Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Modernizacja forum

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• olo on nie zawierał żadnego adresu, linku czy innej dupereli.
    częściowo był odpowiedzią na wpis Leona.

Komentarz

• Ja tego nie ogarniam (oni pewnie również).

Komentarz

• napisał(a) Augustus62 Zobacz post
        Wy dwaj powyżej...
        nie wiem jak wam sie udaje zmienić kolor czcionki ale ja moge tylko przyznać racje Leonowi.

nie da się.
        nawet zakładka z kolorkami się nie chce rozwinąć

Firefox 18.0.2.

za to w dalszym ciągu DA SIĘ wejść na strone n.pl klikając "Forum platformy n"
        ale rozumiem że problem jest znany i zgłoszono gdzie trzeba
        Standardowa opcja .. wystarczy ręcznie wpisać odpowiednie [COLOR ,,,, ito

Komentarz

• napisał(a) fegura Zobacz post
          Standardowa opcja .. wystarczy ręcznie wpisać odpowiednie [COLOR ,,,, ito
          Żartujesz prawda?
          skoro mam coś wpisywać ręcznie to po jakiego **** jest ta zakładka?

błędny link na dole strony, zmiana kolory tekstu tylko ręcznie...

co jeszcze można spie***** przez trwającą ponad m-c "Modernizacje"?

Komentarz

• Ostatni raz edytowany przez Bolero; 2014-09-01, 19:47.

Komentarz

• Gdzie na dole mam wpisać kolor, jaja sobie robicie. To jest łamigłówka? Ja myślałem, że to ma nam pomagać, a nie ogłupiać.
              To teraz na post o słabej jakości uzyskamy odpowiedź "idź do sąsiada".
              Ale jaja.
              Da się napisać w Wordzie tak jak chcemy i przekopiować

Komentarz

• @fegura proponuje kolorki wpisywać ręcznie, Ty Leon "polecasz" kopiowanie kolorowego tekstu z Worda, linki i odsyłacze umieszczamy dopiero po edycji postu....
                co jeszcze można zrobić żeby napisać posta?

a może jakiś n_przedstawiciel pokusi się o napisanie takiego forumowego samouczka np. "jak lawirować żeby zamieścić post"?

btw. Leon, akurat nabiał nie jest Twoją "szczęśliwą monetą"

Komentarz

• Panowie, moze zmodernizujecie to forum charytatywnie (wiadomo, kasy w ITI brakuje) z korzyscia dla nas wszystkich i dla n (nc+)?

Wielka korporacja nie daje rady - zamotali sie pare tygodni temu i nie wiedza jak to zmodernizowac

Wam zajmie to 5 min i to z palcem w...

Komentarz

• Ostatni raz edytowany przez Bolero; 2014-09-01, 19:46.

Komentarz

• napisał(a) Bolero Zobacz post
                      Właśnie to trzeba kliknąć/wpisać w poście>>
                      Dzięki Bolero, ale nic a nic nie kapuje, forum pewnie niedługo zmieni się całkowicie, pisałem już o tym to i może będziemy mieć szczęście do prawdziwych informatyków. I oni się obrażali jak ktoś napisał niepochlebne słowo a my dostawaliśmy bana.

Komentarz

• napisał(a) olo46 Zobacz post
                        Adresy nawet te odsyłające do forum zawsze dopisuj podczas edycji.
                        Przede wszystkim nie należy w ogóle wstawiać linków odsyłających do forum, zamiast tego wstawiając znacznik wątku:

Kod HTML:
                        [thread]666[/thread]
                        lub posta:

Kod HTML:
                        [post]666[/post]
                        JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

• napisał(a) jarosław k. Zobacz post
                          przede wszystkim nie należy w ogóle wstawiać linków odsyłających do forum, zamiast tego wstawiając znacznik wątku:

Kod HTML:
                          [thread]666[/thread]
                          lub posta:

Kod HTML:
                          [post]666[/post]
                          Czyli odesłanie do Twego postu trzeba zrobić tak https://forum.pl.canalplus.com/forum/node/943957?
                          A do wątku tak https://forum.pl.canalplus.com/forum/node/31541?

Działa.
                          Ostatni raz edytowany przez fan HDTV; 2013-02-12, 02:16.
                          USW4001NCP, 5720SX, 2850ST

Komentarz

• Monika_n
                            a co w tym temacie? Modernizację można uznać za zakończoną, bo minął już miesiąc a nic w tym temacie nie zostało zrobione? Jeżeli nie, to ile takie stan będzie jeszcze trwał? Spróbuj określić nam dokładniej. Cierpliwość się kończy.
                            Premium MAX - FM HD, Sport HD, Film HD, HBO HD, HBO GO, CINEMAX HD, FILMBOX HD, ELEVEN SPORTS HD, VOD, CP GO, EVOBOX PVR, 2xMR - ~35 zł 12m

Komentarz

• napisał(a) Ziomal153 Zobacz post
                              Monika_n
                              a co w tym temacie? Modernizację można uznać za zakończoną, bo minął już miesiąc a nic w tym temacie nie zostało zrobione? Jeżeli nie, to ile takie stan będzie jeszcze trwał? Spróbuj określić nam dokładniej. Cierpliwość się kończy.
                              To, że fizycznie zmian na forum nie widzicie, nie oznacza, że nic się w tym temacie nie dzieje. Jeszcze trochę cierpliwości moi Drodzy, prac jeszcze nie zakończyliśmy.

Komentarz

• napisał(a) Monika_n Zobacz post
                                To, że fizycznie zmian na forum nie widzicie, nie oznacza, że nic się w tym temacie nie dzieje. Jeszcze trochę cierpliwości moi Drodzy, prac jeszcze nie zakończyliśmy.
                                Jak forum przybierze barwy nc+ - wówczas ogłosicie, że modernizacja zakończona

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+