Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SPAM na forum

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) nsattv Zobacz post
    A Wy od 7 rano debatujecie
    ja od 5 rano . bo siedzę w robocie i nie ma narazie klientów bo umnie leje.

ciężko będzie coś z tym zrobić . jedynie namierzać i kasować konto . tylko , że jak zacznie się kasować to można przez przypadek skasować jakiegoś normalnego nowego user-a.
    Ostatni raz edytowany przez Artek Ł.; 2011-10-20, 10:02.
    nc+ canal+ platinium, hbo, cinemax, history hd + multiroom (ariva 200 i LG 65LM860V cam CI+)
    Polsat + premium + multiroom cam CI+, HD6000

Komentarz

• napisał(a) danielqs Zobacz post
      Nie rozsmieszaj mnie, od poczatku wszyscy zorientowali sie ze to Bambolo, oczywiscie oprocz moderatorow. Juz samo stworzenie kolejnego konta i nicka po banie powinno byc powodem do bana.
      Chciałabym przytoczyć wcześniejszy post Moniki:

napisał(a) monika_n Zobacz post
      ...panuje zasada domniemania niewinności, więc dopiero w momencie upewnienia się, że to ta sama postać możemy go zbanować. Czasem udaje nam się to zrobić bez raportów dzięki wykorzystaniu funkcji w panelu administracyjnym, niestety nie zawsze jest to możliwe.
      ... Proszę Was o wysyłanie raportów - w komentarzu raportu możecie napisać nam o swoich spostrzeżeniach.
      Weryfikujemy oczywiście w panelu administracyjnym, czy dany użytkownik nie został zbanowany wcześniej pod innym nickiem. Niestety, jak napisała Monika, z powodu ograniczeń uprawnień nie zawsze jest to możliwe. Reagujemy wówczas, gdy umieści on na forum wpis łamiący regulamin forum lub gdy umieszczone informacje ujawnią, kim naprawdę jest. Nie możemy z marszu banować każdego nowego użytkownika, muszą być do tego podstawy. Chcemy mieć pewność, że banowany jest potępiany przez wszystkich użytkownik, a nie normalny user, który jest nowy w świecie internetu i po prostu nie ma pojęcia o funkcjonowaniu forum.
      This here snakeskin jacket represents a symbol of my individuality and my belief in personal freedom.

Komentarz

• napisał(a) olga_n Zobacz post
        ...
        NADAL BRAK ODNIESIENIA CO DO MERITUM!
        ABO=USER
        sigpic
        U+/6XC+/MR
        HB+ASTRA (QUAD)
        NTC - RTCN ŚREM - MUX 1,2,3
        PACE HD 500 GB / ARIVA 120 COMBO

Komentarz

• napisał(a) tomsaj Zobacz post
          Z założenia to forum ma być dla wszystkich.
          Przecież logowanie jako ABONENT tego nie zmieni

całe forum będzie można czytać, jeżeli ktoś nowy "nie abonent" będzie chciał zadać pytanie to powinien być 1 dział dla takich postów - pytanie = odpowiedź i temat zamknięty

Panie i Panowie tak działają fora klubów samochodowych, motocyklowych itp
          jest to określona społeczność (klubowicze)

pamiętam wypowiedzieć P.Sojki który wyobrażał sobie to forum jako pole do wymiany doświadczeń, zgłaszania błędów i ich natychmiastowego naprawiania - powołania typowego HELPDESK dla platformy, setki testerów nie przetestują sprzętu tak jak abonenci

takie były plany a co mamy?

otwarte forum które jest trollowiskiem i negatywnie wpływa na odbiór samej platformy - jak ktoś z zewnątrz wejdzie poczyta jakie MEGA problemy wszyscy mają to w życiu nie wykupi abo
          TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• napisał(a) olga_n Zobacz post
            Weryfikujemy oczywiście w panelu administracyjnym, czy dany użytkownik nie został zbanowany wcześniej pod innym nickiem.
            Cześć.

Zamiast nieudolnie walczyć ze skutkami może czas pomyśleć o zapobieganiu? Przejrzałem pobieżnie ten wątek i mniej więcej wiem o co chodzi. Podawanie przy rejestracji nr klienta/hasła z umowy rozwiąże problem tego gostka a także może pomóc rozwiązać wiele innych. Stwórzcie jeden dział open dla zainteresowanych ofertą nieabonentów żeby mieli gdzie pytać a resztę zamknąć tylko dla abo.

Pozdrawiam

PS. Ten koleś wyżej dobrze pisze. Forum z taką atmosferą nie zachęca do firmy.
            May the Force be with You

Komentarz

• napisał(a) GDA Zobacz post
              ...
              Dokładnie - czy prosimy naprawdę o tak wiele?
              sigpic
              U+/6XC+/MR
              HB+ASTRA (QUAD)

Komentarz

• napisał(a) GDA Zobacz post

całe forum będzie można czytać, jeżeli ktoś nowy "nie abonent" będzie chciał zadać pytanie to powinien być 1 dział dla takich postów - pytanie = odpowiedź i temat zamknięty

Panie i Panowie tak działają fora klubów samochodowych, motocyklowych itp
                jest to określona społeczność (klubowicze)

pamiętam wypowiedzieć P.Sojki który wyobrażał sobie to forum jako pole do wymiany doświadczeń, zgłaszania błędów i ich natychmiastowego naprawiania - powołania typowego HELPDESK dla platformy, setki testerów nie przetestują sprzętu tak jak abonenci

takie były plany a co mamy?
                otwarte forum które jest trollowiskiem i negatywnie wpływa na odbiór samej platformy - jak ktoś z zewnątrz wejdzie poczyta jakie MEGA problemy wszyscy mają to w życiu nie wykupi abo
                Ja to rozumiem, i zawsze pisałem że też chciałbym działu dla abo. Napisałem jak to prawdopodobnie widzą przedstawiciele N=ki. Nie zależy im na tym i pewnie pozostanie tak jak jest

Komentarz

• Jest takie forum,digitalspy,rejestracja trwa kilka godzin.Wydaje mi sie że w tym czasie sprawdzaja czy użytownik już nie był banowany,może po ip i inynych rzeczach,więc zaraz p rejestracji nie da sie pisać,a jedynie czytać posty.
                  Może coś podobnego można by tu wprowadzic?

Czyli taki bambolo,mógł by mieć problemy z założeniem 30 kont i pisaniem z nich zaraz po wyjściu moderatora do domu...

Komentarz

• Szanowni Państwo,

Część z Państwa słusznie zauważyła, że personalnie nie odpowiadamy za wdrożenie pomysłów dotyczących forum. Temat powstania forum dla abonentów poruszaliśmy już w naszym gronie i wasze pomysły nie są ignorowane. Jeżeli chcą Państwo oceniać naszą pracę na podstawie tego, że jakiś pomysł został zgłoszony, ale nie został jeszcze zrealizowany, to my to doskonale rozumiemy. Będąc na forum jako przedstawiciele liczymy się z tym, że wielokrotnie będziemy proszeni o wyrażenie stanowiska firmy oraz przyjęciu wielu uwag i propozycji związanych z działaniem forum.

Część użytkowników, którzy zainteresowali się tematem otrzymała ode mnie wyjaśnienie za pomocą prywatnej wiadomości, dlaczego wspomniany użytkownik czasem nie jest banowany natychmiastowo po zarejestrowaniu. W tym wyjaśnieniu prosiłem o to, aby nie reagować na tego typu posty, ale jedynie skupić się na ich raportowaniu bezpośrednio na PW. Proszę mi wierzyć, że ta sytuacja nie jest jedynie niekomfortowa dla Was, ale również dla nas jako przedstawicieli. Zwracam więc uwagę, że nie zawsze mamy możliwość w jednoznaczny sposób powiązać nowe konto tego użytkownika z jego poprzednimi, co z kolei nie pozwala nam na zareagowanie tak szybko jakbyśmy chcieli. Cenimy sobie wasze zaangażowanie w sprawy forum, ale w przeciwieństwie do waszych spostrzeżeń, my musimy mieć podstawy do tego, aby takiej osobie dostęp do forum został zablokowany.

Rozumiem, też zdenerowanie zaistniałą sytuacją, dlatego też pisząć tego posta mam do Państwa prośbę: Proszę o zgłoszenie nowego konta użytkownika za pomocą prywatnej wiadomości do jednego z przedstawicieli. Proszę o nie reagowanie na jakiekolwiek zaczepki związane z tym użytkownikiem oraz, co również ważne, proszę o nieodpisywanie na posty niezwiązane z tematem aż do czasu reakcji jednego z przedstawicieli.

W dniu wczorajszym o tym pisała Monika, w dniu dzisiejszym pisze Olga i ja. Ocenę sytuacji pozostawiam po Państwa stronie, ponieważ uważam, że można prowadzić dyskusję i można to robić w sposób kulturalny.

Jeżeli wśród Państwa znajdzie się osoba, która będzie potrzebowała dalszych wyjaśnień, proszę o zgłoszenie swoich uwag na moją skrzynkę.
                    Ostatni raz edytowany przez Michał_nc+; 2011-10-20, 12:04.

Komentarz

• napisał(a) Michał_n Zobacz post
                      Szanowni Państwo,

Część z Państwa słusznie zauważyła, że personalnie nie odpowiadamy za wdrożenie pomysłów dotyczących forum. Temat powstania forum dla abonentów poruszaliśmy już w naszym gronie i wasze pomysły nie są ignorowane.
                      Przepraszam ale musze ble ble ble.... Sprawa byla dyskutowana szczegółowo w lutym na spotkaniu wiec to nie jest nowosc. Gwarantuje wam ze mozna to zrobic w ciagu jednego dnia, baza na ktorej pracujecie bardzo latwo daje sie podlaczyc z baza ICA.... Pozatym sa admini onetu mozna by ich takze wykorzystac w koncu to jedna firma (wlasciciel).
                      Rozwiazanie na proxy

http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=96318
                      A tutaj dla tych co chca sie zarejestrowac
                      http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=131852

Prosto i skutecznie jeden plugin i na dzien dobry po serwerach anonymouse proxy Komu zalezy bedzie wchodzil bez a na troli zadziala bo bedzie strach ze go namierza modzi......
                      Ostatni raz edytowany przez niqu; 2011-10-20, 12:55.
                      CLRA CARBO x 2
                      MR Premium
                      TNK HD
                      dsb 606 po nauce latania
                      i kilka innych mniej istotnych sprzetow ;)

Komentarz

• napisał(a) niqu Zobacz post
                        ...Gwarantuje wam ze mozna to zrobic w ciagu jednego dnia...
                        Daję wiarę Michałowi, że oni nie moga zrobić nic prócz nadzorowania forum! Zdaje się, że tam jest niezły BETON nie do przebicia. Najprawdopodobniej dla decydentów forum jest ważne jak zeszłoroczny śnieg. Szkoda tylko, że TB się wypiął bo w nim jeszcze mozna było pokładać nadzieję, że ktoś o tym forum pamięta!
                        Ostatni raz edytowany przez morrisdoe; 2011-10-20, 13:05.
                        sigpic
                        U+/6XC+/MR
                        HB+ASTRA (QUAD)

Komentarz

• Kaddafiego udało sie schwytać to i bambolo sie uda

Komentarz

• A ja tam mam ochote napisac kilka slow do MCGURU na telmat tego co tutaj sie dzieje, moze przekona kogos wyzej zeby zajal sie sprawa - jacys admini moze pomoga moda stawiajac odpowiednie skrypty....
                            CLRA CARBO x 2
                            MR Premium
                            TNK HD
                            dsb 606 po nauce latania
                            i kilka innych mniej istotnych sprzetow ;)

Komentarz

• napisał(a) nsattv Zobacz post
                              Kaddafiego udało sie schwytać to i bambolo sie uda
                              Pamiętaj, że Kaddafi był jeden
                              sigpic
                              U+/6XC+/MR
                              HB+ASTRA (QUAD)

Komentarz

• napisał(a) morrisdoe Zobacz post
                                Pamiętaj, że Kaddafi był jeden
                                No bambolo też chyba jest jeden

Komentarz

Pracuję...