Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Modernizacja forum

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) Jan62 Zobacz post
    A zauważyłeś, że wielokrotna, łagodna krytyka nie przynosi żadnych efektów, fakt jest też taki, że ostra krytyka skutkuje banem.
    Niesamowite gdzie to forum zawędrowało w ciągu ostatnich 2 lat.
    Tomasz Berezowski zabrał ze sobą całą wiedzę i logikę, która tkwiła w ITI?
    --
    Pozbyłem się nc+ w 2016 i jest mi z tym b. dobrze.

Komentarz

• napisał(a) Augustus62 Zobacz post

nie każda ale zdarzają się wyjątki.
      i to mnie zastanawia w/g jakich kryteriów.
      Tez mnie zastanawiają te kryteria

Komentarz

• napisał(a) Augustus62 Zobacz post
        Czasami gra warta jest świeczki jeśli krytyka przynosi efekty.
        jeśli, bo jak na razie to.....

Jeśli chcesz wiedzieć więcej to napisz , odpowiem Ci na PW.

Komentarz

• Biegunowo to mnie zrozumiałeś na minus a myślałem, że zaskoczysz.

Komentarz

• wiem ze to nie na temat, ale dostalam maila z info ze numer bankowy konta na rachunku ktory dostalam jest nieprawidlowy i nowy rachunek z innym numerem konta, poprawnym, zostanie do mnie wyslany w najblizszym czasie, czy to jest mozliwe, czy to zwykla sztuczka internetowych hakerow, by wyludzic pieniadze?? probowalam dzwonic do operatora ale to trwqalo wieki i sie nie dodzwonilam w rezultacie. prosze o pomoc, bo nie wiem co z tym zrobic.
            dzieki,
            Magda

Komentarz

• napisał(a) Augustus62
              .........persona non grata...........
              Wg. kabaretu "Elita" Persona non grata to lokator bez mebli.

napisał(a) maddin Zobacz post
              wiem ze to nie na temat, ale dostalam maila z info ze numer bankowy konta na rachunku ktory dostalam jest nieprawidlowy i nowy rachunek z innym numerem konta, poprawnym, zostanie do mnie wyslany w najblizszym czasie, czy to jest mozliwe, czy to zwykla sztuczka internetowych hakerow, by wyludzic pieniadze?? probowalam dzwonic do operatora ale to trwqalo wieki i sie nie dodzwonilam w rezultacie. prosze o pomoc, bo nie wiem co z tym zrobic.
              dzieki,
              Magda
              To prawda. Możesz te błędne druki wyrzucić do kosza dostaniesz prawidłowe.
              Ostatni raz edytowany przez olo46; 2013-01-11, 16:03.

Komentarz

• napisał(a) maddin Zobacz post
                wiem ze to nie na temat, ale dostalam maila z info ze numer bankowy konta na rachunku ktory dostalam jest nieprawidlowy i nowy rachunek z innym numerem konta, poprawnym, zostanie do mnie wyslany w najblizszym czasie, czy to jest mozliwe, czy to zwykla sztuczka internetowych hakerow, by wyludzic pieniadze?? probowalam dzwonic do operatora ale to trwqalo wieki i sie nie dodzwonilam w rezultacie. prosze o pomoc, bo nie wiem co z tym zrobic.
                dzieki,
                Magda
                @maddin poczytaj tutaj http://nhdtv.pl/forum/showthread.php?t=62199

Komentarz

• Od modernizacji minęło 5 dni. Można przyjąć , że się zakończyła. Ponieważ mam zasadę, że nie kopie się leżącego napisze krótko: Nie wyszło. Przywróćcie z kopii zapasowej to co było, i udawajmy wszyscy, że nic sie nie stało.
                  Je ne suis pas d'accord avec ce que vous dites, mais je me battrai jusqu'au bout pour que vous puissiez le dire.

Komentarz

• Najlepiej wróćmy do starego forum bo tutaj zamiast się poprawić to się zrobiło gorzej. Spamu miało nie być a jest nadal. Po prostu pomysł był ale nie wyszedł i lepiej wrócić do tego co w miarę działało niż udawać że nowe jest super

Komentarz

• W tej wersji softu jest wszystko do ogarnięcia. Potrzeba tylko dobrego administratora i pozwolenia od "grubasów" zza zarządowego stołu.

Komentarz

• napisał(a) Vandit Zobacz post
                        W tej wersji softu jest wszystko do ogarnięcia. Potrzeba tylko dobrego administratora i pozwolenia od "grubasów" zza zarządowego stołu.
                        Oj to może być problem i z jednym i drugim

Komentarz

• Jest i będzie. O spamie do tej pory napisano 1 579 postów (tylko w oficjalnym topicu) i nic to nie zmieniło. W tym napisze sie kolejne 3 tysiące i pewnie pojawi się jedna brakująca grafika w sofcie.

Komentarz

• a może to nie spam,jeżeli N na to pozwala to jak to się nazywa.

Komentarz

• napisał(a) kameleon22 Zobacz post
                              a może to nie spam,jeżeli N na to pozwala to jak to się nazywa.
                              Reklama?
                              Dzisiaj admini mają wolne czy już zrejterowali co widać po tym spamie czy reklamie?

Komentarz

• Korzystając z niepowtarzalnej okazji że na forum brak Modów i mój posty nie poleci od razu w kosmos, mam pytanie do tej grupy userów którzy posiadają znacznie większą wiedze niż moja w temacie funkcjonowania for internetowych.

Mianowicie, czy po zaliczeniu bana, konto zostaje zablokowane do tego stopnia że jest brak możliwości wysłania do zbanowanego usera PW czy tez mail'a?
                                Czy taka blokada jest obligatoryjna i dotyczy każdego zbanowanego czy też zależy to od widzimisie banującego?

Gwoli wytłumaczenia: mam w kontaktach zbanowanego usera (to nie jest żadna tajemnica kogo) do którego mam ważną informacje i pomimo tego że znajduje się "od zawsze" na liście "Friend" nie mogę wysłać do niego żadnego PW czy też mail'a.
                                I skoro taka blokada konta nakładana jest REGULAMINOWO na wszystkich zbanowanych to dlaczego mogę bez problemu (oczywiście to przykład) wysłać mail do tego usera i tego a tam gdzie zamierzam, nie moge
                                Ostatni raz edytowany przez Augustus62; 2013-01-12, 15:10. Powód: uzupełnienie treści :)

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+