Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SPAM na forum

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) nsattv Zobacz post
    No bambolo też chyba jest jeden
    jeden, ale w ciagłej transformacji
    EOT, sorry!
    sigpic
    U+/6XC+/MR
    HB+ASTRA (QUAD)
    NTC - RTCN ŚREM - MUX 1,2,3
    PACE HD 500 GB / ARIVA 120 COMBO

Komentarz

• napisał(a) niqu Zobacz post
      A ja tam mam ochote napisac kilka slow do MCGURU
      Z tym nie powinieneś mieć problemu jego adres mailowy jest czynny
      TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• napisał(a) GDA Zobacz post
        Z tym nie powinieneś mieć problemu jego adres mailowy jest czynny
        jakbyście chcieli to do Markusa na pewno też można napisać
        w TVN adresy mailowe są wręcz jawne... do każdego

Komentarz

• napisał(a) Michał_n Zobacz post
          Szanowni Państwo,

.....
          O Kurde jak oficjalnie

Może tak, skoro nie ma szansy na zamknięcie i wydzielenie działu dla abonentów, zmiany sposobu logowania to może zaczniecie od zmiany regulaminu.

Dopisać zdało by się takie punkty (propozycja):

- w przypadku zawieszenia konta na forum, użytkownik nie ma prawa założenia kolejnego konta do momentu wygaśnięcia bana.

- w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że konto jest kolejnym po zawieszeniu poprzedniego, Administracja może tymczasowo zablokować możliwość pisania postów do chwili weryfikacji danych użytkownika.

- weryfikacja danych przez Administrację może polegać również na sprawdzeniu danych zawartych w umowie o świadczeniu usług przez TNG/CD

Co to daje? Każdy może do tego swoją teorię ułożyć

Komentarz

• Czy myślisz że ktoś przeczytał regulamin forum przed wejściem na niego?

Komentarz

Czy myślisz że ktoś przeczytał regulamin forum przed wejściem na niego?
              Rejestrując się na forum potwierdzasz zapoznanie się z regulaminem. A druga sprawa te zapisy mają służyć do walki z @B..........
              Ostatni raz edytowany przez M4rKo; 2011-10-20, 14:37.

Komentarz

• Ale jak chcesz z trollem walczyć? regulaminem? no proszę cię

Komentarz

Ale jak chcesz z trollem walczyć? regulaminem? no proszę cię
                  Namierzyć go i bojówki radia maryja wysłać

Komentarz

Ale jak chcesz z trollem walczyć? regulaminem? no proszę cię
                    Czytasz forum? To wiesz, że modzi mają związane ręce bo używa proxy. A jak będą mieli podejrzenie to zablokują konto i mogą sobie sprawdzać do woli A wszystko zgodnie z regulaminem skoro nie ma innych możliwości.
                    Ostatni raz edytowany przez M4rKo; 2011-10-20, 15:20.

Komentarz

• Ale on ma radochę , jak to czyta. Osiągnął dzięki Wam dużo więcej, niż zakładał. Wy teraz nim żyjecie, gloryfikujecie go, robicie z niego nadusera.
                      A to zwykły Troll, którego przekarmiliście.
                      Je ne suis pas d'accord avec ce que vous dites, mais je me battrai jusqu'au bout pour que vous puissiez le dire.

Komentarz

• napisał(a) Aninianin Zobacz post
                        Ale on ma radochę , jak to czyta. Osiągnął dzięki Wam dużo więcej, niż zakładał. Wy teraz nim żyjecie, gloryfikujecie go, robicie z niego nadusera.
                        Wybacz, ale objawy glupoty i debilizmu nie pozostana na tym forum bez echa.

Komentarz

• napisał(a) danielqs Zobacz post
                          Wybacz, ale objawy glupoty i debilizmu nie pozostana na tym forum bez echa.

Dla mnie karmienie trolla i robienie na jego temat publicznej dyskusji na setki postów to właśnie debilizm i głupota, ale każdy ma prawo do własnej opinii.
                          Je ne suis pas d'accord avec ce que vous dites, mais je me battrai jusqu'au bout pour que vous puissiez le dire.

Komentarz

• napisał(a) Aninianin Zobacz post
                            Ale on ma radochę , jak to czyta. Osiągnął dzięki Wam dużo więcej, niż zakładał. Wy teraz nim żyjecie, gloryfikujecie go, robicie z niego nadusera.
                            napisał(a) Aninianin Zobacz post
                            Dla mnie karmienie trolla i robienie na jego temat publicznej dyskusji na setki postów to właśnie debilizm i głupota, ale każdy ma prawo do własnej opinii.
                            Jakbyś nie zauważył to temat spamu na forum jest starszy niż Bambuczo. A Ty masz jakieś wizje że wiesz co on zakładał ? A może macie coś wspólnego ze sobą??

Komentarz

• Moze taka wlasnie dyskusja spowoduje ze ktos tam u gory wezmie w koncu to forum na powaznie i na powaznie sie nim zajmie, zeby wiecej takie bambolusy sie tu nie trafialy. Caly czas na to licze, choc pewnie to naiwne.

Komentarz

• napisał(a) danielqs Zobacz post
                                Moze taka wlasnie dyskusja spowoduje ze ktos tam u gory wezmie w koncu to forum na powaznie i na powaznie sie nim zajmie, .
                                I na poważnie wyleci w kosmos, bo Ci u góry pewnie maja go już po dziurki w nosie

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+