Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Modernizacja forum

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Ostatni raz edytowany przez Bolero; 2014-09-01, 19:43.

Komentarz

• Co tu się stało >?
      Nie! - dla idiotyzmów...

Komentarz

• Ostatni raz edytowany przez Bolero; 2014-09-01, 19:43.

Komentarz

• napisał(a) Augustus62 Zobacz post
          Korzystając z niepowtarzalnej okazji że na forum brak Modów i mój posty nie poleci od razu w kosmos,

Fakt że jest to okazja ale pokazał się Paweł a On jest cierpliwy

Komentarz

• Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że zapora działa. Może nie tak jakbyśmy wszyscy chcieli (zaznaczam, że to jeszcze nie koniec modernizacji) ale zatrzymuję naprawdę duuuużo spamu. Wiem, bo widzę ile spamu zostało zablokowanego. Gdyby nie zapora, dzisiaj do czasu wyczyszczenia forum, przeglądanie go byłoby praktycznie niemożliwe.

Komentarz

• A można wiedzieć dokładnie, kiedy planowane jest zakończenie modernizacji? Czy jeszcze dzień, tydzień, miesiąc a może rok?
              Premium MAX - FM HD, Sport HD, Film HD, HBO HD, HBO GO, CINEMAX HD, FILMBOX HD, ELEVEN SPORTS HD, VOD, CP GO, EVOBOX PVR, 2xMR - ~35 zł 12m

Komentarz

• Rok na pewno nie ale ciężko powiedzieć dokładnie, bo wszystko zależy od tego jakie utrudnienia napotkamy po drodze. Aktualnie musimy Was prosić o cierpliwość i przekazywanie nam wszystkich uwag związanych z modernizacją.

Komentarz

• napisał(a) Paweł.G_n Zobacz post
                  Rok na pewno nie ale ciężko powiedzieć dokładnie, bo wszystko zależy od tego jakie utrudnienia napotkamy po drodze. Aktualnie musimy Was prosić o cierpliwość i przekazywanie nam wszystkich uwag związanych z modernizacją.
                  Jesteś pewien? Dobry administrator ogarnąłby to w kilka godzin, a tutaj jest problem :/ A może potrzeba zezwolenia zarządu albo lepszej administracji? Jak to jest?

To może spróbuj określić datę zgodnie z pojęciem czasu pana Tomka :

A tak ogóle to nasze pojęcie czasu zostało już chyba zdefiniowane na tym forum
                  w przyszłości = do 4 lat
                  wkrótce = do roku
                  niebawem = do pół roku
                  lada moment = za kilka(naście) tygodni
                  Ostatni raz edytowany przez Ziomal153; 2013-01-12, 19:21.
                  Premium MAX - FM HD, Sport HD, Film HD, HBO HD, HBO GO, CINEMAX HD, FILMBOX HD, ELEVEN SPORTS HD, VOD, CP GO, EVOBOX PVR, 2xMR - ~35 zł 12m

Komentarz

Rok na pewno nie .../
                    Nie mów hop, .....
                    napisał(a) Aninianin
                    Czy możecie przy okazji modernizacji zrobić cos na takich użytkowników jak rafallo? Ja jestem cierpliwy, ale przez niego to tu strach wchodzić. Trolluje w kazdym temacie, piszac 100 razy pod rzad to samo. I lkomentuje kazda wypowiedz...
                    Czy mozecie dla takich uzytkownikow wprowadzic moderacje postow albo ograniczenie do 10 dziennie?
                    Oczywiście przy ograniczeniu do jednego logowania na kwartał.

Komentarz

Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że zapora działa. Może nie tak jakbyśmy wszyscy chcieli (zaznaczam, że to jeszcze nie koniec modernizacji) ale zatrzymuję naprawdę duuuużo spamu. Wiem, bo widzę ile spamu zostało zablokowanego. Gdyby nie zapora, dzisiaj do czasu wyczyszczenia forum, przeglądanie go byłoby praktycznie niemożliwe.
                      Ależ ten sposób działania moderacji, to wylewanie dziecka z kąpielą.

Praktycznie 100% spamu to spam anglojęzyczny więc wystarczy abyście ustawili moderację na posty zawierający wyraz "and". I takie ustawienie całkowicie by wystarczyło, jeśli faktycznie chodzi Wam o spam...

A tak jak to teraz jest ustawione, to macie więcej roboty z przywracaniem postów niepotrzebnie zamoderowanych niż mielibyście z kasowaniem tego całego spamu. A ilu forumowiczów denerwujecie zatrzymując ich posty, a ilu z nich niepotrzebnie je powtarza, a Wy potem wszystkie przywracacie... kompletny nonsens.

Tak z ciekawości sprawdziłem i słowo and nie jest w ogóle sprawdzane, więc chyba nie chodzi Wam o spam...
                      Ostatni raz edytowany przez fan HDTV; 2013-01-12, 21:06.
                      USW4001NCP, 5720SX, 2850ST

Komentarz

• napisał(a) fan HDTV Zobacz post
                        .../A tak jak to teraz jest ustawione, to macie więcej roboty z przywracaniem postów niepotrzebnie zamoderowanych niż mielibyście z kasowaniem tego całego spamu. A ilu forumowiczów denerwujecie zatrzymując ich posty, a ilu z nich niepotrzebnie je powtarza, a Wy potem wszystkie przywracacie... kompletny nonsens.

Tak z ciekawości sprawdziłem i słowo and nie jest w ogóle sprawdzane, więc chyba nie chodzi Wam o spam...
                        Tak to przejrzyście napisałeś, podałeś na tacy a Moderacja tylko udaje że pilnie wsłuchuje się w nasze uwagi i bezpośrednio przekazuje je "wyżej" do realizacji.
                        Dajcie spokój
                        Napisanie posta "po dyżurze" i jego publikacja graniczy z cudem. Być może dotyczy to kilku wybranych wątków. Swój napisałem wczoraj o 23.31 w tym wątku i... echo. Będzie czekał do rana na akceptacje.

edit.
                        Ten też bedzie czekał do rana
                        Więcej liberalizmu !

poranny edit.
                        żeby nie było że się czepiam szczegółów, ale w przetłumaczeniu poniższego tekstu można było się więcej wysilić.
                        bo tak to jest on jakiś dziwny, jakby z translatora

Ostatni raz edytowany przez Augustus62; 2013-01-15, 09:29.

Komentarz

• Ostatni raz edytowany przez Bolero; 2014-09-01, 19:42.

Komentarz

• napisał(a) Bolero Zobacz post
                            Jak nie wiedzą jak się pisze wkrótce,to niech użyją "zamienników"
                            raczej takich

napisał(a) Tomasz Berezowski Zobacz post
                            A tak ogóle to nasze pojęcie czasu zostało już chyba zdefiniowane na tym forum
                            w przyszłości = do 4 lat
                            wkrótce = do roku
                            niebawem = do pół roku
                            lada moment = za kilka(naście) tygodni
                            TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• Czy jest taka możliwość?

pytanie do administratora forum

napisał(a) Aninianin
                              On trolluje, a Ty go karmisz, dzieki czemu ignor nie pomaga.
                              napisał(a) GDA
                              otóż to !

czy administrator mógłby również wyłaczyć pokazywanie cytatów osób ignorowanych? jest taka możliwość
                              TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• Zauważyłem jedną bardzo dziwną rzecz, a mianowicie, na jednego usera narzeka połowa aktywnych userów i moderacja nie robi nic, dokładnie nic. Natomiast jeden user jak się tylko pokaże dostaje bana, chociaż nie widać postów za które dostał. Ostatnio na "moich oczach " tak było. Oczywiście wszystkie zapytania na ten temat są ignorowane przez administrację. Czy przypadkiem nie jest tak, że jest to zaplanowane działanie.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+