Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Sprawy organizacyjne - pomoc przedstawicieli

Zwiń
Temat został zamknięty
X
Ten wątek został przyklejony.
X
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • Sprawy organizacyjne - pomoc przedstawicieli

  Drodzy Forumowicze!

  Temat ten powstał, aby ułatwić kontakt z przedstawicielami Platformy nc+ na tym Forum. Stali bywalcy wiedzą, gdzie nas szukać i z jakimi kwestiami się do nas zwracać, ale nowi użytkownicy już niekoniecznie.

  Do Waszej dyspozycji jesteśmy my, czyli:
  Damian_nc+
  Kamil.K_nc+
  Kasia_nc+
  Monika.L_nc+
  Monika.W_nc+
  Monika_nc+
  Paweł_nc+

  Przy nicku każdego z przedstawicieli nc+ znajduje się link do strony z jego profilem, gdzie zobaczyć można, czy dany przedstawiciel jest dostępny w danym momencie na forum. Jeśli aktualny status wyświetlany jest na pomarańczowo (z tekstem '* jest teraz online'), oznacza to, że bezpośredni kontakt jest możliwy.

  Dla użytkowników forum uruchomione zostały specjalne adresy e-mailowe, każdy Moderator w swojej sygnaturze ma na stałe wpisane informacje na temat możliwości kontaktu z nami:

  Jeżeli chcesz pomocy moderatora\przedstawiciela_nc+ to skontaktuj sięz Live Chat w serwisie moje nc+ który jest dostępny pod tym adresem https://moje.ncplus.pl/
  W treści wiadomości należy opisać krótko problem, podać numer umowy lub abonenta.

  Przykładowe kwestie, w jakich można do nas pisać: wszelkie zapytania o aktualną umowę (od kiedy i do kiedy jest aktywna, jakie opcje są aktywne na koncie abonenckim, do kiedy trwa okres promocyjny danej opcji, czy rozwiązanie jest już zarejestrowane na koncie), płatności (ile do zapłaty, dlaczego i za jaki okres), problem z zalogowaniem do Centrum Abonenta, brak dostawy białego dekodera do usługi multiroom itp.


  Pozostaje także kontakt droga mailową (24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu) za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego po zalogowaniu do serwisu moje nc+. Odpowiedź zostanie udzielona w formie pisemnej.

  Przypominamy, że pytania i reklamacje można również wysyłać listem poleconym na adres:
  ITI Neovision S.A.
  Skr. pocztowa nr 8
  02-100 Warszawa
  Ostatni raz edytowany przez Aleksandra_nc+; 2019-05-22, 11:54.

 • #2
  Moi Drodzy, żeby nie było wątpliwości, na Forum platformy nc+ obowiązuje każdego użytkownika NETYKIETA – z Wikipedii: zbiór zasad przyzwoitego zachowania w Internecie, swoista etykieta obowiązująca w sieci (ang. net). Netykieta, podobnie jak zwykłe zasady przyzwoitego zachowania, nie jest dokładnie skodyfikowana, nikt też nie zajmuje się systematycznym karaniem osób łamiących te zasady, jednak uparte łamanie zasad netykiety może się wiązać z różnymi przykrymi konsekwencjami, jak np.: zgłoszenie nadużycia do działu abuse i odcięcie "niegrzecznego" osobnika od określonej usługi internetowej przez jej administratora. Zasady netykiety wynikają wprost z ogólnych zasad przyzwoitości lub są odzwierciedleniem niemożliwych do ujęcia w standardy ograniczeń technicznych wynikających z natury danej usługi Internetu.
  Wskazane poniżej zasady mają służyć nam i Wam użytkownikom tego forum.
  • zakaz pisania wulgaryzmów
  • zakaz spamowania (m.in. wysyłania niechcianych linków do stron)
  • zakaz wysyłania tzw. "łańcuszków szczęścia"
  • nakaz zapoznania się z wykazem FAQ przed zadaniem pytania
  • stosowanie się do reguł pisania obowiązujących w danej grupie (sposób kodowania polskich liter, zasad cytowania, możliwości wysyłania (lub nie) wiadomości formatowanych
  • zakaz pisania nie na temat (OT – OffTopic)
  • zakaz pisania kilka razy z rzędu tzw. POST po POSTEM (szczególnie restrykcyjnie używany na forach posiadających funkcję edycji postu)
  • zakaz pisania wiadomości wielkimi literami

  PAMIETAJ!

  Nie zadawaj pytania, na które już kiedyś została udzielona odpowiedź na forum i zanim je zadasz sprawdź czy nie ma na nie odpowiedzi w FAQ, użyj wyszukiwarki na forum, czy przejrzyj co najmniej dwie pierwsze strony forum za pomocą funkcji „dzisiejsze posty” gdzie można się zapoznać z najbardziej topowymi i aktualnymi tematami.
  Pisz rzeczowo i konkretnie, tak ażeby każdy Cię zrozumiał.
  Nadawaj tematom tytuły, które krótko i rzeczowo będą odzwierciedlać treść w nich zawartą, po których osoba później szukająca czegoś na forum mogła to odnaleźć.
  Nie używaj w stopce na forum obrazków o dużej wielkości (powyżej około 100 KB), ani nazbyt szerokich czy wysokich (około 150 pikseli), lub zbyt wiele linii tekstu.
  Cytowanie wiadomości powinno być wyróżnione na tyle czytelnie, ażeby nie zlewał się tekst oryginalny (cytowany) z właśnie pisanym.

  NETYKIETA również zezwala na bardziej bezpośrednie relacje między USERAMI a Przedstawicielami_nc+/Moderatorami forum. Co oznacza, że forma Pani/Pan nie jest konieczna zarówno na forum publicznym jak również w korespondencji prywatnej, prowadzonej poprzez kontakt mailowy: doradca@info2.ncplus.com.pl.
  Decydując się na kontakt mailowy z doradcami można się spodziewać bezpośredniej formy korespondencji.

  CYTOWANIE MAILI z korespondencji prywatnej prowadzonej z Przedstawicielami_n/Moderatorami forum jest zakazane. Obowiązuje w takiej korespondencji tzw. klauzula poufności. Zacytowanie maila spowoduje, że dany post i wszelkie komentarze do niego zostaną wykasowane, zaś użytkownik otrzyma ostrzeżenie.
  Ostatni raz edytowany przez Dawid_nc+; 2015-05-26, 12:09.

  Komentarz

  Pracuję...
  X
  nc+