Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SPAM na forum

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) magicflava Zobacz post
    nsattv Co fakt to fakt. Wiadomo ,że lepiej zrobić jakiś konstruktywny OT coś wnoszący ,aniżeli tepy, beznadziejny i do niczego nieprowadzący poprzedzony kłótniami OT. Aczkolwiek OT to OT.
    Myślę że i może być ograniczone poprzez dział tylko dla abonentów,a jeśli panuje opinia że tu wszystko przejdzie no to mamy efekt w postaci rzeki odpadów...

Komentarz

• napisał(a) connor Zobacz post
      założył nowy temat, czy napisał nie w tym co trzeba i by post wylądował w koszu i użytkownik z banem, albo ostrzeżeniem mógłby się obrazić i nici z umowy...
      Ale właśnie tak wygląda każde szanujące się forum, z tym że fakt - byli tu tacy którzy rozwiązywali umowy z powodu tego że dostali ostrzeżenia na forum
      TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• napisał(a) GDA Zobacz post
        Ale właśnie tak wygląda każde szanujące się forum, z tym że fakt - byli tu tacy którzy rozwiązywali umowy z powodu tego że dostali ostrzeżenia na forum
        właśnie nie, forum to forum gdzie można porozmawiać
        uważam że lekki OT jest dopuszczalny, a nawet wskazany

nieraz faktycznie zbyt mocno się tworzy OT
        tylko na forum satkuriera moderatorzy mogą robić OT, nikt inny. Tamto forum nie nadaje się do używania.

Komentarz

właśnie nie, forum to forum gdzie można porozmawiać
          Nie masz racji

GG lub czat masz od tego aby sobie porozmawiać, przeczytaj sobie regulamin tego forum to zobaczysz że jest "luźno prowadzone" bo nawet własnego regulaminu się nie stosuje tutaj http://nhdtv.pl/forum/showthread.php?t=28

Komentarz

...........tylko na forum satkuriera moderatorzy mogą robić OT, nikt inny. Tamto forum nie nadaje się do używania.
            Forum Satkuriera trudno nazwać forum. To śmietnik złożony ze smarkaczy reprezentujących wszystkie platformy. Po stylu twórczości tam prezentowanej widać, że to odpady.

Komentarz

• forum: http://pl.wikipedia.org/wiki/Forum_dyskusyjne
              czat: http://pl.wikipedia.org/wiki/Czat

za wiki

może trochę się źle wyraziłem z tą rozmową
              mamy wymieniać tu na forum poglądy, a nie wszystkie posty wywalać do śmietnika

Komentarz

• Ja przepraszam cię bardzo ale akurat Ty nie wymieniasz poglądów tylko "strzelasz postami z prędkością karabinu maszynowego" gdzie się da

13 postów dziennie - świątek, piątek i niedziela daje do myślenia

Komentarz

• napisał(a) sudoku Zobacz post
                  Po stylu twórczości tam prezentowanej widać, że to odpady.
                  Tej własnie "twórczości" non grata może zapobiedz weryfikowanie user-a poprzez nr umowy lub abo...
                  "Poeamaty" tworzone przez szerszą społeczność mogłyby być w jednym otwartym watku w każdym dziale!
                  Sorry, że się powtarzam, ale dla mnie jest to jakies rozwiązanie.
                  sigpic
                  U+/6XC+/MR
                  HB+ASTRA (QUAD)
                  NTC - RTCN ŚREM - MUX 1,2,3
                  PACE HD 500 GB / ARIVA 120 COMBO

Komentarz

• napisał(a) morrisdoe Zobacz post
                    Tej własnie "twórczości" non grata może zapobiedz weryfikowanie user-a poprzez nr umowy lub abo...
                    "Poeamaty" tworzone przez szerszą społeczność mogłyby być w jednym otwartym watku w każdym dziale!
                    Sorry, że się powtarzam, ale dla mnie jest to jakies rozwiązanie.
                    Ja akurat pisałem o "twórczości" prezentowanej na forum Satkuriera nie u nas, ale to o czym piszesz w sprawie naszego forum jak najbardziej popieram.

Komentarz

• napisał(a) sudoku Zobacz post
                      Ja akurat pisałem o "twórczości" prezentowanej na forum Satkuriera nie u nas, ale to o czym piszesz w sprawie naszego forum jak najbardziej popieram.
                      - wiem, lecz pozwoliłem odnieść sie do naszego podwórka. Słowo twórczość w odniesieniu do szeroko pojętego zjawiska jakim jest forum tak mi się spodobało, że musiałem to podkreślic...
                      sigpic
                      U+/6XC+/MR
                      HB+ASTRA (QUAD)
                      NTC - RTCN ŚREM - MUX 1,2,3
                      PACE HD 500 GB / ARIVA 120 COMBO

Komentarz

• napisał(a) GDA Zobacz post
                        Ja przepraszam cię bardzo ale akurat Ty nie wymieniasz poglądów tylko "strzelasz postami z prędkością karabinu maszynowego" gdzie się da

13 postów dziennie - świątek, piątek i niedziela daje do myślenia
                        nabijanie licznika to hobby connora(Postów: 5 083 )
                        klepie;byle co i byle gdzie.

Komentarz

• napisał(a) Bolero Zobacz post
                          nabijanie licznika to hobby connora(Postów: 5 083 )
                          klepie;byle co i byle gdzie.
                          I zadnej imprezy nie zrobil z tej okazji?Nieładnie......

Komentarz

• napisał(a) nsattv Zobacz post
                            Ten mod usuwa posty z emotkami
                            ale na spam wydaje się patrzeć przez palce....
                            to masz jakieś względy u tego moda

napisał(a) nsattv Zobacz post
                            napisał(a) nsattv Zobacz post
                            To po co jęczysz o MTV

Komentarz

• napisał(a) Bolero Zobacz post
                              to masz jakieś względy u tego moda
                              tak,ale w usunietych same emoty były

Komentarz

• według mnie to forum powinno być do poważnego pisania . a do luźnych rozmów mogli by zrobić jakiś np. chat
                                nc+ canal+ platinium, hbo, cinemax, history hd + multiroom (ariva 200 i LG 65LM860V cam CI+)
                                Polsat + premium + multiroom cam CI+, HD6000

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+