Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SPAM na forum

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) Leon Zobacz post
    Niestety, muszę przyznać Ci rację, choć nie 100%.
    Dokładnie, trochę luzu, ja przeczytałem powyższe posty i nawet nie zwróciłem na nie uwagi. Po prostu całkowita ignorancja. I choć wpisuje mi w reputacje bzdury to je olewam, zróbcie dokładnie tak samo, olejcie to ciepłym moczem i po kłopocie. Ktoś ma w stopce podpis idealnie pasujący do tej sytuacji,
    "nie dyskutuję się z debilem........................"

Choć porządek taki prawdziwy by się przydał, widzę, że dzisiejsze moje posty też poleciały a zapewniam, że były w temacie bez wulgaryzmów jedynie przewijało się w nich niedowierzanie.
    No i to się rozbija całe sedno sprawy...karani są Ci , którzy zwracają uwagę, a nie prawdziwi winowajcy...
    ,, Owoc żywota Twojego
    je ZUS. ''

Komentarz

• napisał(a) Ziomal153 Zobacz post
      Aktualnie nie ma kto ...
      I tutaj znajduje się główny problem.
      Canal+ Platinum + Multiroom Premium + USB Stick
      PL - MUX 1, MUX 2, MUX 3
      CZ - MUX 1, MUX 2, MUX 3
      SK - MUX 2

Komentarz

• napisał(a) PiotrKo
        Bo niektórym sie wydaje ze jak byli na spotkaniu i uscineli reke berezowskiemu too stali sie wlascicielami enki beda rzadzili i stawiali warunki amodowie to maja ich sluchac i wykonywac ich polecenia po prostu gownarzeria.
        a może tylko chcą, żeby wróciła normalność, gdzie za post o wątpliwych korzyściach z przejęcia "n"ki przez Vivendi nie jest się wyśmiewanym, wyzywanym od fanbojów i obrażanym przez około 50 postów w danym temacie?
        Widzę, że masz wielki problem w tym, że na tym spotkaniu nie byłeś...
        Może to i dobrze, skoro masz takie wyobrażenie o tych, którzy tam byli.

Taka niezdrowa zawiść - to dopiero gównażeria...
        Ostatni raz edytowany przez _michal; 2011-10-26, 21:10.

Komentarz

• Przykre jest to ze moderacja dalej jest bezsilna na kolejne wcielenia tego frustrata i oszoloma.

Komentarz

• napisał(a) _michal Zobacz post
            a może tylko chcą, żeby wróciła normalność, gdzie za post o wątpliwych korzyściach z przejęcia "n"ki przez Vivendi nie jest się
            To o to ci biega...
            Oto robisz ta rozrobe.
            Bo ktos osmielil sie miec inne zdanie i nie potepiac Vivendi.

Jak na razie to w Ty kazdego, kto napisze, że Vivendi jest ok atakujesz.
            Ostatni raz edytowany przez Aninianin; 2011-10-26, 21:19.
            Je ne suis pas d'accord avec ce que vous dites, mais je me battrai jusqu'au bout pour que vous puissiez le dire.

Komentarz

• napisał(a) Aninianin Zobacz post
              To o to ci biega...
              O to robisz ta rozrobe.

Jak na razie to w Ty kazdego, kto napisze, że Vivendi jest ok atakujesz wysmiewasz i...
              ech... a umiesz czytać do końca?????
              mam powycinać z Twoich wypowiedzi jakieś fragmenty, posklejać je i popastwić się?
              Nie kolego... nie chodzi o to, że ktoś ośmiela się mieć odrębne zdanie. CHODZI O TO W JAKI SPOSÓB TO ZDANIE EKSPONUJE.
              Poczytaj sobie teksty @pawcho1 a może zrozumiesz jak powinna wyglądać dyskusja osób, które mają odmienne zdanie.

Moderacja nie panuje nad kulturą wypowiedzi tylko dopuszcza pewne nienormalne zachowania. Po jakimś czasie, gdy poziom plwocin na człowieku osiągnie apogeum i widzi bezsilność tych, którzy powinni pilnować porządku - próbuje w różny sposób zwrócić uwagę na problem
              Ostatni raz edytowany przez _michal; 2011-10-26, 21:23.

Komentarz

za co nsattv dostal bana??
                Przynajmniej ma honor i nie loguje się pod innymi nickami.

Komentarz

• napisał(a) M4rKo Zobacz post
                  Przynajmniej ma honor i nie loguje się pod innymi nickami.
                  A skad Ty o tym wiesz??
                  Je ne suis pas d'accord avec ce que vous dites, mais je me battrai jusqu'au bout pour que vous puissiez le dire.

Komentarz

• Dziwię się w ogóle, że coś takiego jak zakładanie kilku kont jest tutaj mozliwe. Pierwszy raz spotykam się z syuacją, w której nikt nic z tym nie robi.
                    Sam jestem włascicielem jednego z for i nigdy nie miałem z tym problemu.
                    Banujemy IP'ka / zakres / etc .... sposobów na skuteczne wyeliminowanie trola jest mnóstwo.... a tu jakiś letarg.
                    Panasonic TX-P42G20E + Philips BDP-7500 MkII + Nbox CLRA / CARBO + HDA

Komentarz

• tu problemem jest to, że bananowiec wykorzystuje kolejne serwery proxy (i to głównie zagraniczne), przez co trudniej jest powiązać jego nowe konto z poprzednim.

Komentarz

A skad Ty o tym wiesz??
                        Mam swoje źródła

Komentarz

• napisał(a) hazy
                          Trollowaniem i bezczelnością jest zabieranie głosu w kwestii, która dotyczy długiego czasu, przez kogoś kto jak sam przyznaje jest na forum 2 godziny. Nie masz pojęcia o czym jest mowa więc się nie wtryniaj.
                          ale on tą kwestię zna najlepiej bo to jej twórca, kolejne wcielenie to ten nick miał 2h stażu na forum
                          napisał(a) Aninianin Zobacz post
                          Ale to nie o to chodzi, niech sobie gostek pisze co chce, ja już na niego nie zwracam uwagi, co najwyżej wzbudza uśmiech na mojej twarzy jego zryty umysł. Sedno problemu tkwi, że poza trollowaniem i rozwalaniem dyskusji gość nie ma nic do przekazania, jedyne co robi to śmietnik na forum. I nie spotyka się z żadną reakcją administracji. Weź sobie poczytaj jego wpisy - zero wartościowej treści, jedyne co, to zawoalowane prowokacyjne teksty. Rozumiem Twoją chęć obrony przed urojoną "spółdzielnią"ale bez przesady, zważ kogo bronisz... Broniąc wpisów kolejnego wcielenia bambolea sam się poniekąd ośmieszasz. Tym bardziej, że gostek ma tak specyficzny sposób wyrażania się, że smrodek trolla czuć z daleka po pierwszym sztachnięciu.

Pomińmy już Twoje przejścia z Izoldem i tzw. przez Ciebie spółdzielnią, skupmy się na ostatnich kilku miesiącach sprzed pojawienia się wiadomo kogo - jakiś tam porządek na forum był, rozmawialiśmy, kłóciliśmy się czasem ale jakoś sensownie się wszystko kręciło. A od miesiąca jest syf, kiła i bambolo... Nawet się posprzeczać normalnie nie można bo się wcina ze swoimi złotymi myślami nijak mającymi się do tematu dyskusji... Co z tego, że ja i inni go zlewamy skoro uniemożliwia on normalną wymianę myśli na jakimś tam poziomie. Moderacja nie robi nic a jeśli już to wywala posty zwracające uwagę na problem. A rozwiązań możliwych do zastosowania jest mnóstwo...
                          Ostatni raz edytowany przez Elendil; 2011-10-27, 06:35.
                          Platinium+HBO+Cinemax+Filmbox+MR=109zł do 31.07.14
                          Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO, C+VoD, MR=84,90zł do 31.10.2015
                          Superpremium+H1&2+Filmbox+MR=94,90zł od 1.11.2015

Komentarz

• napisał(a) Elendil Zobacz post
                            Ale to nie o to chodzi, niech sobie gostek pisze co chce, ja już na niego nie zwracam uwagi, co najwyżej wzbudza uśmiech na mojej twarzy jego zryty umysł. Sedno problemu tkwi, że poza trollowaniem i rozwalaniem dyskusji gość nie ma nic do przekazania, jedyne co robi to śmietnik na forum. I nie spotyka się z żadną reakcją administracji. Weź sobie poczytaj jego wpisy - zero wartościowej treści, jedyne co, to zawoalowane prowokacyjne teksty.
                            brak reakcji moderacji to jedno, ale najgorsze jest to, że troll znajduje popleczników. I to nie dzięki merytorycznym postom, ale ze względu na dziwną zawiść.

PS. Elendil, dzięki za post

Komentarz

• Mam pytanie, czy od dzis pisanie o canal + nadal jest zabronione?

Komentarz

• Nie

możesz już legalnie wychwalać Cecylię wszak to nowy właściciel
                                TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+