Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Modernizacja forum

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Dostalem dwa bany bo za pierwszym razem gdy napisalem na forum to post zostal usuniety i dostalem jakis spam na priva. Powtorzylem wpis i to samo. Dopiero Pawel.G_n napisal ze to ban !!!!!

Czy teraz bedziemy musieli uczyc sie jezyka by korzystac z forum ??

Komentarz

• Dziś mija 2 tygodnie od rozpoczęcia modernizacji i NIC!
      Czy coś jest w tym temacie robione? Przedstawiciele określcie, kiedy zakończona zostanie modernizacja.
      Premium MAX - FM HD, Sport HD, Film HD, HBO HD, HBO GO, CINEMAX HD, FILMBOX HD, ELEVEN SPORTS HD, VOD, CP GO, EVOBOX PVR, 2xMR - ~35 zł 12m

Komentarz

• napisał(a) Ziomal153 Zobacz post
        ............, kiedy zakończona zostanie modernizacja.
        Modernizacja zostanie zakończona jak zamiast znaczka n zobaczysz nC+

Burdel to tu był zawsze ale teraz jest burdel do potęgi nC+ ...

Komentarz

• Jak na "Modernizacje...." przystało, zmiany zachodzą w iście ekspresowym tempie
          15.01 odnotowałem ciekawą zmiane na "Liście liderów" żeby kilka dni później znów zaszły zmiany.

Burzliwa ta Modernizacja

Komentarz

• Może nie wiedzą co i jak modernizować? Prosili o wskazówki i rady, ale jakoś nikt nie chce im w tym pomóc.

Komentarz

• napisał(a) olo46 Zobacz post
              Może nie wiedzą co i jak modernizować? Prosili o wskazówki i rady, ale jakoś nikt nie chce im w tym pomóc.
              Mało było tu wskazówek i rad ?? Proszę Cię jakby nie kasowali wszystkiego jak leci to mieli by podane wszytko jak na dłoni

Komentarz

• Ostatni raz edytowany przez Bolero; 2014-09-01, 19:52.

Komentarz

• Wszystkie dotychczasowe dzialania polegajace na jakiejkolwiek "modernizacji" czegokolwiek w N utwierdzaja mnie w przekonaniu, ze tym wszystkim zawiaduja ludzie oderwani od rzeczywistosci.

A rozumienie/znaczenie terminu "modernizacja" w n jest zupelnie odmienne od znaczenia powszechnego i oczekiwanego!

Komentarz

• @Monika_n - ile jeszcze potrwa ten stan, który mamy obecnie bo tego modernizacją nazwać nie można? Minęły już dwa tygodnie i brak zmian.
                    Premium MAX - FM HD, Sport HD, Film HD, HBO HD, HBO GO, CINEMAX HD, FILMBOX HD, ELEVEN SPORTS HD, VOD, CP GO, EVOBOX PVR, 2xMR - ~35 zł 12m

Komentarz

• Mogę wiedzieć czemu nikt nie odpowiada na moje maile

Komentarz

• napisał(a) n box Zobacz post
                        Mogę wiedzieć czemu nikt nie odpowiada na moje maile
                        Obecnie mamy dużo korespondencji oczekującej na odpowiedź. Proszę o cierpliwość tych którzy wysłali taką do nas na adres: doradca@n.pl na wszystkie e-maile odpowiemy.

napisał(a) Ziomal153 Zobacz post
                        @Monika_n - ile jeszcze potrwa ten stan, który mamy obecnie bo tego modernizacją nazwać nie można? Minęły już dwa tygodnie i brak zmian.
                        Nie posiadam jeszcze szczegółów na ten temat, ale prace jeszcze trwają.

Komentarz

• Skoro odzyskałem możliwość pisania postów to chciałem tylko podzielić się taką małą uwagą aby pouczenia i te brednie które wypisujecie przysyłając upomnienia były jednak w języku polskim.
                          Ostatni raz edytowany przez Leon; 2013-01-23, 19:19.

Komentarz

• napisał(a) Monika_n Zobacz post
                            Obecnie mamy dużo korespondencji oczekującej na odpowiedź.
                            Przykro nam bardzo że macie dużo maili ale to wina telefonicznego biura obsługi. Zresztą było nie było też N

Komentarz

• @Rafallo mam pytanie do ciebie:
                              jako że trzepiesz najwięcej postów (nie oceniam ich zawartości merytorycznej, inni to robią za mnie) odpowiedz mi prosze, jak udaje ci się obejść ten komunikat?:

każdy mój post jest poddany moderowaniu, musi odleżeć swoje na Mysiej zanim pojawi się we wątku a twoja twórczość leci bez cenzury.

A może jakiś Mod na dyżurze (będący oczywiście offlajn) pokusi się o odpowiedź.

??
                              Ostatni raz edytowany przez Augustus62; 2013-01-25, 15:05.

Komentarz

• Dopóki nie zawiera linka w swojej wiadomości jego posty przechodzą bez moderacji

ale fakt że staje się to już drażniące, do tej pory było tylko śmieszne
                                TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+