Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Modernizacja forum

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Tak? no to głupi ten nowy silnik forum.
    w tym wątku zamieściłem wpis jako odp. dla tiesto77 odnośnie klonów, zamiesciłem 3 linki z tego forum jako podkładke i mój wpis nadal czeka na publikacje !

btw. już rozgryzłem jak zamieścić każdy wpis bez oczekiwania ale to półśrodek.
    np. wpisujemy w nowym poście bezpłciowe zdanie "Kocham bardzo n" - zatwierdzam, post się pojawia od razu i ja zaraz po pojawieniu go edytuje i wpisuje treść docelową.
    ale to amatorka, nie tak to powinno wyglądać
    Ostatni raz edytowany przez Augustus62; 2013-01-25, 15:22.

Komentarz

• napisał(a) Augustus62 Zobacz post
      Tak? no to głupi ten nowy silnik forum........
      Najpierw pisz i wysyłaj, a za chwilę edytuj i dopisuj linki. Ominiesz działanie tego z.....go silnika.

Komentarz

• Chyba modernizacja się zakończyła. Może dzięki zbanowaniu tego kolesia będzie tu lepiej!
        17.08.11-30.09.12 WR+ nPremium
        1.09.12 Mini full+MRS 89 zł
        1.06.13 Silver+6C+ HBO + MRS 79 zł
        1.06.14 Co wyżej za średnią 65 zł
        ADB 2850st
        CLRA 500 GB
        ITI 5800S

Komentarz

• No w końcu !!
          COMFORT+
          Multi+
          EXTRA+
          HBO
          Premium Sport &Film
          CANAL+ VOD
          netVOD+ konto podstawowe
          NC+ GO internet
          Multiroom Premium

1-12: 49.90, 13-24: 99.90

Komentarz

• napisał(a) Augustus62 Zobacz post
            Tak? no to głupi ten nowy silnik forum.
            w tym wątku zamieściłem wpis jako odp. dla tiesto77 odnośnie klonów, zamiesciłem 3 linki z tego forum jako podkładke i mój wpis nadal czeka na publikacje !

btw. już rozgryzłem jak zamieścić każdy wpis bez oczekiwania ale to półśrodek.
            np. wpisujemy w nowym poście bezpłciowe zdanie "Kocham bardzo n" - zatwierdzam, post się pojawia od razu i ja zaraz po pojawieniu go edytuje i wpisuje treść docelową.
            ale to amatorka, nie tak to powinno wyglądać
            Dwa tygodnie temu pisałem o tym tutaj. Od tego czasu, zawsze tak robię.
            USW4001NCP, 5720SX, 2850ST

Komentarz

• To już dwa tygodnie admini wiedzą i nic nie robią?
              Gdyby to był 1 rok istnienia to naprawdę można byłoby pomyśleć o zatrudnieniu prawdziwego informatyka, no ale dziś to musztarda po obiedzie. Może w C+ takowi są.

Komentarz

• Leon a co mają zrobić?
                przecież za ich wiedzą zainstalowano to "sito".
                zapewne idea była szczytna - żeby ograniczyć sprzedaż onlajn torebek od luisa i próbek viagry wysyłanych na e-mail do natychmiastowej degustacji.
                a wyszło jak zwykle.
                luisy dalej rejestrują się jak gdyby nigdy nic, linkują nawet po chińsku i rosyjsku (angielski już nie jest trendy, chociaż zdarzają się w jednym poście 3-4 linki do amerykańskich aptek on-line) ale większość postów po polsku i tak czeka do najbliższego dyżuru na publikacje.

btw.
                napisał(a) Augustus62 Zobacz post
                .../w tym wątku zamieściłem wpis jako odp. dla tiesto77 odnośnie klonów, zamiesciłem 3 linki z tego forum jako podkładke i mój wpis nadal czeka na publikacje !
                w końcu się pojawił.... w koszu

Komentarz

• napisał(a) Leon Zobacz post
                  Może w C+ takowi są.
                  A widziałeś gdzieś oficjalne forum C+ ?

Komentarz

• napisał(a) Ch4rvel Zobacz post
                    A widziałeś gdzieś oficjalne forum C+ ?
                    TAK, to jest oficjalne forum n-ki, a skoro n-ka połączyła się z C+, to to forum również jest oficjalnym C+.

Komentarz

• A ja z innej beki..!!!
                      Kiedy forum zmieni nazwę na NC+ forum ..?? Cyfra obecnie nie ma tekiego forum jak tow nce. Mam nadzieję ,że po fuzji forum pozostanie..
                      "MULTI+
                      PREMIUM SPORT &FILM
                      CANAL+ VOD
                      AKTYWACJA NC+ GO INTERNET R
                      EXTRA+ HB ITI+ Mediabox
                      "

Komentarz

• Pewnie wtedy jak już ułożą wspólną ofertę, rozdadzą te wielkie talerze z napisem nc+ i zadecydują o losie forum.
                        Nie wiem co zrobią, jedno jest pewne, zawsze można się tutaj dowiedzieć wielu rzeczy, nie ważne że najpierw je opisuje sat-kurier. Jest też minus tego forum, jeśli nie chcą to pewne fakty też się rozchodzą i pozostaje smród jak po ostatnim re brandingu.

Komentarz

• Pisząc o modernizacji moderacji forum, która się stricte wiąże z modernizacją forum miałem właśnie takie małostki na myśli:

Witaj Therion7777,
                          otrzymałeś/aś naruszenie na Forum platformy n :: forum HD.
                          Powód: post niezwiązany z tematem
                          Dzięki Paweł.G_n! Wiem, że tylko szukasz jak mi tu coś wlepić, ale zmodernizuj swoje podejście, bo za OT to musiałbyś ukarać 3/4 forum, a tego nie robisz
                          Nie wspominając o tym, że to jednak było on topic, a to, że Ty nie potrafisz odpowiedzieć konkretnie na proste pytania to już wszyscy wiemy od dawna

I jak widać modernizacja forum przyniosła w końcu jakiś pozytywny efekt -- dostałem informację o ostrzeżeniu przez PM-a. Super!
                          Jeszcze z 20-30 lat i może w końcu to forum stanie się normalne
                          --
                          Pozbyłem się nc+ w 2016 i jest mi z tym b. dobrze.

Komentarz

• Dziękuję Therion7777 za Twoje uwagi. Przypominam jednak, że wątek ten nie dotyczy naruszeń. Właściwy znajdziesz tutaj. Zanim napiszesz post, sprawdź proszę czy robisz to w odpowiednim wątku.

Komentarz

• Ależ drogi Pawle! Ja nie o naruszeniach, bo wiadomym jest, że z Wami nie sposób o tym rozmawiać.

Ja o modernizacji moderacji, czyli o modernizacji forum.
                              Kiedy zawita więc na forum zmodernizowana moderacja?

Zanim napiszesz jakiś argument, sprawdź proszę czy ma on sens
                              --
                              Pozbyłem się nc+ w 2016 i jest mi z tym b. dobrze.

Komentarz

• @Therion7777,

wątek ten dotyczy modernizacji forum od strony technicznej. Jeżeli masz jakiekolwiek uwagi dotyczące naszej pracy - skargę, zażalenie czy reklamację możesz kierować na adresy e-mail, nkontakt@n.pl lub doradca@n.pl. Zostaną przekazane do naszego bezpośredniego przełożonego. Ostrzegam również, że dalsze ciągnięcie przez Ciebie tego tematu w tym wątku, zakończy się kolejnym naruszeniem za zamieszczanie postów nie na temat. Dziękuję.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+