Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SPAM na forum

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) Monika_n Zobacz post
    Witajcie, zgodnie z zapowiedzią wróciłam - oczywiście biorę się do pracy - dajcie mi chwilę na ogarnięcie spamu - oczywiście raporty są mile widziane
    Dobrze, praca wykonana, tylko co z tego skoro jutro czy za 2 dni bedzie to samo?

Komentarz

• napisał(a) danielqs Zobacz post
      Dobrze, praca wykonana, tylko co z tego skoro jutro czy za 2 dni bedzie to samo?
      Za 2-3 dni znowu będzie Monika...
      ,, Owoc żywota Twojego
      je ZUS. ''

Komentarz

• napisał(a) cigane13 Zobacz post
        Za 2-3 dni znowu będzie Monika...
        No, a zanim to sie stanie, to zaleje nas potok spamu i madrosci [ciach] bambola.
        Ostatni raz edytowany przez Oleg; 2011-11-11, 16:41. Powód: zbędny epitet

Komentarz

No, a zanim to sie stanie, to zaleje nas potok spamu i madrosci [ciach] bambola.
          Każdy ma wyrobione zdanie o tym kimś, jednakże proszę o powstrzymanie się od umieszczania zbędnych epitetów i wulgaryzmów na łamach forum.
          This here snakeskin jacket represents a symbol of my individuality and my belief in personal freedom.

Komentarz

• To moze dowiemy sie chociaz, co jest robione w kwestii tego, by to forum przestalo byc siedliskiem takich bambolusiow.

Komentarz

• Jak pokazuje dzisiejszy poranek, większym problemem od bambola są boty, które z dnia na dzień z coraz większą intensywnością zaspamowują forum. Bez rozwiązań systemowych się nie obejdzie.

Komentarz

• Mieliśmy ostatnio długie spotkanie z przełożonym, na którym zwróciliśmy uwagę jak poważnym problemem jest ów osobnik oraz spam generowany na forum przez boty. Szczególny nacisk położyliśmy na Państwa pomysły - mianowicie utworzenia odrębnego działu tylko dla Abonentów oraz rejestracji przy użyciu numeru Abonenta lub posiadanej karty TNK/NNK. Sprawa poszła wyżej. Nie mogę udostępnić szczegółów działań, jednakże otrzymaliśmy informację, że na forum będą wprowadzone zmiany, które zmienią je na lepsze.
                This here snakeskin jacket represents a symbol of my individuality and my belief in personal freedom.

Komentarz

• To pozostaje czekac, chociaz zmiany byly zapowiadane dawno dawno temu.

Ja po takich akcjach bym sie juz dawno nie wahal i skorzystal z tego:

Art. 216. [Zniewaga]

§ 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła,

podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.

§ 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

Albo z tego:

§ 1. Kto, nie będąc do tego uprawnionym, niszczy, uszkadza, usuwa, zmienia lub utrudnia dostęp do danych informatycznych albo w istotnym stopniu zakłóca lub uniemożliwia automatyczne przetwarzanie, gromadzenie lub przekazywanie takich danych,

podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Komentarz

• Chcesz go sądzić? Za zniewagę? Tyle że jego posty to przede wszystkim robienie idioty z siebie i z innych użytkowników. Czy to jest zniewaga? Nie sądzę. Jego posty są wnerwiające ale czy obraźliwe? Pod koniec bytności na forum kolejnych jego wcieleń dochodzi do pyskówek, ale wydaje mi się, że częściej jego się obraża niż on to robi. Uważaj więc bo takie oskarżenie o zniewagę może być obosieczne.

Komentarz

• napisał(a) blue_voyager Zobacz post
                      Chcesz go sądzić? Za zniewagę? Tyle że jego posty to przede wszystkim robienie idioty z siebie i z innych użytkowników. Czy to jest zniewaga? Nie sądzę. Jego posty są wnerwiające ale czy obraźliwe? Pod koniec bytności na forum kolejnych jego wcieleń dochodzi do pyskówek, ale wydaje mi się, że częściej jego się obraża niż on to robi. Uważaj więc bo takie oskarżenie o zniewagę może być obosieczne.
                      To chyba nie czytales dzisiejszych jego postow, gdzie wyzywal i zniewazal innych uzytkownikow forum, zreszta nie po raz pierwszy i nie po raz ostatni.

Komentarz

• Na zebraniu poruszyliśmy także kwestię wyciągnięcia konsekwencji prawnych wobec zachowania tej osoby. Sądzę, że osoby, do których sprawa została przekazana znajdą w Kodeksie Postępowania Karnego odpowiednie paragrafy, aczkolwiek treść Twojego posta przekazaliśmy przy okazji wyżej.

Komentarz

• napisał(a) Olga_n Zobacz post
                          Na zebraniu poruszyliśmy także kwestię wyciągnięcia konsekwencji prawnych wobec zachowania tej osoby. Sądzę, że osoby, do których sprawa została przekazana znajdą w Kodeksie Postępowania Karnego odpowiednie paragrafy, aczkolwiek treść Twojego posta przekazaliśmy przy okazji wyżej.
                          Odpowiednie paragrafy zacytowalem, to dobrze ze cos sie dzieje w tej kwestii, oby tylko te osoby wyzej tego nie olaly i koles doczekal sie tego co mu sie nalezy.

Komentarz

To chyba nie czytales dzisiejszych jego postow, gdzie wyzywal i zniewazal innych uzytkownikow forum, zreszta nie po raz pierwszy i nie po raz ostatni.

Owszem, ale nie było to jednostronne.
                            Ja rozumiem nerwy, mnie on też doprowadza do szału, tyle, że sami jesteśmy sobie winni, bo swoimi odpowiedziami prowokujemy go.
                            Dzisiaj dwa razy prosiłem, żeby nie cytować jego postów, bo w ten sposób Ci, którzy dodają go od razu do ignorowanych aby nie widzieć jego wypocin, są i tak na nie skazani. Myślisz, że pomogło?

Komentarz

Mieliśmy ostatnio długie spotkanie z przełożonym, na którym zwróciliśmy uwagę jak poważnym problemem jest ów osobnik oraz spam generowany na forum przez boty. Szczególny nacisk położyliśmy na Państwa pomysły - mianowicie utworzenia odrębnego działu tylko dla Abonentów oraz rejestracji przy użyciu numeru Abonenta lub posiadanej karty TNK/NNK. Sprawa poszła wyżej. Nie mogę udostępnić szczegółów działań, jednakże otrzymaliśmy informację, że na forum będą wprowadzone zmiany, które zmienią je na lepsze.
                              Wiec jednak modzi sprawy nie bagatelizują i chwała im za to...robią to na co pozwalają im ich uprawnienia...może idzie na lepsze
                              ,, Owoc żywota Twojego
                              je ZUS. ''

Komentarz

Mieliśmy ostatnio długie spotkanie z przełożonym, na którym zwróciliśmy uwagę jak poważnym problemem jest ów osobnik oraz spam generowany na forum przez boty. Szczególny nacisk położyliśmy na Państwa pomysły - mianowicie utworzenia odrębnego działu tylko dla Abonentów oraz rejestracji przy użyciu numeru Abonenta lub posiadanej karty TNK/NNK. Sprawa poszła wyżej. Nie mogę udostępnić szczegółów działań, jednakże otrzymaliśmy informację, że na forum będą wprowadzone zmiany, które zmienią je na lepsze.
                                A ja bym prosil o dolozenie dwoch pluginow ktore sprawdzaja czy nie maskuje sie open proxy gdzies podawalem linki to na poczatek wystarczy. Olgo jesli mozesz prosil bym o info kto administruje tym forum, postaram sie technicznego maila do neigo pchnac, moze uda mi sie go przekonac, wiem ze jest lista liderow ale nie wiem co jest z niej aktualne a co nie ....

Hmmm admin byl wczoraj i jakos nic sobie z tego nie robi i teraz nie wiem nie chce mu sie czy nie ma wiedzy jak poprawic funkcjonowanie forum.
                                Dowod
                                http://nhdtv.pl/forum/member.php?u=31730
                                Kolejny admin
                                http://nhdtv.pl/forum/member.php?u=36626
                                Ostatni raz edytowany przez niqu; 2011-11-11, 17:25. Powód: Dodanie kilku linkow i slow
                                CLRA CARBO x 2
                                MR Premium
                                TNK HD
                                dsb 606 po nauce latania
                                i kilka innych mniej istotnych sprzetow ;)

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+