Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Propozycje moderatorów forum

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Panowie dziękuję za propozycje mojej skromnej osoby ale serdecznie dziękując za deklaracje chciałbym napisać aby nie brać mojej osoby pod uwagę - wydaje mi się że @El bardzo trafnie to ujął i mogę się pod tym podpisać, ja nie chce być również w żaden sposób "ograniczony"
    TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• Panie Tomaszu, zebrał już Pan w tym wątku mnóstwo propozycji na moda. Od pewnego czasu, nowe propozycję się nie pojawiają, niech Pan zamknie ten wątek bo przypomina teraz targowisko. Niech Pan pokaże, że osoby decyzyjne mają swoje zdanie i umieją działać.

Komentarz

• Najlepiej niech zgłoszą się osoby które by chciały być administratorami i stworzyć ankietę.
        Nbox hdtv recorder clra/carbo zapłacone
        Telewizor lg 32lg3000
        Konwerter Quad 0,2 dB
        Kabel hdmi 2m
        Połączony z internetem.

Komentarz

• Celowo wstrzymywałem się z podaniem kandydatur choć gdybym musiał to zrobić w dużej mierze pokrywałyby sie one z tymi podawanymi przez innych userów. Uwazam, że powoływanie modów z grupy dotychczasowo udzielających się osób nie jest dobrym pomysłem, chociażby ze względów o których pisał Elendil i GDA kilka postów wcześniej (podejżewam, że niestety osoby te często musiałyby działać wbrew sobie, a przecież nie zawsze możnaby to było robić będąc przykrytym płaszczem etyki zawodowej).
          Mam tylko nadzieję, że utworzenie tego wątku przez TB nie jest tzw tematem zastępczym oraz fotrelem oddalającym w czasie utworzenie "naszego" działu na tym forum.
          Mimo wszystko gdyby ktoś rzeczywiście zdecydował sie na "czuwanie" nad tym naszym podwórkiem to życze mu powodzenia.
          Ostatni raz edytowany przez morrisdoe; 2011-03-10, 12:06.
          sigpic
          U+/6XC+/MR
          HB+ASTRA (QUAD)
          NTC - RTCN ŚREM - MUX 1,2,3
          PACE HD 500 GB / ARIVA 120 COMBO

Komentarz

• napisał(a) morrisdoe Zobacz post
            Mam tylko nadzieję, że utworzenie tego wątku przez TB nie jest tzw tematem zastępczym oraz fotrelem oddalającym w czasie utworzenie "naszego" działu na tym forum.
            Absolutnie nie...
            To była jedna z propozycji jaka padła od nas (forumowiczów) podczas spotkania w zeszłym tygodniu.

Nie szukajcie na siłę podtekstów...

Komentarz

• Michał - ale mam nadzieje że to tylko pierwszy krok, i dział / forum dla abonentów powstanie, czy to już wiadomo że z powodów technicznych (identyfikacja abonent > user) to będzie nie możliwei pozostaną tylko moderatorzy?

bo zamiast moderowanego forum, wolałbym jednak wiedzieć czy o problemie pisze abonent i należy mu pomóc czy pryszczaty małolat który ma radochę z tego że narobi szumu na forum

Komentarz

• napisał(a) GDA Zobacz post
                Michał - ale mam nadzieje że to tylko pierwszy krok, i dział / forum dla abonentów powstanie, czy to już wiadomo że z powodów technicznych (identyfikacja abonent > user) to będzie nie możliwei pozostaną tylko moderatorzy?
                Tomek powiedział na spotkaniu, że zmiany identyfikujące abonenta oraz strefa dla abonentów będą na pewno. To nie kwestia decyzji, bo ta została podjęta.

Strefa dla abonentów będzie widoczna dla wszystkich, ale pisać będą tam tylko abonenci.

Komentarz

• napisał(a) _michal Zobacz post
                  Strefa dla abonentów będzie widoczna dla wszystkich, ale pisać będą tam tylko abonenci.
                  BRAWO !

o takie rozwiązanie postulowałem od lat

z niecierpliwością czekam na rezultaty

Komentarz

• nOlsbit

konkretny gosc

Komentarz

• napisał(a) _michal Zobacz post

nic dodać, nic ująć
                      sigpic
                      U+/6XC+/MR
                      HB+ASTRA (QUAD)
                      NTC - RTCN ŚREM - MUX 1,2,3
                      PACE HD 500 GB / ARIVA 120 COMBO

Komentarz

• -> Ogooreck
                        Nolsbit jest pracownikiem ITI i ma na forum status nEkspert - spec od zagadnień technicznych.
                        Platinium+HBO+Cinemax+Filmbox+MR=109zł do 31.07.14
                        Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO, C+VoD, MR=84,90zł do 31.10.2015
                        Superpremium+H1&2+Filmbox+MR=94,90zł od 1.11.2015

Komentarz

• napisał(a) Elendil Zobacz post
                          -> Ogooreck
                          Nolsbit jest pracownikiem ITI i ma na forum status nEkspert - spec od zagadnień technicznych.
                          Dokładnie jest pracownikiem ITI ale gość jest konkretny

Komentarz

• napisał(a) marc-79 Zobacz post
                            ale gość jest konkretny
                            tego to chyba nikt nie kwestionuje
                            Platinium+HBO+Cinemax+Filmbox+MR=109zł do 31.07.14
                            Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO, C+VoD, MR=84,90zł do 31.10.2015
                            Superpremium+H1&2+Filmbox+MR=94,90zł od 1.11.2015

Komentarz

• nOlsbit

Dziekuje za wyprostowanie - nie zaglebialem sie w jego "pochodzenie"
                              Widze po prostu, ze bez krecenia nosem podpowiada konkretne rozwiazania, najczesciej skuteczne

Pozdrawiam,

P.S. jest jeszcze pare osob, ktore na zadane pytania nie odpowiadaja: "poszukaj sobie, bylo juz na forum itd.", tylko krotko i zwiezle...i przede wszystkim na temat. Niekoniecznie ilosc postow swiadczy o jakosci.
                              Ostatni raz edytowany przez ogooreck; 2011-02-08, 11:31.

Komentarz

• napisał(a) GDA Zobacz post
                                BRAWO !

o takie rozwiązanie postulowałem od lat

z niecierpliwością czekam na rezultaty
                                A "ktoś" jeszcze nie dawno nie wierzył w powodzenie tego projektu

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+