Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Propozycje moderatorów forum

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Sk_uter
    replied
    _Michal
    Elendil

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Mam nadzieję że nie zostaniesz moderatorem ty i ten drugi "napinacz" GDA.
    Chamsto i obsesja w całej krasie.

Leave a comment:

• danielqs
    replied
    napisał(a) GDA

Masz jeszcze jakąkolwiek wątpliwość?
    Ja watpliwosci nie mam, ale jest spore grono uzytkownikow, ktorzy maja do czynienia z tym trollem po raz pierwszy. A tak, moglby juz na stale zostac wpisany do takiego watku o panteonie trolli na forum

napisał(a) Ero
    Mam nadzieje, że nagle nie znajdzie sie ktoś kto zacznie sie napinać i wszystkim pomagać by zostać moderatorem.
    O to sie nie boj, moderatorzy i Tomasz Berezowski sa na tym forum nie od dzis, i wiedza kto bedzie mogl byc moderatorem a kto nie.

Leave a comment:

• niqu
    replied
    napisał(a) danielqs Zobacz post
    Dla mnie tamto forum przegralo nachalnym spamem od poczatku. Koniec.
    Niestety dlatego wlasnie tam sie nie rejestruje ale wrocmy do tematu jaki tutaj jest poruszany!

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    napisał(a) nerwus62 Zobacz post
    3. GDA... nie "zarejestruje" się w niedziele żeby opluć Innych użytkowników
    Nie musi tego robić w niedzielę,robi to na codzień=opluwa Innych użytkowników
    Ostatni raz edytowany przez Bolero; 2011-02-06, 11:31.

Leave a comment:

• danielqs
    replied
    napisał(a) >DeWo< Zobacz post

Czy wszyscy, którzy jednak mnie nie nie lubią muszą mieć powiązania z nCommunity?
    Daruj sobie. Marnej jakosci uzasadnienie nowo zarejestrowanego usera, od ktorego az bije stronniczoscia - dla mnie sprawa oczywista ;)
    Dla mnie tamto forum przegralo nachalnym spamem od poczatku. Koniec.

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    To co powinienem a czego nie powinienem to moja indywidualna sprawa. I nie Twojej osobie oceniać co mi wypada a co nie.

Leave a comment:

• >DeWo<
    replied
    napisał(a) Hugh Zobacz post
    Czesc eNkowcy!

Tak czytam ten temat i wydaje mi sie ze w waszych listach brakuje jeszcze jednej osoby DeWo.
    Ma to swoje forum wiec czemu niemialby miec rangi tutaj? Wydaje sie byc mily!!

Hugh L.
    Dzięki za zaufanie, ale na tym forum mnie nie lubią, więc nie mam szans .

napisał(a) danielqs Zobacz post
    Nowy szef reklamy na tamtym forum? ;)
    Czy wszyscy, którzy jednak mnie nie nie lubią muszą mieć powiązania z nCommunity?

napisał(a) magicflava Zobacz post
    Elendil odpowiedni człowiek z kulturą osobistą.

Co do DeWo zapomnij w bezczelny sposób reklamuje to swoje forum w postach a w moim przypadku zaproszenia otrzymałem nawet na PM.
    Akurat Ty nie powinieneś się w mojej sprawie udzielać. Nie jest tajemnicą, że rozstaliśmy się w niezbyt przyjaznej atmosferze.

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    jako że padają tu propozycje trzech kandydatur, to i ja podam swoje:

1. Elendil - bo rzadko kiedy jest kwestionowany, za styl wypowiedzi i wielu się zgodzi z tym że to w swoim rodzaju Forumowy "Arbiter elegantiarum".

a że nie może być sam to... :

2. hazy - za obszerne i rzeczowe odpowiedzi, choć czasami powinno wystarczyć "mądrej głowie dość dwie słowie" ale niektórym nawet "rozbudowane" odp. haze'go nie wystarczają, więc @hazy doskonale się "sprawdzi" w tej roli

3. GDA - bo ma "kręgłosłup", i co naważniejsze, nie "zarejestruje" się w niedziele żeby opluć Innych użytkowników

dziekuje za uwagę

edit. do @Leona i @olo46 - akurat Wy zrozumiecie jak napiszę "po co Wam to na stare lata" ... może kiedyś wypijemy piwo
    Ostatni raz edytowany przez Augustus62; 2011-02-06, 11:30.

Leave a comment:

• GDA
    replied
    @El - chyba coś z Neptunem miał wspólnego

Leave a comment:

• Elendil
    replied
    napisał(a) niqu Zobacz post
    albo mu przyklepne jeszcze niech sie troll cieszy ale przy okazji sie zamknie .............
    kiedyś tak zrobiłem, to koleś wypisywał po innych forach, ze się przyznałem i cytatami walił po oczach, kurde nicka zapomniałem....

koniec OT

Leave a comment:

• cigane13
    replied
    napisał(a) GDA Zobacz post
    A nie jest tak? znasz dobrze forum i wielokrotnie mogłeś się przekonać o tym że każdy kto próbuje postawić sprawę obiektywnie i przeciwstawi się "żołądkowcom" wyzywany jest od - przedstawicieli, pracowników, agentów, itp itd więc w rozumieniu tych osób opłacany by pisać pochlebnie

bardzo się cieszę że wreszcie coś się ruszyło - 2 lata zwracania uwagi na to jak to forum jest "psute" nie poszło na marne, mam nadzieje że podjęte zmiany nie będą wprowadzane przez najbliższy rok, tylko będzie to szybkie chirurgiczne cięcie i z trollowiska jakie niestety w coraz większej mierze dotyka forum - forum "n" stanie się rzeczywistym miejscem w którym abonenci będą mogli wymienić opinię o programach, zgłosić swoje propozycje, ocenić kanały etc

zamiast czytać jedynie ile to pikseli w pikselach było dziś na Małyszu, jaki bitrate zanotował serwer mierzący z błędem te wskazania, czy HD na kanale BBC Knowledge może być nazywane HD czy też raczej HQ SD (... język można sobie połamać) i mógłbym tak dalej wypisywać aspekty które spędzają sen z powiek niektórych, zamiast korzystać z telewizji tak jak została stworzona - jako dodatek do życia a nie odwrotnie
    Sedno sprawy...

Leave a comment:

• niqu
    replied
    napisał(a) Elendil Zobacz post
    opierając się na treściach znalezionych w internecie i otrzymywanych pm stwierdzam, że na tym garnuszku jestem od kliku lat.... widać tylko ten garnuszek strasznie mały bo się na nim dorobić za bardzo nie idzie...
    Elendil dlatego jak ktos mi cos takiego pisze to to pozostawiam go bez odpowiedzi zero reakcji albo mu przyklepne jeszcze niech sie troll cieszy ale przy okazji sie zamknie .............

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    napisał(a) Perfect Blue Zobacz post
    Elendil - postawię na niego.

_michal - zbyt często widzi dokoła spisek, wątpię ponadto, aby był w stanie wyrzec się kolesiostwa i być obiektywny.

GDA - agresja i brak kultury.

dziękuję

W/g mnie @Elendil i @michał powinni zostać moderatorami.
    Wczśniej zgłaszałem również-@niqu.
    Myślę że nie zadużo,bo jak pisze Elendil i muszę mu przyznać rację potrzeba minimum 5
    Ostatni raz edytowany przez Bolero; 2011-02-06, 11:02.

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Elendil odpowiedni człowiek z kulturą osobistą.

Co do DeWo zapomnij w bezczelny sposób reklamuje to swoje forum w postach a w moim przypadku zaproszenia otrzymałem nawet na PM.

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+