Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SPAM na forum

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) M4rKo Zobacz post
    Albo "komuś" to na rękę ?
    odważna teoria
    ale skoro przetrwała przez 12 godzin to spróbuje ją rozwinąć (oczywiście też w granicach rozważań czysto teoretycznych)
    ale gdyby się zdarzyło że do wieczora zostałem jednym z obywateli "republiki bananowej" - to już może inni niech nie idą tym tropem

ale do rzeczy:
    pogrzebałem troche w tym wątku i co "odkryłem"?
    ciekawą inicjatywe Moderatora Pawła_n :
    napisał(a) Paweł_n Zobacz post
    Bosko;)

A teraz czas na wojnę. Proszę wszystkich o realne pomysły na rozwiązanie tego problemu. Jednym była zmiana sposobu logowania. Drugim kroki prawne. Proszę o kolejne pomysły, bo straciłem cierpliwość. Pod koniec dzisiejszego dnia prześlę zebrane propozycje dalej i zobaczymy co z tego wyjdzie.
    opracował strategie inwazji na spambotów, ogłosił mobilizacje itp. itd.
    powiadomił sztab o planach operacji:
    napisał(a) Paweł_n Zobacz post
    Wyżej nie jestem w stanie wysłać... ale jesli ktoś pamięta jak w "Skazanych na Shawshank" Andy Dufresne zbudował bibliotekę... mam zamiar robić dokładnie to samo, tylko intensywniej.
    i....... klops:
    ostatni wpis 2011-09-24

hmmmm coś w tym jest
    może za tym, jak napisał M4rKo, kryje się jakiś "komuś"?

ja przynajmniej mam przygotowane "gacie w palmy" i słomkowy kapelusz

Komentarz

• Moi Drodzy, przez kilka dni nie byłam obecna na forum, zaczełam zatem od mojego ulubionego wątku - oczywiście do naszej "biblioteki" dopisałam cenne sugestie. Przy okazji proszę Was dziś o pomoc. Raportujcie - gdyż na raporty będę dziś zwracać szczególną uwagę. Mam sporo zaleglosci na privach - proszę tych ktorzy wysłali do mnie pytanie o cierpliwość i wyrozumiałość, oczywiście na wszystkie odpowiem.

Komentarz

• do usunięcia
        Ostatni raz edytowany przez magicflava; 2012-02-26, 15:45. Powód: wulgaryzm

Komentarz

• napisał(a) magicflava Zobacz post
          osoby odpowiedzialne za forum mają ***** opinie użytkowników.
          I po co tak wulgarnie?
          Można z nutką humoru; " w głębokim poważaniu"
          Ostatni raz edytowany przez Monika_nc+; 2011-12-07, 16:56. Powód: cytat
          sigpic
          "Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki.
          Głupota wymaga strzelby i szpadla."

Komentarz

• Ja swoje zdanie na ten temat już dawno napisałem, dziwię się, że jeszcze się dziwię, że niektórzy tak bardzo chcą zmienić coś na siłę. Rzeki nie można zawrócić. Wchodzę na forum, bodajże w niedzielę, pełno tych botów czy jak to tam się nazywa, klika się wtedy w krzyżyk, ten na górze po prawej i już.
            Panowie, czy Wy naprawdę nie macie nic innego, ciekawszego, ważniejszego do roboty?

Komentarz

• Niby masz rację, ale wielu userów otwierając w przeglądarce to forum ma nadzieję na w miarę szybkie wyszukanie potrzebnych informacji czy też świeżych newsów spod znaku N. Spambooty skutecznie to uniemożliwiają i za przeproszeniem walą po oczach nowo namnożonymi wątkami i lawinowo publikowanymi "postami".
              Jednym to może zupełnie nie przeszkadzać, ale innym tak(w tym mnie, ale to chyba skrzywienie zawodowe jako były mod- nie mogę ścierpić spamu ).

Komentarz

• Zgadzam się z Tobą na 100%, też kiedyś zaczynałem przygodę z n-ką, tym bardziej, że była to moja 1-a platforma. Miałem kłopoty i też szukałem pomocy. Miałem jedynie to ciągle powtarzanie, że trzeba zrobić to i to. Nie wierzę w to, że taka wielka firma jak ITI, która uruchomiła tv-sat nie umie prowadzić porządnie forum. Po prostu nie chce, pewnie jakiś PR uznaje, że tak jest lepiej. Ja już dawno przestałem się kopać z koniem. Pozdrawiam.

Komentarz

• Ludzie na prawdę nie idzie nic z tym podziałać? Jak na razie my swoje N-ka swoje a dzisiaj nie da się normalnie rzucić okiem z rana na forum z 15 nowych wątków stworzonych przez spam boty + wpisy w istniejących tematach! MASAKRA!
                  5720SX / CARBO (komfort + multi+ średnia 14,94zł )
                  2850ST / APOLLO (DVB-T)
                  Ariva T65 (DVB-T)

Komentarz

• Codziennie rano tak tak jest czekam z czytaniem aż posprzątają.
                    Pozdrawiam.

Komentarz

• delete.....
                      Ostatni raz edytowany przez Augustus62; 2011-12-08, 06:35. Powód: brak autoryzacji :(

Komentarz

• Dokładnie
                        Platinium+HBO+Cinemax+Filmbox+MR=109zł do 31.07.14
                        Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO, C+VoD, MR=84,90zł do 31.10.2015
                        Superpremium+H1&2+Filmbox+MR=94,90zł od 1.11.2015

Komentarz

• Wiem (niestety) że są takie dni ale kurcze ile można przymykać na to oko. Rzadko się udzielam może w niektórych tematach ale jeżeli chodzi o spam to dzisiaj nie wytrzymałem już, jest chwila czasu i człowiek chce rzucić okiem na forum a tu taki zonk, ale skoro miedzy innymi Elendil pisze, że prawdopodobnie coś się może jednak zmieni to być może jest faktycznie na to szansa
                          2850ST / APOLLO (DVB-T)
                          Ariva T65 (DVB-T)

Komentarz

• Elendil odpisał na post @Pilota
                            gdzie tam widzisz jakieś njusy?

mam racje Elendil?

Komentarz

• Nad Elendilem był wpis, który mówił że powinno się to niedługo zmienić!
                              2850ST / APOLLO (DVB-T)
                              Ariva T65 (DVB-T)

Komentarz

• napisał(a) Sebe Zobacz post
                                był wpis, który mówił że powinno się to niedługo zmienić!
                                gdzie
                                Platinium+HBO+Cinemax+Filmbox+MR=109zł do 31.07.14
                                Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO, C+VoD, MR=84,90zł do 31.10.2015
                                Superpremium+H1&2+Filmbox+MR=94,90zł od 1.11.2015

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+