Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SPAM na forum

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) M4rKo Zobacz post
    Nigdy?? Jak na razie to My zbieramy kartki a taki gnom loguje się na forum i obraża ludzi.

tylko, że ten ktoś tak robi na każdym forum , może coś z nim zrobi Emitel jak zacznie tam ludzi obrażać , bo od paru dni wydaje mi się, że zaczął się tam też udzielać . chyba powoli tam się zaczyna
    Ostatni raz edytowany przez Artek Ł.; 2011-11-20, 11:15.
    nc+ canal+ platinium, hbo, cinemax, history hd + multiroom (ariva 200 i LG 65LM860V cam CI+)
    Polsat + premium + multiroom cam CI+, HD6000

Komentarz

• przyciągnął mnie ten temat "Święta do potęgi n..." bo nowy wpis się pojawił

myśle sobie - idą święta - pewnie enka rzuciła coś dla gawiedzi (czyt. stałych abo), może jakieś HBO za free na wigilie albo coś w tym stylu

nic bardziej mylnego

to "nowy user" taiduoded wyj**** dwa topiki o astrologii i kartelu z medelin (chyba)

po połączeniu/fuzji/małżeństwie (czy jak to się tam nazywa) z C+ widze tylko dwa wyjścia: albo to forum przetrwa tak jak jest obecnie - wtedy trafi na szczyty list progr. antywirusowych, antyspamowych i jakich tam jeszcze - jako szczególnie niebezpieczna (wchodzisz tam, drogi użytkowniku, na własną odpowiedzialność, nie odpowiadamy za odzież pozostawioną w szatni !!!)

albo nowe władze (cyt. za Z. Bońkiem) "wezmą menażke i ***** się w czaszke) i zrobią z tym PROFESJONALNY porządek

bo nad tym syfem po prostu już NIKT obecnie nie panuje

Wesołych Świąt

Komentarz

• napisał(a) nerwus62 Zobacz post
        przyciągnął mnie ten temat "Święta do potęgi n..." bo nowy wpis się pojawił

myśle sobie - idą święta - pewnie enka rzuciła coś dla gawiedzi (czyt. stałych abo), może jakieś HBO za free na wigilie albo coś w tym stylu

nic bardziej mylnego

to "nowy user" taiduoded wyj**** dwa topiki o astrologii i kartelu z medelin (chyba)

po połączeniu/fuzji/małżeństwie (czy jak to się tam nazywa) z C+ widze tylko dwa wyjścia: albo to forum przetrwa tak jak jest obecnie - wtedy trafi na szczyty list progr. antywirusowych, antyspamowych i jakich tam jeszcze - jako szczególnie niebezpieczna (wchodzisz tam, drogi użytkowniku, na własną odpowiedzialność, nie odpowiadamy za odzież pozostawioną w szatni !!!)

albo nowe władze (cyt. za Z. Bońkiem) "wezmą menażke i ***** się w czaszke) i zrobią z tym PROFESJONALNY porządek

bo nad tym syfem po prostu już NIKT obecnie nie panuje

Wesołych Świąt
        też właśnie tam zajrzałem ..... i mam takie samo odczucie!!!! LUDZIE NA BOGA ZRÓBCIE Z TYM COŚ !!!!!

Komentarz

• bo taka jest prawda

co jakiś czas,(co bardziej biegli w rzemiośle antyspamowym), userzy Z TEGO FORUM - zgłaszają SPRAWDZONE GOTOWE PROJEKTY wtyczek antyspamowych (jak coś źle to można mnie poprawić) których instalacja, nawet dla średnio rozgarniętych informatyków powinna być kwestią rach-ciach i po ptokach
          ale widocznie nawet na takich Administracje po prostu nie stać

żeby bylo śmieszniej, spotkałem się tu nawet z takimi deklaracjami, bodajże dwóch userów, którzy podejmą się NAWET NIEODPŁATNIE podłubać w zabezpieczenich forum i uporać się tym problemem za puszke coli - ot tak bo potrafią, bo chcą.... chociaż wróć.... bo im się chce

a tak to w dalszym ciągu kasacja tego bajzlu odbywa się jak za króla ćwieczka:
          Moderacja, niczym Wallenrodzi na białych konikach, pojawiają się na Forum z okrzykiem na ustach: "Nadciągamy!!! będziem sprzątać!!!!"

mówiąc szczerze nawet na ware**** jest spokojniej

Komentarz

bo taka jest prawda

....j

Prawda jest taka, że Ty prędzej zarobisz kartkę niż Oni zrobią porządek z logowaniem na forum.

Komentarz

• do usunięcia
              Ostatni raz edytowany przez magicflava; 2012-02-26, 15:27.

Komentarz

• napisał(a) magicflava Zobacz post
                ......... To forum powinno się zamknąć ..........
                Nie, a gdzie Bambol się będzie wyżywać ?? Skoro nie chcą inwestować z żadne "filtry" to niech ustawią forum w taki sposób by każdy "nowy" mógł samodzielnie pisać od 5 postów. Do 5 posta akceptacja przez mods.

Nikt nie wpuści Cię do PA - za dużo daje on możliwości. Jednym kliknięciem możesz ustawić wszystkim status mods

Komentarz

Prawda jest taka, że Ty prędzej zarobisz kartkę niż Oni zrobią porządek z logowaniem na forum.
                  strzał w dziesiątkę!

napisał(a) magicflava Zobacz post
                  Zmiany na forum mają być podobno po nowym roku, w co ja wątpię.
                  ooo... podali kolejny termin? fajnie... znów mieć nadzieję.

Komentarz

• Dopóki Forum Telewizji "n" nie będzie głównie dla abonentów Telewizji "n" nie spodziewajcie się żadnych zmian. Teraz to tutaj jest "hulaj dusza piekła nie ma".

Komentarz

.../ Skoro nie chcą inwestować z żadne "filtry" to niech ustawią forum w taki sposób by każdy "nowy" mógł samodzielnie pisać od 5 postów. Do 5 posta akceptacja przez mods../
                      M4rKo obserwując "czarny" poniedziałek/wtorek/środe .... itp. itd. boty bez kontroli potrafią zas*** wątki więcej niz tymi pięcioma postami i zanim Mody się pojawią mamy zapaskudzone wszystkie
                      Nikt nie wpuści Cię do PA - za dużo daje on możliwości. Jednym kliknięciem możesz ustawić wszystkim status mods
                      to już skrajność nałożyć na "wyrobnika" pewne ograniczenia uprawnień i niech dłubie

napisał(a) M4rKo Zobacz post
                      no i dobrze skoro należy mi się za spam
                      jakoś nie robi to na mnie wrażenia
                      Ostatni raz edytowany przez Augustus62; 2011-11-26, 13:41.

Komentarz

M4rKo obserwując "czarny" poniedziałek/wtorek/środe .... itp. itd. boty bez kontroli potrafią zas*** wątki więcej niz tymi pięcioma postami i zanim Mody się pojawią mamy zapaskudzone wszystkie
                        Możliwość zakładania nowych wątków również można ustawić w zależności od uprawnień konta. Nie wiem czy zauważyłeś ale boty "piszą" do 5 postów w odróżnieniu od ilości zakładanych tematów. W przypadku pojawienia się posta napisanego przez newuser lub spam bot jedyny tekst jaki zobaczysz to *post oczekuje na akceptację moderatora.

napisał(a) nerwus62 Zobacz post
                        to już skrajność nałożyć na "wyrobnika" pewne ograniczenia uprawnień i niech dłubie
                        niestety ale bez tych uprawnień nic ciekawego w panelu nie zrobisz.

napisał(a) nerwus62 Zobacz post
                        no i dobrze skoro należy mi się za spam
                        jakoś nie robi to na mnie wrażenia
                        NIe wiem co w tym dobrego jeśli kartkę dostajesz za słowo z ****.

Komentarz

Możliwość zakładania nowych wątków również można ustawić w zależności od uprawnień konta. Nie wiem czy zauważyłeś ale boty "piszą" do 5 postów w odróżnieniu od ilości zakładanych tematów. W przypadku pojawienia się posta napisanego przez newuser lub spam bot jedyny tekst jaki zobaczysz to *post oczekuje na akceptację moderatora.
                          M4rKo pełen szacun dla Ciebie za ten prosty pomysł ale niestety NIKT z decydentów nie zamierza z niego skorzystać (mniemam że masz poczucie humoru )
                          bo może jest za prosty w swojej prostocie

NIe wiem co w tym dobrego jeśli kartkę dostajesz za słowo z ****.
                          jeśli za krytyke funkcjonowania forum (tsunami spamu) to przyjmuje ją na klate

-------------------------------------
                          dobra - na tym koniec spamowania tego wątku
                          moje posty można usunąć
                          Ostatni raz edytowany przez Augustus62; 2011-11-26, 14:02.

Komentarz

• To forum pewnie zniknie wkrótce wraz z tą platformą a Wy sie spamem martwicie

Komentarz

• napisał(a) nsattv Zobacz post
                              To forum pewnie zniknie wkrótce wraz z tą platformą a Wy sie spamem martwicie
                              Ale na razie jeszcze nie znikło tak samo jak platforma a słowo wkrótce na tym forum na tysiące znaczeń

Komentarz

Nie, a gdzie Bambol się będzie wyżywać ?? Skoro nie chcą inwestować z żadne "filtry" to niech ustawią forum w taki sposób by każdy "nowy" mógł samodzielnie pisać od 5 postów. Do 5 posta akceptacja przez mods.D
                                Wystarczyłoby dawać mu to prawo pisania już po pierwszym poście, w którym nie napisał ani jednego angielskiego słowa. Bot tego testu nie przejdzie.
                                USW4001NCP, 5720SX, 2850ST

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+