Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Propozycje moderatorów forum

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• hazy
    replied
    Czytam ten wątek i aż się odpowiadać nie chce bo znów się za łby łapiecie W związku z tym tylko podziękuję tym, którzy zgłaszali moją skromną osobę

Leave a comment:

• Artek Ł.
    replied
    zauważyłem to tych dwoje Panów nie ma w soboty i niedzielę . więc można stowrzyć jakiś moderadorów na te dwa dni i np. tych weekendowych moderatorów zmieniać np. co miesiąc.

Leave a comment:

• GDA
    replied
    napisał(a) Frauka Zobacz post
    Wg mnie jak na razie Maciek i Izold ogarniają forum nawet czasem aż za dobrze
    Słusznie - ja też skłaniam się do tej tezy,
    aby ustrzec się weekendowych trolli można wprowadzić ograniczenie w pisaniu postów (np. 10 dziennie)

po wprowadzeniu statusu ABONENT liczba trolli i dyskusja z nimi zostanie samoistnie ograniczona

Leave a comment:

• Frauka
    replied
    Wg mnie jak na razie Maciek i Izold ogarniają forum nawet czasem aż za dobrze, jak dojdą jeszcze moderatorzy to już całkiem będzie strach coś napisać.
    Nie chcę krakać ale sprawdzi się powiedzenie " Gdzie kucharek 6 tam nie ma co jeść"
    Ostatni raz edytowany przez Frauka; 2011-02-06, 14:47.

Leave a comment:

• Ka.mil
    replied
    Ja np. od kilku lat moderuje forum medialne Media2.pl Jakby nie było rozstrzygnięcia co do społecznych albo byłoby za mało kandydatur to mogę pomoderować - choć uważam, że są tutaj userzy którzy znacznie bardziej na to zasługują.

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    To jesteś pierwszy który zgłosił sam siebie

Leave a comment:

• Boncurek
    replied
    Jaki trzeba mieć staż na forum, aby kandydować.

Ja mógł się tego podjąć.

Leave a comment:

• Sk_uter
    replied
    napisał(a) mr Damian Zobacz post
    Jak dla mnie najlepszym moderatorem będzie Sk_uter bo jest z tego forum jest najbardziej wyrozumiały i zna się na telewizji n dość dobrze.
    nie wiem czy mialo co byc pod kontekstem slow z innego tematu czy na prawde masz takie zdanie o mnie (jesli tak to dzieki, ze chociaz ktos mnie docenil)

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    napisał(a) niqu Zobacz post
    I to jest wlasciwe zalatwienie sprawy wojenki chce ktos prowadzic ale to na PW
    Jestem jak najbardziej ZA
    Niestety ci "użytkownicy" mają mnie na czarnej "liście"

Leave a comment:

• danielqs
    replied
    napisał(a) mr Damian Zobacz post
    Jak dla mnie najlepszym moderatorem będzie Sk_uter bo jest z tego forum jest najbardziej wyrozumiały i zna się na telewizji n dość dobrze.
    W kontekscie dyskusji toczacej sie w innym watku powiem tylko tyle :

Leave a comment:

• gooralek77
    replied
    ERO, dobry ruch

Leave a comment:

• mr Damian
    replied

Leave a comment:

• niqu
    replied
    napisał(a) Ero Zobacz post
    Bolero to do mnie ? Jeżeli tak to zapraszam na pw.
    I to jest wlasciwe zalatwienie sprawy wojenki chce ktos prowadzic ale to na PW

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    to było do danielqs,który za motto dnia wybrał sobie 'obsesja'.

Leave a comment:

• Ero
    replied
    Bolero to do mnie ? Jeżeli tak to zapraszam na pw.

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+