Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Propozycje moderatorów forum

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) amd30 Zobacz post
    i znowu to samo. Kazdy, kto ma inne zdanie od Waszej kliki, czyli GDA , Ciebie, Elendila itp jest Trollem... Jak ktorys z Was zostanie moderatorem bedzie tu pieklo.
    Moderatorem moze byc tylko osoba bezstronna. Wam bardzo daleko do tego.
    Dokładnie. Po tym temacie możemy wnioskować, co będzie się działo po wybraniu moderatorów z zewnątrz.
    Zaczynam wątpić w powodzenie tego pomysłu...

Komentarz

• napisał(a) amd30 Zobacz post
      i znowu to samo. Kazdy, kto ma inne zdanie od Waszej kliki, czyli GDA , Ciebie, Elendila itp jest Trollem... Jak ktorys z Was zostanie moderatorem bedzie tu pieklo.
      Moderatorem moze byc tylko osoba bezstronna. Wam bardzo daleko do tego.
      Coz dla ciebie kazdy kto ma inne zdanie od Ciebie to klika i "spoldzielnia" itp. ;) Przyganial kociol garnkowi... ;)

Komentarz

• Bo tak naprawdę nikt nie jest bezstronny, bo w ludzkiej jest "mienie" poglądów. Problem polega na tym aby osoba która piastuje takie stanowisko potrafiła do tego podejść profesjonalnie i oddzielić swoje poglądy od tego co robi. Izold też pewnie nie raz rzuci k* pod nosem, ale jednocześnie nie może tego na forum pokazać. Tak jak z dziennikarzami, każdy ma swoje poglądy polityczne ale nie powinien tego okazywać w pracy... W tym całą sztuka i trudność tej roboty
        Członek Loży Szyderców przed jej powstaniem.

"Wieczny" FULL; CLRA/CARBO"

Komentarz

• napisał(a) hazy Zobacz post
          Bo tak naprawdę nikt nie jest bezstronny, bo w ludzkiej jest "mienie" poglądów. Problem polega na tym aby osoba która piastuje takie stanowisko potrafiła do tego podejść profesjonalnie i oddzielić swoje poglądy od tego co robi. Izold też pewnie nie raz rzuci k* pod nosem, ale jednocześnie nie może tego na forum pokazać. Tak jak z dziennikarzami, każdy ma swoje poglądy polityczne ale nie powinien tego okazywać w pracy... W tym całą sztuka i trudność tej roboty
          Ale moderatorzy nie moga byc bezstronni i obiektywni. Ich rola jest pilnowanie porzadku i przedstawianie jedynego slusznego stanowiska narzuconego z gory przez N...taka ich praca, a ze nieraz mija sie to z rzeczywistoscia, coz...

Komentarz

• Taka jest rola Izolda i Macka jako pracowników. Moderatorów "społecznych" o których tu mowa rolą jest przestrzeganie regulaminu forum i pilnowanie jego przestrzegania czyli przede wszystkim pilnowanie alby się burdeloza nie robiła

Komentarz

Taka jest rola Izolda i Macka jako pracowników. Moderatorów "społecznych" o których tu mowa rolą jest przestrzeganie regulaminu forum i pilnowanie jego przestrzegania czyli przede wszystkim pilnowanie alby się burdeloza nie robiła
              Ok, ale pilnowac tego porzadku beda przeciez wedle scisle okreslonych, odgornie narzuconych zasad, a nie wedle wlasnego widzimisie, tak wiec wszystko sprowadza sie tak czy siak do stronniczosci i subiektywnosci.

Komentarz

• napisał(a) danielqs Zobacz post
                Ok, ale pilnowac tego porzadku beda przeciez wedle scisle okreslonych, odgornie narzuconych zasad, a nie wedle wlasnego widzimisie, tak wiec wszystko sprowadza sie tak czy siak do stronniczosci i subiektywnosci.
                Bez zartow. Bedziecie wywalac posty jak leci. Od wielu lat robicie wszystko, zeby wywalic stad kazdego, kto choc troche krytykuje n-ke za cokolwiek.
                I nawet tego nie udajecie. Sorki ale wasza aktywnosc w tym wzgledzie od lat jest dziwna jak na zwyklych userow.
                Kazdy ma jakies poglady, ale poglady a beton jaki Wy prezentujecie to ...
                Je ne suis pas d'accord avec ce que vous dites, mais je me battrai jusqu'au bout pour que vous puissiez le dire.

Komentarz

• Skoro Ty zarzucasz im, że "to dziwne jak na zwykłych userów" bo są "za n", oni mogą uznać to samo w stosunku do Tych co są "przeciw n", że to kłamcy i wysłannicy konkurencji. To działa w dwie strony, więc dlaczego Twoja prawda ma być bardziej prawdziwa niż ich?

Komentarz

Skoro Ty zarzucasz im, że "to dziwne jak na zwykłych userów" bo są "za n", oni mogą uznać to samo w stosunku do Tych co są "przeciw n", że to kłamcy i wysłannicy konkurencji. To działa w dwie strony, więc dlaczego Twoja prawda ma być bardziej prawdziwa niż ich?
                    Ja nie staram sie o moderatora. Chce tylko wyrazac swoje poglady w sposob kulturalny. Wiem ze nie jestem zbyt beztronny, bo swojego zdania nie zmienie i dlatego nie chce oceniac innych.
                    Je ne suis pas d'accord avec ce que vous dites, mais je me battrai jusqu'au bout pour que vous puissiez le dire.

Komentarz

• Tutaj nikt się nie stara o moderatora. Propozycje nicków jakie padają są raczej obrazem faktu, że niektórzy userzy mają w oczach innych większe poważanie i to jest tylko dla nich nobilitacja i w pewnie sposób pokazanie, że ich wypowiedzi są w mniejszy lub większy sposób cenione. Nikt jednak nie proponuje siebie i nie wiadomo czy ktokolwiek dostanie jakąkolwiek propozycję i co z tego wyjdzie. Dyskusja toczy się o bezstronności moda jako instytucji na forum - ogólnie.

Komentarz

...Nikt jednak nie proponuje siebie i nie wiadomo czy ktokolwiek dostanie jakąkolwiek propozycję i co z tego wyjdzie. Dyskusja toczy się o bezstronności moda jako instytucji na forum - ogólnie.
                        A tutaj się nie zgodzę. Padło już kilka propozycji własnej osoby. Ja odnotowałem dwie, a nie śledzę tego wątku uważnie. Generalnie ta dyskusja coraz bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że to zły pomysł.
                        Proszę zauważyć, że to forum na tle innych jest w pewien sposób wyjątkowe. Jest czymś znacznie więcej niż zwykłą wymianą myśli "technicznej" dotyczącej problematyki jednej z platform satelitarnych. Wybiegło poza te ramy i stało się trochę takim forum społecznym. Rozumiem, że komuś to przeszkadza, a nawet drażni, ale mnie to się akurat podoba. Jest ciekawie. Mam obawy, że zbyt wybujała moderacja to zmieni i spłyci.
                        CLRA/CARBO -> HDMI(DVI) -> Panasonic Viera TX-P42G20E; S/PDIF -> Panasonic AV Control Receiver SA-HT15

Komentarz

• Na to stanowisko nadaje się Elendil. Jest to osoba która jako jedyna z niewielu ma dar przemowy i nie dołącza się niechlujnie do "spam dyskusji"... Przeczytałem wątek i niektóre propozycje trochę mnie zdziwiły, spędzam tutaj bardzo mało czasu wiec, nie jestem w stanie określić reszty użytkowników.

Komentarz

• To może niech Tomek zrobi głosowanie takie jak dotyczyło spotkania i będzie po sprawie (Elendil prezydent forum N )
                            Samsung UE40C7000 3D
                            CLRA/CARBO
                            Samsung T240HD
                            2850ST/APOLLO multiroom

Komentarz

• Widze ze gro osob nie wie tak naprawde do konca o co chodzi z moderatorami, spiesze z wyjasnieniami.
                              Jak sami wiecie Izold, Macik nie pracuja w weekendy, Tomek zjawia sie w weekend ale ma gro pytan na ktore chce/moze udzielic odpowiedzi i nei zajmuje sie czytaniem calego forum. Najwieksze ataki trollowe maja niestety miejsce w weekend dlatego bo Trole zanim zaatakuja obserwuja ( nie podejrzewajcie mnie o spisek czy cos tylko taka prawda) i wiedza dokladnie kiedy ich "wypowiedz" bedzie miala najwiekszy oddzwiek. Aby tego uniknac zostala rozpoczeta dyskusja w trakcie spotkania aby powolac kilku spolecznych moderatorow po to zeby poza godzinami pracy Macka i Izolda ktos byl w stanie reagowac na chamstwo, obelgi i nny spam ktory się pojawia. Bynajmniej nie chodzi tutaj o tepienie kogos czy wprowadzanie "hitleryzmu" a chodzi o zachowanie jakiego - takiego porzadku bo czytajac posty dzieci neo poprostu wymiotowac sie chce. Druga sprawa to ze slowa krytyki pod adresem n = ban/del posta. Gwarantuje niektorym niedowiarka, ze nie sam nie raz krytykowalem i nie zostalem obcym agentem ale krytyka musi byc KONSTRUKTYWNA a nie czepianie sie o przesuniecie obrazu o 4 piksele w gore. Podobnie jak zachwalanie niektorych uslug nie jest to agent telewizji N tylko jest to moje wlasne odczucie i tym odczuciem chce sie podzielic i poznac opinie innych userow forum.

Dobra wystarczy juz tego wrocmy do tematu glownego.
                              CLRA CARBO x 2
                              MR Premium
                              TNK HD
                              dsb 606 po nauce latania
                              i kilka innych mniej istotnych sprzetow ;)

Komentarz

• Jak ktoś ma chęć i czas niech sobie modzi...sam jestem modem na innym forum , więc rozumiem tych , którzy chcą się podjąć tego czasochłonnego zadania ,i tu się kłania dział dla abonentów, który ma wkrótce funkcjonować...
                                Nie wystawiam kandydatur , bo z różnych względów nie wszystkim ta funkcja odpowiada...
                                Może na początek zrobić listę chętnych na tę ,,fuchę'', a potem można wystawić kandydata...
                                ,, Owoc żywota Twojego
                                je ZUS. ''

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+