Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Propozycje moderatorów forum

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• danielqs
    replied
    Eeee tam.. to nie byl jego pierwszy ban, i moge sie zalozyc ze nie ostatni ;)

Leave a comment:

• Elendil
    replied
    Nie wnikam.... ale tak śmiesznie się to zgrało, propozycja JK na moda a zaraz potem Cię wcięło

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    napisał(a) Elendil Zobacz post
    no wiecie co? żeby za to banana dać?
    napisał(a) piohib Zobacz post
    No właśnie też zauważyłem, że forumowiczowi o nicku Bolero, "podziękowano" za udzielanie się na forum

Dobre!!!
    "Podziękowano" na "wybitną" "prośbę"/ raportowanie postów Nie związanych z tematem=> Propozycje moderatorów forum
    przez GDAnielqs

Wybierzcie w końcu kogoś z proponowanych moderatorów!.
    Ostatni raz edytowany przez Bolero; 2011-02-21, 19:07.

Leave a comment:

• Paul 023
    replied
    napisał(a) morrisdoe Zobacz post
    Trzeba uważać bo oprócz oficjalnego profilu jest wiele stworzonych przez domorosłych podszywaczy. Może faktycznie powinniście dołączyć przekierowanie z n.pl do Waszego profilu. Zresztą jest to rutyną stosowaną przez większość szanujących sie instytucji i posiadających profil na facebook-u.
    ja myślę, że lepiej nie klikać w lubię to bo nigdy nie wiadomo kto
    tak na prawdę zajmuje się tym profilem.
    Jeżeli na N.pl pojawi się informacja o koncie na facebook to już inna
    sprawa mogę sobie kliknąć w lubię to. Wtedy wiem, że raczej na pewno
    do N.pl należy, a nie wiadomo kogo...

Leave a comment:

• lukas_k
    replied
    Jeżeli jeszcze głosy są brane pod uwagę, to myślę, że @GDA, @Elendil i @michal by się nadawali na modów

Leave a comment:

• morrisdoe
    replied
    napisał(a) Izold Zobacz post
    Strona Facebook-owa od dawna istnieje.
    Nawet TNK ma swoją.
    Trzeba uważać bo oprócz oficjalnego profilu jest wiele stworzonych przez domorosłych podszywaczy. Może faktycznie powinniście dołączyć przekierowanie z n.pl do Waszego profilu. Zresztą jest to rutyną stosowaną przez większość szanujących sie instytucji i posiadających profil na facebook-u.

Leave a comment:

• Artek Ł.
    replied
    a na czat.onet.pl jest jakiś pokój o N ? lub czy można sobie np. tam taki pokój o N założyć ?
    Ostatni raz edytowany przez Artek Ł.; 2011-02-09, 12:54.

Leave a comment:

• Aninianin
    replied
    Nic sie nie zmieni. Jesli skrytykuje n-ke jako nabonent w dziale zamknietym i tak bede agentem cyfry + , ktoremu cyfra wykupila specjalnie 2 pakiety n-ki

Leave a comment:

• danielqs
    replied
    Nawet TNK ma swoją.
    Moze i jest, ale poki co nigdzie jeszcze nie trafilem na jakiegos linka do niej, a chyba taki serwis powinien byc reklamowany, chociazby na stronie n.pl.

Leave a comment:

• niqu
    replied
    Nawet TNK ma swoją.
    Tak jest i w ramce pod logo napisane ze wszelakie info pochodza z satkuriera :/
    Czy moze to nie jest oficjalna strona TNG ??

Leave a comment:

• EdiEd
    replied
    napisał(a) GDA Zobacz post
    ...forum dla abonentów powinno oznaczać tylko tyle że jedynie abonenci mogą się wypowiadać w tematach związanych z ofertą - bo kto jak nie abonent może dobrze ją znać i mieć problemy...
    Czyli idąc tym tropem, także abonenci będą mogli się wypowiadać tylko w wątkach dotyczących tych pakietów, które posiadają. W innych nie - bo cóż mogą o tym wiedzieć.

Ja jestem przeciwnikiem działów zamkniętych - owszem, może i będzie spokojniej, ale forum starci na swojej popularności i dynamice.

Wg mnie naprawdę wystarczy status Abonent i nic więcej.

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    napisał(a) danielqs Zobacz post
    Niekoniecznie to musi byc czat, w dobie dzisiejszej popularnosci serwisow spolecznosciowych, dziwi mnie brak konta N chocby na facebooku, chyba ze o czyms nie wiem
    Nawet TNK ma swoją.

Leave a comment:

• GDA
    replied
    @Maciek_n - tak wiem ale aby była jasność pozwoliłem sobie to skopiować,
    poza tym @Artur45 trafnie podsumował cały temat i pozostaje jedynie czekać na odpowiedź McGuru albo Twoją lub Izolda

napisał(a) Artur45 Zobacz post
    Panie Tomaszu, zebrał już Pan w tym wątku mnóstwo propozycji na moda. Od pewnego czasu, nowe propozycję się nie pojawiają, niech Pan zamknie ten wątek bo przypomina teraz targowisko. Niech Pan pokaże, że osoby decyzyjne mają swoje zdanie i umieją działać.

Leave a comment:

• Maciek_n
    replied
    napisał(a) GDA Zobacz post
    To może aby była jasność, od samego początku tak się wypowiadam

najważniejsza rzecz - NIE CHODZI O ZAMYKANIE I CENZUROWANIE FORUM ! abyśmy się rozumieli

forum dla abonentów powinno oznaczać tylko tyle że jedynie abonenci mogą się wypowiadać w tematach związanych z ofertą - bo kto jak nie abonent może dobrze ją znać i mieć problemy

natomiast cała reszta może czytać forum bez obostrzeń ale nie może się wypowiadać w tematach o których nie ma zielonego pojęcia

oczywiście wskazanym jest dział otwarty gdzie każdy user może zadać pytanie i dyskutować ale musi on być w szczególności moderowany

tylko i wyłacznie tym sposobem pozbędziemy się masy dzieciarni, wielokrotnych nicków i spamerstwa
    niektóre dyskusje na forum są już na takim niskim poziomie że najwytrwalsi wymiękają

nie stańmy się takim trollowiskiem jak media2
    Jak zapewnie wiecie, wątek na ten temat został tymczasowo zamknięty. Proszę nie tworzyć OT w tym temacie.

Leave a comment:

• GDA
    replied
    To może aby była jasność, od samego początku tak się wypowiadam

najważniejsza rzecz - NIE CHODZI O ZAMYKANIE I CENZUROWANIE FORUM ! abyśmy się rozumieli

forum dla abonentów powinno oznaczać tylko tyle że jedynie abonenci mogą się wypowiadać w tematach związanych z ofertą - bo kto jak nie abonent może dobrze ją znać i mieć problemy

natomiast cała reszta może czytać forum bez obostrzeń ale nie może się wypowiadać w tematach o których nie ma zielonego pojęcia

oczywiście wskazanym jest dział otwarty gdzie każdy user może zadać pytanie i dyskutować ale musi on być w szczególności moderowany

tylko i wyłacznie tym sposobem pozbędziemy się masy dzieciarni, wielokrotnych nicków i spamerstwa
    niektóre dyskusje na forum są już na takim niskim poziomie że najwytrwalsi wymiękają

nie stańmy się takim trollowiskiem jak media2

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+