Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SPAM na forum

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) sudoku Zobacz post
    Chyba w Ciebie dzisiaj jak to, niektórzy mówią "diabeł wstąpił". Chcesz by zaczęli na ciebie nazywać "kapusta".
    nie lubie gdy ktoś pluje mi w twarz a to sie dzis stało....nie pierwszy raz zresztą.Olga wie o co chodzi.....ofiara zbrodni której udowodnić nie jest w stanie...

Komentarz

• napisał(a) sudoku Zobacz post
      Przecież kartki i ostrzeżenia to dobrodziejstwo. Teraz przynajmniej wiem na co mam zwracać uwagę i czego nie robić.
      I tego się trzymajmy.

napisał(a) sudoku Zobacz post
      Okazuje się, że jego trzeba raportować lub zgłaszać modom na PW, a nie pisać o nim na forum. Niektórzy dostali ostrzeżenia.
      Właśnie o to nam chodziło - bardzo Was proszę o raportowanie, a nie komentowanie i nawiązywanie dyskusji z kolejnym wcieleniem trolla. Tym sposobem uda nam się go wreszcie zniechęcić do przebywania na tym forum. Zresztą często w Waszych dyskusjach pojawiała się dokładnie taka myśl, o tym by nie podejmować z nim rozmowy. Raporty sprawdzamy na bieżąco niestety nie zawsze jesteśmy w stanie od razu stwierdzić na 100%, że wspomniany przez Was użytkownik to troll. W Polsce panuje zasada domniemania niewinności, więc dopiero w momencie upewnienia się, że to ta sama postać możemy go zbanować. Czasem udaje nam się to zrobić bez raportów dzięki wykorzystaniu funkcji w panelu administracyjnym, niestety nie zawsze jest to możliwe.
      Wpisy na forum ogólnym mówiące o kolejnym wcieleniu trolla nie są na temat i będą nagradzane żółtymi kartkami. Proszę Was o wysyłanie raportów - w komentarzu raportu możecie napisać nam o swoich spostrzeżeniach.

Komentarz

• ostatnio zauważyłem bardzo oficjalny ton wypowiedzi przedstawicieli

na pewno to ma związek z napięciem się sytuacji na forum, poprzez m. in. wizyty bambolo i kłótnie bez przerwy

wrzućcie lepiej na luz, bo wam jeszcze żyłka pęknie

to jest tylko forum
        wyjdźcie na dwór się przewietrzyć jak nie wytrzymujecie tej sytuacji...

Komentarz

• napisał(a) M4rKo
          To było w odpowiedzi na mój post.
          Jesli kazdy zart na forum bierzesz tak powaznie, to strach sie bac
          Je ne suis pas d'accord avec ce que vous dites, mais je me battrai jusqu'au bout pour que vous puissiez le dire.

Komentarz

• napisał(a) Aninianin
            Na szczecie po moim zgloszeniu Wasza spoldzielnia stracila calkowity wplyw na to forum i banowania. Wiem ze teknicie za wiadoma osobą, kiedy decydowaliscie kto i oczym tu pisze, ale to juz nie wroci
            Widze ze dalej zyjesz w swoim swiecie urojen i teorii spiskowych. Pozostaje tylko wspolczuc bo uleczyc raczej juz sie tego nie da.

Komentarz

• napisał(a) connor Zobacz post
              ostatnio zauważyłem bardzo oficjalny ton wypowiedzi przedstawicieli

na pewno to ma związek z napięciem się sytuacji na forum, poprzez m. in. wizyty bambolo i kłótnie bez przerwy

to jest tylko forum
              Jak widac niektorzy nie wytrzymuja od dawna, straszac sadem, piszac donosy itp... A wystarczy kliknac taki magiczny krzyzyk w prawej gornej czesci ekranu, policzyc do dziesieciu i od razu zycie wyda sie im piekniejsze ;)

Komentarz

• napisał(a) Aninianin Zobacz post
                Jesli kazdy zart na forum bierzesz tak powaznie, to strach sie bac
                Jeśli żart to wszystko oki

Komentarz

• Moderatorzy przeczytali prawdę o sobie i cisza...cóż prawda w oczy kole.

Komentarz

ostatnio zauważyłem bardzo oficjalny ton wypowiedzi przedstawicieli

to jest tylko forum
                    Celne spostrzeżenie @connor.

Komentarz

• napisał(a) nsattv Zobacz post
                      Moderatorzy przeczytali prawdę o sobie i cisza...cóż prawda w oczy kole.
                      Nsat powiem ci stara prawde: Na kazdym forum po takiej dyskusji na temat aktualnych modow zarobilbys bana
                      Wladzy sie publicznie nie krytykuje, bo wladza ci reke , ktora na nia podniesiesz zawsze odrabie
                      Je ne suis pas d'accord avec ce que vous dites, mais je me battrai jusqu'au bout pour que vous puissiez le dire.

Komentarz

• ale jak cisza?
                        monika_n i Michał odpisali już kilka razy na moje/nasze wpisy
                        to kto jeszcze ma się wpisać?
                        Watykan?

Komentarz

• napisał(a) Aninianin Zobacz post
                          Nsat powiem ci stara prawde: Na kazdym forum po takiej dyskusji na temat aktualnych modow zarobilbys bana
                          Wladzy sie publicznie nie krytykuje, bo wladza ci reke , ktora na nia podniesiesz zawsze odrabie
                          Doczekac sie nie mogę....a w portki to az sie.....hmmm jak by to powiedzieć....

Komentarz

• Panowie - ja wiem, że lubicie dyskutować, bardzo uważnie przyglądamy się tej dyskusji, ale czy warto tyle emocji na nią tracić? Choć przyznam podobają mi sie niektóre komentarze. Pamiętajcie jednak, że o porządek na forum musimy dbać, gdyż w tym wątku sami często tego od nas wymagaliście. W momencie gdy zaczeliśmy wymagać od Was odpowiedniego zachowania to teraz to się Wam nie podoba. Proszę o zastosowanie się do reguł, które dziś zostały w tym wątku przedstawione.

Komentarz

• napisał(a) nsattv Zobacz post
                              Doczekac sie nie mogę....a w portki to az sie.....hmmm jak by to powiedzieć....
                              uważaj jeszcze bo będzie n straszył sądem bo będzie wymuszał na nich zbanowanie ciebie

Komentarz

uważaj jeszcze bo będzie n straszył sądem bo będzie wymuszał na nich zbanowanie ciebie
                                A niech mnie podadzą bo im prawdę w oczy piszę....

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+