Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SPAM na forum

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) monika_n Zobacz post
    Panowie - ja wiem, że lubicie dyskutować, bardzo uważnie przyglądamy się tej dyskusji, ale czy warto tyle emocji na nią tracić? Choć przyznam podobają mi sie niektóre komentarze. Pamiętajcie jednak, że o porządek na forum musimy dbać, gdyż w tym wątku sami często tego od nas wymagaliście. W momencie gdy zaczeliśmy wymagać od Was odpowiedniego zachowania to teraz to się Wam nie podoba. Proszę o zastosowanie się do reguł, które dziś zostały w tym wątku przedstawione.
    @monika_n a może uchylicie rąbka tajemnicy czy i kiedy nastąpią jakieś zmiany byście skutecznie zaczęli walczyć ze spamem i wielonikowcami na forum??

Co dalej z tym -> http://nhdtv.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=472 ??

Komentarz

• napisał(a) nsattv Zobacz post
      A niech mnie podadzą bo im prawdę w oczy piszę....
      trochę mnie nie zrozumiałeś
      chodzi mi o to że Aninianin napisze na ciebie skargę do n strasząc ich sądem

wg mnie na razie nie masz co się bać...

ale też mam dla ciebie radę

dzisiaj odejdź już do komputera, idź się przewietrzyć, włącz na mecz czy co tam lubisz i jutro ci przejdzie...

Komentarz

• connor

Ostatni raz edytowany przez Aninianin; 2011-10-19, 19:50.
        Je ne suis pas d'accord avec ce que vous dites, mais je me battrai jusqu'au bout pour que vous puissiez le dire.

Komentarz

• napisał(a) connor Zobacz post
          trochę mnie nie zrozumiałeś
          chodzi mi o to że Aninianin napisze na ciebie skargę do n strasząc ich sądem

wg mnie na razie nie masz co się bać...

ale też mam dla ciebie radę

dzisiaj odejdź już do komputera, idź się przewietrzyć, włącz na mecz czy co tam lubisz i jutro ci przejdzie...
          Dzieki za rade ale bana sie nie boje.Wole paść walcząc o swoje niż dac na siebie pluć.Jak zbanuja to udowodnia sami sobie zwoja bezradność wobec zdecydowanych pytan.

Komentarz

A niech mnie podadzą bo im prawdę w oczy piszę....
            Przestań bez przerwy bajdurzyć o jakiejś tam prawdzie jak pewien prezes. Prawda jest jak d.... każdy ma swoją. Twoja prawda może być prawdą tylko dla Ciebie lub może Ci się tylko tak wydawać. Panowie idźcie oglądać Ligę Mistrzów lub spać, co kto woli. Na dziś wystarczy.

Komentarz

• napisał(a) sudoku Zobacz post
              Przestań bez przerwy bajdurzyć o jakiejś tam prawdzie jak pewien prezes. Prawda jest jak d.... każdy ma swoją. Twoja prawda może być prawdą tylko dla Ciebie lub może Ci się tylko tak wydawać. Panowie idźcie oglądać Ligę Mistrzów lub spać, co kto woli. Na dziś wystarczy.
              To idz spac a nie mów mi co mam robić człowieku.....ten system już minął gdy mówił jeden drugiemu co robić i mówić .....

Komentarz

ten system już minął gdy mówił jeden drugiemu co robić i mówić .....
                e tam minął, Donaldu zabronił grać w pokerka żeby przykryć aferkę cmentarną Mira i Zbycha i dziś w nocy zatrzymali 100 uczestników turnieju w holdema.... bo wie lepiej co dla nich dobre...
                Platinium+HBO+Cinemax+Filmbox+MR=109zł do 31.07.14
                Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO, C+VoD, MR=84,90zł do 31.10.2015
                Superpremium+H1&2+Filmbox+MR=94,90zł od 1.11.2015

Komentarz

• napisał(a) Elendil Zobacz post
                  e tam minął, Donaldu zabronił grać w pokerka żeby przykryć aferkę cmentarną Mira i Zbycha i dziś w nocy zatrzymali 100 uczestników turnieju w holdema.... bo wie lepiej co dla nich dobre...
                  O tym nawet nie wspominam....osobiście często oglądam mistrzostwa w pokera..a komuna w Polsce zakorzeniona chyba na amen

Komentarz

• Tak to czytam i czytam i to trzeba napisać, niektórzy mają tu za przeproszeniem zdrowo [ciach] w głowie. Forum to, forum tamto, forum owamto, zwierzątka sobie co poniektórzy kupcie albo kamień jak ktoś jest mało odpowiedzialny.
                    Ostatni raz edytowany przez Oleg; 2011-10-20, 07:07. Powód: niewłaściwe słownictwo
                    Sharp 46LE830 3D
                    Dekoder Turbo+Multiroom.

Komentarz

• to :
                      napisał(a) Ero Zobacz post
                      Tak to czytam i czytam i to trzeba napisać, niektórzy mają tu za przeproszeniem zdrowo [ciach] w głowie.../
                      w połączeniu z tym:
                      napisał(a) sudoku
                      Jesteś znacznie mniej rozsądny niż myślałem.
                      100/100

Dobranoc
                      Ostatni raz edytowany przez Oleg; 2011-10-20, 07:07. Powód: cytowanie niewłaściwego słownictwa

Komentarz

• napisał(a) sudoku
                        Jesteś znacznie mniej rozsądny niż myślałem.
                        napisał(a) nsattv
                        szkoda że w 4 literach to mam....
                        ooo... fajne to forum... mamy nawet miejsce, w którym możemy się sztachetami ponawalać

Komentarz

• napisał(a) sudoku
                          Pies (już pod ziemią w ogrodzie), królik w klatce w domu i żółw swobodnie chodzący po mieszkaniu to mało?
                          Wydaje mi się, że można się domyślić o kim pisałem, na pewno nie o tobie Olo.
                          Sharp 46LE830 3D
                          Dekoder Turbo+Multiroom.

Komentarz

• napisał(a) _michal Zobacz post
                            ooo... fajne to forum... mamy nawet miejsce, w którym możemy się sztachetami ponawalać
                            taki poziom trzymaja moderatorzy...ot proste.

Komentarz

• Co się tu dzieje? Mam wrażenie, że jestem w jakimś kabarecie...
                              Jeden koleś co dostanie bana, to wraca w nowym wcieleniu, drugi prowokacyjnie jeździ po ludziach po czym oskarża wszystkich o trollowanie, a trzeci szantażuje firmę, że zerwie umowę, bo mu bana wlepili...

I do tego ostatnio zrobiło się tu niezłe bagno...

Przechodzę na offline, bo ciut dla mnie za dużo.
                              Od teraz rozmawiam głównie przez PW.

Komentarz

• Ile tym razem bedziemy czekali na zbanowanie bambola? Odliczamy?

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+