Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Modernizacja forum

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• @Augustus62,
    Dzięki, przyznaję się bez bicia, nie czytałem, byłem w szpitalu stąd te zaległości.

napisał(a) Augustus62 Zobacz post

A wracając do tematu wątku: Dlaczego przy edycji wpisu nie można użyć zakładki "Idź do zaawansowanych"?

czyżby kolejny babol??
    U mnie działa, właśnie piszę z tej zakładki.

Z tej zakładki.
    Ostatni raz edytowany przez Pilot; 2013-01-09, 15:05.
    Pozdrawiam.

Komentarz

• napisał(a) TurboLuk Zobacz post
      Ero i GDA spokojnie . Każda czynność wymaga czasu i to wszystko wg następującego harmonogramu (niezaleznie czy to aktualizacja FTA czy modernizacja forum):

1. Napisanie pisma z prośbą o wykonanie danej czynności (ok 2 h z korektą).
      2 Wysłanie go pocztą (4 dni z doręczeniem)
      3 Zarejestrowanie poczty przychodzącej (ok 3 min)
      4 Przekazanie kierownikowi do przekierowania w odpowiedni dzial ( 1 dzien bo kierownik ma duzo zajec)
      5 Zarejestrowanie poczty przychodzącej w dziale docelowym (ok 3 min)
      6. Przekazanie kierownikowi do przekierowania odpowiedniemu pracownikowi ( 1 dzien bo kierownik ma duzo zajec)
      7. Pracownik wykonuje zlecenie (od 2-5 dni w zaleznosci ile ma takich zlecen)

było ale dla przypomnienia obieg zleceń i próśb w Nce

Komentarz

• Czy "Modernizacja forum" w dalszym ciągu trwa czy tez prace wstrzymano?
        bo musiałem przesiąść się na Mozille, IE8 sobie nie radzi z updatem

Komentarz

• napisał(a) Augustus62 Zobacz post
          Czy "Modernizacja forum" w dalszym ciągu trwa czy tez prace wstrzymano?
          Mozilla - ostatnia wersja z 2006 roku, IE8 - wydany w 2009 roku. Nie możesz używać jakiejś przeglądarki chociaż z tej dekady?
          JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

• napisał(a) Jarosław K. Zobacz post
            Mozilla - ostatnia wersja z 2006 roku, IE8 - wydany w 2009 roku. Nie możesz używać jakiejś przeglądarki chociaż z tej dekady?
            Co masz na myśli?

Komentarz

• napisał(a) olo46 Zobacz post
              Co masz na myśli?
              Co jest niejasne?

Komentarz

• Jak to jest z tymi przeglądarkami? Ja używam Firefoksa 17 i nie wiem czy jest to wersja z 2006 r. wielokrotnie uaktualniana czy nowsza, nie wnikam grunt, że spisuje się jak szwajcarski zegarek. Czy dla Augustusa proponujesz używanie przeglądarki wydanej po 2010 roku? (najnowsza dekada).

Komentarz

• Nadal nie została naprawiona kwestia nadmiernego rozciągnięcia strony - korzystam z IE10.

Komentarz

• napisał(a) Augustus62 Zobacz post
                    Czy "Modernizacja forum" w dalszym ciągu trwa czy tez prace wstrzymano?
                    Nie wolno krytykować, chcesz się narazić?

Komentarz

• Wolno, tylko trzeba to robić nie tak jak buszmeni.

Komentarz

• A zauważyłeś, że wielokrotna, łagodna krytyka nie przynosi żadnych efektów, fakt jest też taki, że ostra krytyka skutkuje banem.

Komentarz

• napisał(a) olo46 Zobacz post
                          Jak to jest z tymi przeglądarkami? Ja używam Firefoksa 17 i nie wiem czy jest to wersja z 2006 r. wielokrotnie uaktualniana czy nowsza, nie wnikam grunt, że spisuje się jak szwajcarski zegarek. Czy dla Augustusa proponujesz używanie przeglądarki wydanej po 2010 roku? (najnowsza dekada).
                          A co ma do tego Firefox? On używa Mozilli (a przynajmniej tak napisał), której najnowsza wersja jest z 2006 roku.

Komentarz

• napisał(a) Jan62 Zobacz post
                            A zauważyłeś, że wielokrotna, łagodna krytyka nie przynosi żadnych efektów, fakt jest też taki, że ostra krytyka skutkuje banem.
                            Tutaj każda krytyka to ban

Komentarz

• napisał(a) Jan62 Zobacz post
                              Nie wolno krytykować, chcesz się narazić?
                              Czasami gra warta jest świeczki jeśli krytyka przynosi efekty.
                              jeśli, bo jak na razie to....
                              napisał(a) Jarosław K. Zobacz post
                              A co ma do tego Firefox? On używa Mozilli (a przynajmniej tak napisał), której najnowsza wersja jest z 2006 roku.
                              Fakt, wyraziłem się mało precyzyjnie.
                              Użyłem skrótu, chodziło mi o Mozille Firefox wersja 18.0
                              Być może nie byłoby tego zamieszania gdybym dzisiaj, przez przypadek nie zajrzał do swojego profilu publicznego.
                              nacisnąłem "Show All Friends" a tam brakuje mi awatara jednego z userów , za to pojawił się jakiś głupawy napis. myślałem że to wina IE8 i stąd szybka przesiadka na Mozille Firefox wersja 18.0.
                              ale niestety awatar nie powrócił a głupawy napis nie zniknął
                              napisał(a) Artursw Zobacz post
                              Tutaj każda krytyka to ban
                              nie każda ale zdarzają się wyjątki.
                              i to mnie zastanawia w/g jakich kryteriów.

Komentarz

• Widzę że po modernizacji wprowadziliście wysyłanie PW z info o dostaniu naruszenia. Wszystko ładnie, pięknie tylko nie wiem gdzie w zacytowanym przez was moim poście te niewłaściwe słownictwo:

Original Post:
                                https://forum.pl.canalplus.com/forum/node/937017
                                napisał(a) los_dawidos Zobacz post
                                Ibrahimovic jest przecież geniuszem, ale to tylko zwykły najemnik, przyjdzie, pogra, odejdzie i nikt po nim specjalnie płakać nie będzie. Jak Juve spadło do Serie B to Ibra uciekał ile sił w nogach, a Buffon pokazał wielką klasę.
                                Wszyscy jesteśmy najemnikami, albo jak ktoś to dosadniej określił - [niewłaściwe słownictwo] , bo idziemy tam gdzie lepiej zarobimy.
                                Ostatni raz edytowany przez Michał_nc+; 2013-01-11, 18:21.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+