Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Propozycje moderatorów forum

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) EdiEd Zobacz post
    Nie sądzę, żeby to był brak obiektywizmu - raczej brak mocy przerobowych.

A ja sądzę.
    Możesz takie posty przeczytać w profilu/posty np ; irrooo, GDA.
    Przypadkowa "tolerancja" ?

Komentarz

_michal, Elendil, olo46 to moje typy....ale bycie moderatorem to nie zabawa, tylko obowiazek i to juz od tych osob bedzie zalezalo czy chca wziac go na swoje barki..i poswiecac swoj czas w czynie spolecznym

Komentarz

michal,GDA,Elendil

Komentarz

napisał(a) niqu Zobacz post
          Elendil i _michal
          Ja też jestem za nimi.
          Samsung UE40C7000 3D
          CLRA/CARBO
          Samsung T240HD
          2850ST/APOLLO multiroom

Komentarz

Moderator nie musi mieć ani rozległej wiedzy, ani mega- dużego stażu na forum.

Ma być obiektywny i taka cechę charakteru, która pozwoli na to że za pół roku forum nie będzie prywatnym folwarkiem kilku osób, rozdający ostrzeżenia i powtarzającym codzienną mantrę "Było", "Czytaj forum!"

Komentarz

_michal
              Elendil

Komentarz

Dzięki wszystkim za zaufanie, z pewnością rozważę (jeśli otrzymam) taką propozycję, byłoby to moje drugie forum do moderowania.

Napiszę z własnego doświadczenia co jest potrzebne IMHO do roli dobrego moderatora - po pierwsze tolerancja dla zdania innego od własnego, po drugie konsekwencja w obiektywnym ocenianiu tego co się dzieje na forum, po trzecie maaaaaaaaaaaaaaassssssssssssssssssaaaaaaaaaaaaaaaa czasu, żeby przebrnąć przez napisane posty.

Co do samych propozycji - w większości ograniczacie się do 2-3 a moim zdaniem na takie forum jak to i taką ilość postów, która pojawia się codziennie, liczba 5 modków to absolutne minimum. Poza tym rozsądne byłoby przypisanie modów do konkretnych działów, o porządek w których mieli by dbać. Oczywiście z możliwością nagłych interwencji w przypadku naruszania zasad w innych działach.

napisał(a) danielqs Zobacz post
                .i poswiecac swoj czas w czynie spolecznym
                no miejmy nadzieję, że nie będzie tak do końca społeczny
                Ostatni raz edytowany przez Elendil; 2011-02-06, 10:33.
                Platinium+HBO+Cinemax+Filmbox+MR=109zł do 31.07.14
                Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO, C+VoD, MR=84,90zł do 31.10.2015
                Superpremium+H1&2+Filmbox+MR=94,90zł od 1.11.2015

Komentarz

napisał(a) fahrbot Zobacz post
                  że za pół roku forum nie będzie prywatnym folwarkiem kilku osób, rozdający ostrzeżenia i powtarzającym codzienną mantrę "Było", "Czytaj forum!"
                  taki moderator przecież nie bedzie miał dozywotniej funkcji
                  jęsli sie ktos nie sprawdzi to ....

Komentarz

napisał(a) Elendil Zobacz post
                    no miejmy nadzieję, że nie będzie tak do końca społeczny
                    To wtedy dopiero zacznie sie tyrada, o tym jak jestescie na garnuszku N

Komentarz

o tym jak jestescie na garnuszku N
                      A nie jest tak? znasz dobrze forum i wielokrotnie mogłeś się przekonać o tym że każdy kto próbuje postawić sprawę obiektywnie i przeciwstawi się "żołądkowcom" wyzywany jest od - przedstawicieli, pracowników, agentów, itp itd więc w rozumieniu tych osób opłacany by pisać pochlebnie

bardzo się cieszę że wreszcie coś się ruszyło - 2 lata zwracania uwagi na to jak to forum jest "psute" nie poszło na marne, mam nadzieje że podjęte zmiany nie będą wprowadzane przez najbliższy rok, tylko będzie to szybkie chirurgiczne cięcie i z trollowiska jakie niestety w coraz większej mierze dotyka forum - forum "n" stanie się rzeczywistym miejscem w którym abonenci będą mogli wymienić opinię o programach, zgłosić swoje propozycje, ocenić kanały etc

zamiast czytać jedynie ile to pikseli w pikselach było dziś na Małyszu, jaki bitrate zanotował serwer mierzący z błędem te wskazania, czy HD na kanale BBC Knowledge może być nazywane HD czy też raczej HQ SD (... język można sobie połamać) i mógłbym tak dalej wypisywać aspekty które spędzają sen z powiek niektórych, zamiast korzystać z telewizji tak jak została stworzona - jako dodatek do życia a nie odwrotnie
                      Ostatni raz edytowany przez GDA; 2011-02-06, 10:48.
                      TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

napisał(a) fahrbot Zobacz post
                        Moderator nie musi mieć ani rozległej wiedzy, ani mega- dużego stażu na forum.

Ma być obiektywny i taka cechę charakteru, która pozwoli na to że za pół roku forum nie będzie prywatnym folwarkiem kilku osób, rozdający ostrzeżenia i powtarzającym codzienną mantrę "Było", "Czytaj forum!"
                        ja uważam że tak nie powinno być

tak jak piszesz dzieje się na forum satkuriera gdzie wiecznie jest przepełniony kosz
                        uważam że w wątkach jest do zaakceptowania mały OT
                        i każdy może pytać, nie należy go od razy karać upomnieniem, tylko wytłumaczyć, odesłać do odpowiedniego wątku...

Komentarz

napisał(a) GDA Zobacz post
                          A nie jest tak? znasz dobrze forum i wielokrotnie mogłeś się przekonać o tym że każdy kto próbuje postawić sprawę obiektywnie i przeciwstawi się "żołądkowcom" wyzywany jest od - przedstawicieli, pracowników, agentów, itp itd więc w rozumieniu tych osób opłacany by pisać pochlebnie
                          Alez jest, tyle ze podejrzewam ze wtedy bedzie to jeszcze ze zdwojona sila...

Komentarz

napisał(a) GDA Zobacz post

bardzo się cieszę że wreszcie coś się ruszyło - 2 lata zwracania uwagi na to jak to forum jest "psute" nie poszło na marne, mam nadzieje że podjęte zmiany nie będą wprowadzane przez najbliższy rok, tylko będzie to szybkie chirurgiczne cięcie i z trollowiska jakie niestety w coraz większej mierze dotyka forum - forum "n" stanie się rzeczywistym miejscem w którym abonenci będą mogli wymienić opinię o programach, zgłosić swoje propozycje, ocenić kanały etc

zamiast czytać jedynie ile to pikseli w pikselach było dziś na Małyszu, jaki bitrate zanotował serwer mierzący z błędem te wskazania, czy HD na kanale BBC Knowledge może być nazywane HD czy też raczej HQ SD (... język można sobie połamać) i mógłbym tak dalej wypisywać aspekty które spędzają sen z powiek niektórych, zamiast korzystać z telewizji tak jak została stworzona - jako dodatek do życia a nie odwrotnie
                            Prosty przykład że nie masz zielonego pojęcia o moderacji
                            Obiektywizm to coś, czego nigdy się nie nauczysz !

Komentarz

Czesc eNkowcy!

Tak czytam ten temat i wydaje mi sie ze w waszych listach brakuje jeszcze jednej osoby DeWo.
                              Ma to swoje forum wiec czemu niemialby miec rangi tutaj? Wydaje sie byc mily!!

Hugh L.

Komentarz

o tym jak jestescie na garnuszku N
                                opierając się na treściach znalezionych w internecie i otrzymywanych pm stwierdzam, że na tym garnuszku jestem od kliku lat.... widać tylko ten garnuszek strasznie mały bo się na nim dorobić za bardzo nie idzie...
                                Platinium+HBO+Cinemax+Filmbox+MR=109zł do 31.07.14
                                Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO, C+VoD, MR=84,90zł do 31.10.2015
                                Superpremium+H1&2+Filmbox+MR=94,90zł od 1.11.2015

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+