Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Modernizacja forum

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• nie widać postów, bo poleciały za złamanie regulaminu.
    Widocznie user, o którym piszesz w pierwszych słowach nie łamie regulaminu, a jest jedynie upierdliwym brzdącem lubiącym pisywać w różnych miejscach w necie... Dlatego go nie banują.

Komentarz

• napisał(a) Bolero Zobacz post
      Modernizacja polega na czasowym wstrzymaniu postów zawierających jakikolwiek link lub obrazek

No droga Nko nie przesadzajcie z tą moderacją na chama .Podałem w jednym poście link postu naszego forum i też blokujecie ?

Komentarz

• napisał(a) tolesi Zobacz post
        No droga Nko nie przesadzajcie z tą moderacją na chama .Podałem w jednym poście link postu naszego forum i też blokujecie ?
        Wygląda na to, że nikt z administratorów już nad tym nie panuje. Zamiast blokować na podstawie kilku podstawowych angielskich wyrazów (co zatrzymałoby praktycznie cały spam), kombinują tak, że już sami nie widzą jak to działa. A, że odblokowywanie zamoderowanych postów robią ręcznie, to roboty mają pełne ręce i w związku z tym brak czasu na cokolwiek innego. Ale widać to im pasuje... grunt to znaleźć sobie takie zajęcie, aby stać się niezastąpionym.

Całe to ich zabezpieczenie jest dziecinnie łatwo obejść, więc już mi to nawet przestało przeszkadzać... tyle, że trochę szkoda rozgoryczonych junior-forumowiczów.
        USW4001NCP, 5720SX, 2850ST

Komentarz

• Brawo za układ forum teraz dopiero wszystko jest czytelne i zlane w jedno

Komentarz

• Modernizacja trwa już ponad tydzień a pozytywnych zmian brak..
            Ostatni raz edytowany przez Ziomal153; 2013-01-16, 15:05. Powód: literówki. Dzięki Augustus62 za zwrócenie uwagi :)
            Premium MAX - FM HD, Sport HD, Film HD, HBO HD, HBO GO, CINEMAX HD, FILMBOX HD, ELEVEN SPORTS HD, VOD, CP GO, EVOBOX PVR, 2xMR - ~35 zł 12m

Komentarz

• Spokojnie. Rok ma 52 tygodnie jeszcze sporo czasu do wykorzystania na modernizację zostaje.

Komentarz

• napisał(a) Ziomal153 Zobacz post
                Moderacja trwa już ponad tydzień a pozytywnych zmian brak..
                Moderacja? Chyba "Modernizacja" czy jak tam nazwać ten proces który trwa już ponad tydzień.

a tak a'propos Moderacji....

Po cichutku, bez rozgłosu, bez fanfar a co nie bez znaczenia, bez zmiany nick'u do grona Pokaż liste liderów dołączył Super Moderators http://nhdtv.pl/forum/member.php?u=6329.
                Sam tytuł już robi wrażenie

edit.
                Chyba że dołączył już wcześniej a ja tego nie zauważyłem
                Ostatni raz edytowany przez Augustus62; 2013-01-16, 00:01.

Komentarz

• Ostatni raz edytowany przez Bolero; 2014-09-01, 19:42.

Komentarz

• Wprowadźcie plusowanie i minusowanie postów, albo tzw podziekowania od userow pod postami
                    Je ne suis pas d'accord avec ce que vous dites, mais je me battrai jusqu'au bout pour que vous puissiez le dire.

Komentarz

• A po co to?

wystarczy już ranga która nie potrzebna jest nikomu i reputacja
                      TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• Reputacja też jest niepotrzebna nikomu. Dodatkowo nie działa w sposób należyty pisanie czcionką inną niż czarna.

Komentarz

• napisał(a) GDA Zobacz post
                          A po co to?
                          Akurat to nie jest głupie, bo ułatwia oddzielenie wartościowych postów od bełkotu.
                          JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

• napisał(a) Jarosław K. Zobacz post
                            Akurat to nie jest głupie, bo ułatwia oddzielenie wartościowych postów od bełkotu.
                            Trolle i tak by sami siebie plusowali i w efekcie ich posty byłyby najlepiej oceniane.

Przerabiałem to już na kilku forach i przy tym co się tutaj dzieje tak by właśnie było.

Komentarz

• napisał(a) Pawel85 Zobacz post
                              Trolle i tak by sami siebie plusowali i w efekcie ich posty byłyby najlepiej oceniane.

Przerabiałem to już na kilku forach i przy tym co się tutaj dzieje tak by właśnie było.
                              Chyba że plusy dawaliby tylko użytkownicy mający co najmniej 14 000 postów.
                              JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

• Czy od teraz bany będą po angielsku ?

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+