Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SPAM na forum

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Już nawet precz z komuną nie można napisać w sygnaturze, bo jest usuwane i żółta kartka leci.

W sumie nie rozumiem tego, ale cóz... cyfra plus.

Komentarz

• napisał(a) Pawel85 Zobacz post
      Już nawet precz z komuną nie można napisać w sygnaturze, bo jest usuwane i żółta kartka leci.

W sumie nie rozumiem tego, ale cóz... cyfra plus.
      Nawet Ty obarczasz winą Cyfrę za obecne działania n-ki? Litości...

Komentarz

• Ogarnij się z lekka...normalnie nie możesz funkcjonować , kiedy usłyszysz słowa krytyki pod adresem Cyfry...
        Cokolwiek ktoś na forum wspomni tylko o tej platformie, dostajesz spazmów...co to znaczy nawet Ty ?
        A co on nie ma prawa do własnego zdania ?
        ,, Owoc żywota Twojego
        je ZUS. ''

Komentarz

• napisał(a) cigane13 Zobacz post
          Ogarnij się z lekka...normalnie nie możesz funkcjonować , kiedy usłyszysz słowa krytyki pod adresem Cyfry...
          Cokolwiek ktoś na forum wspomni tylko o tej platformie, dostajesz spazmów...co to znaczy nawet Ty ?
          A co on nie ma prawa do własnego zdania ?

Co znaczy "nawet Ty"? Dziwią mnie takie słowa w ustach rozsądnego człowieka. W Twoich by nie zdziwiły, więcej uznałbym je za naturalne dla Ciebie. I Tobie bym nie odpisał, Pawła cenię za Jego wypowiedzi, wiec taka moja reakcja. I w sumie Tobie [ciach] do tego, prawda?
          Ostatni raz edytowany przez korona-191; 2012-04-13, 15:11. Powód: słownictwo

Komentarz

• Panowie takie dyskusje proszę prowadzić na PW. Tu proszę zakończyć ten ot.

Komentarz

• a na forum co raz więcej spamu,chyba macie wirusa,prawdopodobnie pomaga jak napiszecie,"temat powielony,zamykam".

Komentarz

• ale to trzeba napisac 10 razy a dzis sobota i nikogo z moderatorow nie ma stad forum wyglada jak wyglada
                TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• Witam,

mam nadzieję, ze nic mi nie umknęło. Spam posprzątany, gdybym jednak coś pominęła to proszę o raport. Proszę Was rownież o wyrozumiałosć w tym temacie, który był już wielokrotnie omawiany. Z góry dziękuję.

Komentarz

• trudno o wyrozumialosc skoro nic nie robicie w tym temacie pomimo wielu podpowiedzi jak załatwić problem
                    TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• napisał(a) Monika_n Zobacz post
                      Witam,

mam nadzieję, ze nic mi nie umknęło. Spam posprzątany, gdybym jednak coś pominęła to proszę o raport. Proszę Was rownież o wyrozumiałosć w tym temacie, który był już wielokrotnie omawiany. Z góry dziękuję.
                      Czy jest jeszcze szansa na jakieś systemowe rozwiązanie problemu spamu?

W tym momencie na 41 tematów, w których są jakieś dzisiejsze wpisy, 36 to tematy założone przez booty. Z tak zaspamowanego forum naprawdę nie da się korzystać.
                      USW4001NCP, 5720SX, 2850ST

Komentarz

• Odpuść , maja to [ciach]. Piszemy o tym codziennie. Problem można rozwiązać w minutę, ale nikomu sie nie chce.
                        Ostatni raz edytowany przez Monika_nc+; 2012-04-15, 14:14.
                        Je ne suis pas d'accord avec ce que vous dites, mais je me battrai jusqu'au bout pour que vous puissiez le dire.

Komentarz

• napisał(a) fan HDTV Zobacz post
                          Czy jest jeszcze szansa na jakieś systemowe rozwiązanie problemu spamu?

W tym momencie na 41 tematów, w których są jakieś dzisiejsze wpisy, 36 to tematy założone przez booty. Z tak zaspamowanego forum naprawdę nie da się korzystać.
                          Co sobie głowe zawracasz? Olej to.
                          Im większa ilość spamerów tym "bój" z nimi wymaga większego poświęcenia ze strony Moderacji co zapewne przekłada się na większą premie.
                          A nawet jak triumfalnie ogłaszają "...Spam posprzątany..." to efekt tego żaden bo zbanowane boty i tak "siedzą" na belce "Aktualnie na forum" jak ten: http://nhdtv.pl/forum/member.php?u=43077 (ten to chyba już mieszka na forum) i robią za ilość.
                          Nowy user (taki z krwi i kości) rejestrujący się po raz pierwszy, widząc taki bogactwo "aktualnie onlajn", zapewne myśli sobie - .... dobrze trafiłem, to forum żyje i jest aktywne bo skoro ma tylu userów onlajn....
                          Bzdura na resorach.
                          I tyle w tym temacie

Komentarz

• Fakt, to naprawdę jest ciekawe, dlaczego tak się dzieje. Czyżby komuś zależało "robić" do własnego gniazda?

Komentarz

• Moi Drodzy,

obiecuję raz jeszcze poruszyć ten temat, sytuacja jaką zastaliście tu wczoraj lub dziś o poranku, faktycznie wskazuje na to, że problem z botami jest bardzo duży. Dziękuję za wszystkie komentarze.

Komentarz

• Moderatorzy ostatnio odwalają jakieś niesamowite jaja. Np. temat o kolekcji nSeriale wylądował w archiwum. Pytam się z jakiego powodu, skoro były tam podawane informacje od moderatorów o przesyłaniu danych odcinków seriali.

To samo wcześniej stało się z tematem o kanale Eurosport 2. Zostawiono jakiś śmieszny temat z 5 czy 7 postami, a temat z kilkuset postami został przeniesiony do archiwum. Gdzie tu sens, gdzie logika?

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+