Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SPAM na forum

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) magicflava
    danielqs Zaskoczę Cię dziś pojawi się Monika
    To pozostaje czekac, a poki co trzeba znosic onanizowanie sie bambola przed monitorem wlasnymi wpisami na forum.

Komentarz

• Normalnie twój przypadek powinien zostać poruszony w drugim sezonie Bez Tajemnic .

Chociaż nie, to bardziej by pasowało do Mental, bo i leciał w american english, ale ten serial jest już canceled.

Komentarz

• napisał(a) Pawel85 Zobacz post
        Normalnie twój przypadek powinien zostać poruszony w drugim sezonie Bez Tajemnic .

Chociaż nie, to bardziej by pasowało do Mental, bo i leciał w american english, ale ten serial jest już canceled.
        Ja bym go predzej umiescil w "Z kamera wsrod zwierzat".

Komentarz

• napisał(a) danielqs Zobacz post
          Ja bym go predzej umiescil w "Z kamera wsrod zwierzat".
          Nie obrażajmy zwierząt .

Komentarz

• Sprawa jest ewidentna, na forum jest za malo osob pelniacych role moda, tak by zapewnic ciaglosc obecnosci w trakcie dnia. Widocznie nikomu juz tam u gory od jakiegos czasu nie zalezy i szykuja forum i tak na odstrzal.

Komentarz

• napisał(a) danielqs Zobacz post
              Sprawa jest ewidentna, na forum jest za malo osob pelniacych role moda.
              Nie sprawa jest jeszcze prostsza. Nie ruszaj gówna nie będzie śmierdziało. Dla mnie wchodzącego dzisiaj na forum Wasze posty są tak samo żałosne jak i jego posty. Wdaliście się w pyskówkę i narzekacie. Jak widzisz gówno na chodniku to najpierw w nie wchodzisz a później narzekasz, że wszędzie nasrane.

Komentarz

• napisał(a) Leon Zobacz post
                Nie sprawa jest jeszcze prostsza. Nie ruszaj gówna nie będzie śmierdziało. Dla mnie wchodzącego dzisiaj na forum Wasze posty są tak samo żałosne jak i jego posty. Wdaliście się w pyskówkę i narzekacie. Jak widzisz gówno na chodniku to najpierw w nie wchodzisz a później narzekasz, że wszędzie nasrane.
                Trochę humoru z rana zawsze się przyda .

Ale w sumie co racja to racja. W końcu to chory człowiek a my się z niego naśmiewaliśmy. Trochę nieładnie postąpiliśmy.

Komentarz

Nie wdalismy sie w pyskowke tylko komentowalismy miedzy soba jego [ciach], a to roznica. Poza tym jak widzisz tone [ciach] na chodniku to chyba nie pozostawiasz tego bez komentarza ?

BTW Dla mnie nie sa wielkim problemem jego wpisy, bo to po prostu zalosne. Ja problem widze w tym ze moderacja nic z tym nie robi od wielu dni, czyli generalnie gora ma to w [ciach].
                  Ostatni raz edytowany przez Oleg; 2011-11-11, 12:05. Powód: słownictwo

Komentarz

Racja...gdyby wszyscy traktowali gościa jak powietrze nie wdając się w pyskówki , pewnie dał by spokój...a tak panowie jest jak jest
                    Ja dałem sobie spokój z takimi dzieciakami, chociaż również nieraz mnie korci...ale zasada ,,sam sobie moderatorem'' w tym wypadku sprawdza się najlepiej...
                    Nawet się wyczuliłem na ,,nowe twarze o małej ilości postów i podejrzane teksty'' ale tutaj mały sarkazm z mojej strony niekiedy pozwala na ukazanie prawdziwej twarzy nowego usera ,,kto zacz', 'co niestety niekiedy pokutuje kolorową kartką od moda...
                    Każda Wasza odpowiedź to woda na młyn trolla...
                    Więc miejcie pretensje do siebie , że to nie on Wam psuje nerwy , ale czynicie to sobie na własne życzenie...
                    ,, Owoc żywota Twojego
                    je ZUS. ''

Komentarz

• do usunięcia
                      Ostatni raz edytowany przez magicflava; 2012-02-26, 13:43. Powód: słownictwo

Komentarz

• napisał(a) magicflava Zobacz post
                        Pretensje to ja kolego mogę mieć ale wyłącznie do ignoranctwa osoby odpowiedzialnej za forum. Można wiele zrobić aby ograniczyć ćwokostwo i spam. Chociażby część forum zamknąć dla abonentów, a część forum dla nowych abonentów. Podajesz numer umowy z n etc... i masz dostęp do działu dla abonentów. I wtedy ITI zna dane osoby z forum i może odpowiednio postępować. Wiadomo w 100% nie uchroni to forum przed debilami ale w jakiś sposób zadziała. A prawda jest taka, że osoba odpowiadająca za forum ma między innymi mnie abonenta i użytkownika forum w kapsku. Jest to swoisty brak szacunku i dla użytkowników i moderatorów. Zapewne moderatorzy zgłaszają pomysły użytkowników forum, i co się dzieje na forum "człowiekom" będącym wyżej w firmie. A efekty jakie są można zobaczyć wieczorem i rankiem.

To jest forum nowej generacji BRAWO
                        Akurat do takiej zażyłości to nam daleko...
                        Co do szacunku , to przeanalizuj swój awatar , a potem umoralniaj innych...

Do moda:
                        Proszę zamknąć śluzę , bo oceany spamu zalewają forum...
                        Ostatni raz edytowany przez cigane13; 2011-11-11, 11:03.
                        ,, Owoc żywota Twojego
                        je ZUS. ''

Komentarz

• do usunięcia
                          Ostatni raz edytowany przez magicflava; 2012-02-26, 13:44.

Komentarz

• napisał(a) cigane13 Zobacz post
                            Racja...gdyby wszyscy traktowali gościa jak powietrze nie wdając się w pyskówki , pewnie dał by spokój...a tak panowie jest jak jest
                            Nie ma szans. O ile jeszcze stali bywalcy forum praktycznie od razu rozpoznają bambola i spokojnie mogą jego posty ignorować (chociaż czasami aż korci żeby coś odpisać i pośmiać się z gościa ) o tyle ci, którzy zaglądają rzadziej i tak zaczną z nim dyskusje a on się będzie tym podniecał.

Komentarz

• napisał(a) magicflava
                              danielqs Zaskoczę Cię dziś pojawi się Monika
                              Witajcie, zgodnie z zapowiedzią wróciłam - oczywiście biorę się do pracy - dajcie mi chwilę na ogarnięcie spamu - oczywiście raporty są mile widziane

Komentarz

• Raportów mogło by być więcej iż spamu.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+