Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Propozycje moderatorów forum

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Czytam ten wątek i aż się odpowiadać nie chce bo znów się za łby łapiecie W związku z tym tylko podziękuję tym, którzy zgłaszali moją skromną osobę
    Członek Loży Szyderców przed jej powstaniem.

"Wieczny" FULL; CLRA/CARBO"

Komentarz

tylko co będzie jak moderatorem trafi się ktoś kto nie jest abonentem N ?
      nc+ canal+ platinium, hbo, cinemax, history hd + multiroom (ariva 200 i LG 65LM860V cam CI+)
      Polsat + premium + multiroom cam CI+, HD6000

Komentarz

To akurat b. łatwo zweryfikować gdyby p. Tomek lub Izold chcieli
        Członek Loży Szyderców przed jej powstaniem.

"Wieczny" FULL; CLRA/CARBO"

Komentarz

napisał(a) hazy Zobacz post
          Czytam ten wątek i aż się odpowiadać nie chce bo znów się za łby łapiecie...
          To tylko świadczy o tym, że to nie jest szczęśliwy pomysł z tą moderacją "społeczną", choć początkowo wydawało mi się, że może nie jest taki głupi - dopiero się zaczną awantury.
          Moim zdaniem lepsze często jest wrogiem dobrego. Uważam, że jest troszkę przesady w stwierdzeniu, że na forum rządzą trolle. Za bardzo mi to nie przeszkadza - po prostu nie czytam ich wpisów. Na pewno przeszkadza bardziej osobą, które nie tolerują u innych zdania odmiennego.
          Jedyną zmianę jaką bym wprowadził, to status "abonent" weryfikowany numerem umowy, klienta - łatwiej byłoby ocenić czyjeś wypowiedzi - obawiam się tylko, że tu może być jakaś trudność techniczna.
          CLRA/CARBO -> HDMI(DVI) -> Panasonic Viera TX-P42G20E; S/PDIF -> Panasonic AV Control Receiver SA-HT15

Komentarz

napisał(a) Frauka Zobacz post
            ....... Maciek i Izold ogarniają forum nawet czasem aż za dobrze,
            napisał(a) GDA Zobacz post
            Słusznie - ja też skłaniam się do tej tezy,
            Żaden z Nich nie zrobił porządku z twoimi postami i zachowaniem na forum.
            Ostatni raz edytowany przez Bolero; 2011-02-06, 15:39.

Komentarz

Niestety z Twoimi tez jeszcze nikt nie zrobil porzadku, ale mam nadzieje ze juz wkrotce ;)

PS. Niech mnie ktos kopnie bo mialem isc na glosowanie w wyborach ale poki co jakos mi sie nie chce...;p

Komentarz

napisał(a) EdiEd Zobacz post
                Jedyną zmianę jaką bym wprowadził, to status "abonent" weryfikowany numerem umowy, klienta - łatwiej byłoby ocenić czyjeś wypowiedzi - obawiam się tylko, że tu może być jakaś trudność techniczna.
                To jest podstawa - status ABONENT, a technicznie należy powiązać bazę userów forum z bazą abonentów i po sprawie
                TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

Oczywiście jestem ZA.
                  I nawet jestem gotów podać adres.
                  Jeżeli tylko będzisz miał odwagę podać swój.

Komentarz

Dewo ogarnij się i nie dawaj linka do swojego forum w każdym poście, no ludzie.
                    Moje propozycje to:
                    - niqu
                    - _michal
                    - Elendil

No i coś jeszcze.
                    Oprócz moderatorów społecznych proponowałbym również wprowadzenie grupy społecznej, która pomagałaby od strony technicznej przy forum i ew. stronie (która btw. w niektórych miejscach jest obrazem nędzy i rozpaczy [np. podstrona kanałów na wyłączność]). Jest dużo osób (w tym ja ), które zajmują się programowaniem i chętnie by pomogły.
                    Dewo, programowanie do jakiś czynności w panelu czy gdzieś tam nie są potrzebne. Ja programistą nie jestem, a techniczne sprawy ogarniam.
                    Abonent

Komentarz

napisał(a) GDA Zobacz post
                      ...należy powiązać bazę userów forum z bazą abonentów i po sprawie
                      No właśnie tu może tkwić haczyk - nie znając szczegółów technicznych, to jest albo proste, albo wręcz przeciwnie.
                      CLRA/CARBO -> HDMI(DVI) -> Panasonic Viera TX-P42G20E; S/PDIF -> Panasonic AV Control Receiver SA-HT15

Komentarz

tu na forum sprzydał by się też czat do luźnego pisania z userami N
                        nc+ canal+ platinium, hbo, cinemax, history hd + multiroom (ariva 200 i LG 65LM860V cam CI+)

Komentarz

Niekoniecznie to musi byc czat, w dobie dzisiejszej popularnosci serwisow spolecznosciowych, dziwi mnie brak konta N chocby na facebooku, chyba ze o czyms nie wiem

Komentarz

napisał(a) art_ Zobacz post
                            tu na forum sprzydał by się też czat do luźnego pisania z userami N

Wystarczy Shoutbox .

Komentarz

napisał(a) Bolero Zobacz post
                              Wystarczy Shoutbox .
                              Po co? Kolejne miejsce do wylewania pomyj bez moderacji?

Komentarz

napisał(a) danielqs Zobacz post
                                Po co? Kolejne miejsce do wylewania pomyj bez moderacji?
                                czat z moderacją dla seniorów i do kulturalnej rozmowy .

najpierw do seniora - na forum , a od seniora też czat .

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+