Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowi moderatorzy

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Ostatnio jak z nią rozmawiałem -> mówiła, że wróci...

Obiecała, że poda też przyczynę swojej nieobecności. Niestety ja nie zostałem do tego upoważniony.

Komentarz

• napisał(a) danielqs Zobacz post
      Oby ci co przyjda w ich miejsce nie byli tak samo niekompetentni.
      Sugerujesz, że trójka podana przeze mnie jest niekompetentna? well... pozwolę sobie mieć inne zdanie

Komentarz

• napisał(a) _michal Zobacz post
        Sugerujesz, że trójka podana przeze mnie jest niekompetentna? well... pozwolę sobie mieć inne zdanie
        Nie mialem na mysli konkretnych osob, tylko ewentualne nowe osoby ktore moga pojawic sie w miejsce tych ktorych juz nie ma.

Komentarz

• napisał(a) _michal Zobacz post
          Ostatnio jak z nią rozmawiałem -> mówiła, że wróci...

Obiecała, że poda też przyczynę swojej nieobecności. Niestety ja nie zostałem do tego upoważniony.
          Jeśli kobieta znika z pracy a później się pojawia to powód może być tylko jeden

Komentarz

• napisał(a) Greg08 Zobacz post
            Jeśli kobieta znika z pracy a później się pojawia to powód może być tylko jeden
            Oj tam...
            odchowa i wróci.
            Kwestia na ile jej pozwolą zostać i czy pozwolą jej pracować po swojemu ja to było w n
            Teraz to już inna bajka jak kiedyś,inni ludzie i inne czasy.
            Ostatni raz edytowany przez Kris1975; 2014-12-01, 09:01.
            WPT [nPremium - HBO] ExtraHD (79,00) :N od2007r.
            01.12.2014r.-30.11.2016r.Superpremium+(98,88) MEDIABOX+
            01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Komentarz

• napisał(a) danielqs Zobacz post
              Oby ci co przyjda w ich miejsce nie byli tak samo niekompetentni.
              nie martw się będzie to samo bo zostaną wyszkoleni przez obecnych specjalistów

Komentarz

• Cześć! Od dzisiaj wraz z Moniką.W dołączamy do ekipy forum Mam nadzieję, że będzie nam się miło współpracować! Pozdrawiamy

Komentarz

• napisał(a) Grzegorz_nc+ Zobacz post
                  Cześć! Od dzisiaj wraz z Moniką.W dołączamy do ekipy forum Mam nadzieję, że będzie nam się miło współpracować! Pozdrawiamy
                  Miło to może i tak, ale czy owocnie ?

Komentarz

• "]Miło to może i tak, ale czy owocnie ?"
                    no nie naprawde ten tekst mi sie podoba

Komentarz

Cześć! Od dzisiaj wraz z Moniką.W dołączamy do ekipy forum Mam nadzieję, że będzie nam się miło współpracować! Pozdrawiamy
                      Super co do Moniki to pamiętam kerteczkę z ostrzeżeniem od niej , powodzenia i oczywiście liczę na to że pierwsi będziecie informowali o nowinkach w nc+
                      Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

Miło?Juz otrzymałem ostrzeżenie za szczere podsumowanie waszej pracy

Komentarz

• @Maccie,
                          otrzymałeś naruszenie za obrażanie innych użytkowników forum. Tak, moderatorzy forum to też użytkownicy.

Komentarz

• napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
                            @Maccie,
                            otrzymałeś naruszenie za obrażanie innych użytkowników forum. Tak, moderatorzy forum to też użytkownicy.
                            Ale napisalem prawdę,ja wiem,boli ale to jest prawda....

Komentarz

Pracuję...
                            X
                            nc+