Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Modernizacja forum

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Miałem właśnie pytać:
    Łukasz_n:
    a jak z istnieniem forum na tle zakończenia łączenia platformy n i CYFRY+, w wyniku którego powstanie nc+?
    Ostatni raz edytowany przez Ziomal153; 2013-02-18, 18:29.
    Premium MAX - FM HD, Sport HD, Film HD, HBO HD, HBO GO, CINEMAX HD, FILMBOX HD, ELEVEN SPORTS HD, VOD, CP GO, EVOBOX PVR, 2xMR - ~35 zł 12m

Komentarz

• Kochani, to pytanie, które możecie zadać Łukaszowi_n.

Komentarz

• Już zmieniłem treść. Możesz mu przekazać, że pytanie na niego tutaj czeka ;) Dzięki
        Premium MAX - FM HD, Sport HD, Film HD, HBO HD, HBO GO, CINEMAX HD, FILMBOX HD, ELEVEN SPORTS HD, VOD, CP GO, EVOBOX PVR, 2xMR - ~35 zł 12m

Komentarz

• napisał(a) Ziomal153 Zobacz post
          Już zmieniłem treść. Możesz mu przekazać, że pytanie na niego tutaj czeka ;) Dzięki
          Przekazałam Łukaszowi_n informację, że czeka tu pytanie skiegowane do niego.

Komentarz

Już zmieniłem treść. Możesz mu przekazać, że pytanie na niego tutaj czeka ;) Dzięki
            Ja stawiam 85:15, że to forum będzie nadal służyć już nowej platformie nc+. Sam jestem ciekaw czy będę miał rację czy nie.

Komentarz

• olo, jak stawiasz tak wysoko to raczej powinieneś być pewny.

Komentarz

• napisał(a) Leon Zobacz post
                olo, jak stawiasz tak wysoko to raczej powinieneś być pewny.
                Pewności nigdy nie ma, ale gdyby miało zostać zamknięte to byłyby ruchy zauważalne, które by na to wskazywały. Nic takiego nie widzę.

Komentarz

Miałem właśnie pytać:
                  Łukasz_n:
                  a jak z istnieniem forum na tle zakończenia łączenia platformy n i CYFRY+, w wyniku którego powstanie nc+?
                  @Ziomal... czy możesz z łaski swojej chociażby zacytować odpowiedź @Łukasza_n na pytanie które mu zadałeś, bo ten wątek się tak dynamicznie rozwija że za nic nie moge jej znaleźć.
                  Albo w sumie wystarczy niezbyt obszerny skrót.
                  ------------------------------
                  napisał(a) olo46 Zobacz post
                  Pewności nigdy nie ma, ale gdyby miało zostać zamknięte to byłyby ruchy zauważalne, które by na to wskazywały../
                  czy kompletny zastój jest ruchem zauważalnym?
                  Nic takiego nie widzę
                  i o to chodzi.
                  Ostatni raz edytowany przez Augustus62; 2013-03-07, 16:23. Powód: dopiska.

Komentarz

• napisał(a) Augustus62 Zobacz post
                    ...........Czy kompletny zastój jest ruchem zauważalnym?...........
                    Niezauważalnym.
                    Ostatni raz edytowany przez olo46; 2013-03-07, 18:45. Powód: Zmiana treści

Komentarz

• a może forum zamkną na dzien przed i uruchomią nowe w dzien startu
                      W NC+ -> 21 MARCA ->MULTIROOM, PAKIET ALL INCLUSIVE,KTORY NIE JEST ALL INCLUSIVE!

Komentarz

• napisał(a) Playzone Zobacz post
                        a może forum zamkną na dzien przed i uruchomią nowe w dzien startu
                        Jesli przy okazji zatrudnia kompetentne osoby do zarzadzania nim to jestem jak najbardziej za.

Komentarz

• No ale nie ma co narzekać dają nam sie wygadac, no bo gdzie niby mamy to zrobic? A w okolicach nocy i poranka czyszcza spam i dzien trwa dalej
                          W NC+ -> 21 MARCA ->MULTIROOM, PAKIET ALL INCLUSIVE,KTORY NIE JEST ALL INCLUSIVE!

Komentarz

• Może zmiana platformy to będzie okazja do dużych zmian na forum. Oczywiście nie chodzi mi o zamknięcie, ale zakończenie czarusiow, bambolów by sie przydało.

Komentarz

• a jak chciałbyś się ich pozbyć?
                              Forum musiałoby mieć włączoną opcję pisania postów tylko dla zarejestrowanych, a rejestracja na forum tylko po wpisaniu numeru umowy i zatwierdzeniu przez admina, wtedy czarusie znikną. Innej opcji nie ma, ban na nick = nowy nick, ban na ip=zmiana ip.
                              EDIT - Jeśli nie jest bystry można by mu dać bana na zakres ip, ale wtedy blokuje się pół osiedla jeśli to kablówka w jakimś mieście.
                              EDIT2 - Myślę jednak, że już siedzi na forum pod innym nickiem
                              Ostatni raz edytowany przez inneczasy; 2013-03-15, 00:02.

Komentarz

• Połączenie forum z umową było by dobre. Ale na pewno cześć forum dostępne dla każdego. Jedynie pisanie w niektórych działach bym ograniczył

Zmiana ip w tych cZasach nie jest taka trudna. Teraz wszędzie jest internet

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+