Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Archiwum - Reaktywacja

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Guest's Avatar
    Guest started a topic Archiwum - Reaktywacja

Archiwum - Reaktywacja

napisał(a) Pawel85 Zobacz post
    Moderatorzy ostatnio odwalają jakieś niesamowite jaja. Np. temat o kolekcji nSeriale wylądował w archiwum. Pytam się z jakiego powodu, skoro były tam podawane informacje od moderatorów o przesyłaniu danych odcinków seriali.

To samo wcześniej stało się z tematem o kanale Eurosport 2. Zostawiono jakiś śmieszny temat z 5 czy 7 postami, a temat z kilkuset postami został przeniesiony do archiwum. Gdzie tu sens, gdzie logika?

Moi Drodzy!
    Dziś zakładam nowy wątek, który jak widać będzie konieczny, gdyż pojawiają się głosy wskazujące na to, że niektóre wątki znalazły się w archiwum, a nie powinny w nim wylądować. Zatem proszę tu ewentualnie o sugestie i podpowiedzi (wraz z konkretnymi linkami do wątków), a postaramy się wtedy przy słusznych uwagach wątki przywrócić.

Przy okazji chciałabym podziękować @Pawel85 za dzisiejsze uwagi, wskazane przez niego wątki zostały przywrócone.

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Dziękuję Augustus62 uwaga Twoja była jak najbardziej na miejscu. Propozycja by zmienić nazwę tematu z Archiwum - Propozycje na Archiwum - Reaktywacja, bardzo mi się spodobała. Mam nadzieję, że dzięki naszej korespondencji wszyscy będą już wiedzieć, jakie wpisy powinny się tu znajdować.

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Moniko przepraszam za klasyczny offtop i zwracanie uwagi ale tytuł wątku sugeruje jakoby można w nim składać propozycje jakie to wątki przenieść DO Archiwum z takich lub innych powodów (sam do niego prawie już "wjechałem" z linkiem do tego wątku).
    Jak już powstał ten wątek (nie kwestionuje jego zasadności, co widać powyżej #1) to nazwa może powinna być parafrazą nazwy programu Wielkiego Wojciecha Manna "Po trochu wyciągane z lochu" lub "Archiwum - Reaktywacja" (nie mylić z reanimacją, bo to zaraz przypomina mi próby wpisywania się w ten nieszczęsny wątek)

To taka moja sugestia, jeśli nie przejdzie to proszę wykasować wpis #2 lub sam go zgłosze jako "zły post"
    Ostatni raz edytowany przez Augustus62; 2012-04-15, 18:02. Powód: wykasowanie zbytecznego tekstu :)

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+