Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SPAM na forum

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) sudoku Zobacz post
    Jakiego klienta? Chyba Tobie pomyliło się bycie użytkownikiem (userem) Forum z byciem Klientem (abonentem) platformy cyfrowej. Forum to nie platforma.
    Ja jestem klientem...a przedstawiciel N jest pracownikiem,ktory tu jest by reprezentować platformę a nie oskarżać mnie o np łamanie regulaminu na który dowodu nie ma...

Komentarz

• napisał(a) nsattv Zobacz post
      Ja jestem klientem...
      No właśnie a jak mamy odróżnić kto jest kto ?

Komentarz

• ale wywołałem dyskusje takim niewinnym pytaniem
        dobrze że nie ma kartek za podżeganie "do działań mających na celu wywołanie niezadowolenia społecznego i rozruchów"

nie ma?

Komentarz

• napisał(a) M4rKo Zobacz post
          No właśnie a jak mamy odróżnić kto jest kto ?
          To już w ich...(nie)mocy by sprawdzić...

Komentarz

• napisał(a) nerwus62 Zobacz post
            ale wywołałem dyskusje takim niewinnym pytaniem
            dobrze że nie ma kartek za podżeganie "do działań mających na celu wywołanie niezadowolenia społecznego i rozruchów"
            nie ma?
            Przecież kartki i ostrzeżenia to dobrodziejstwo. Teraz przynajmniej wiem na co mam zwracać uwagę i czego nie robić.

Komentarz

• Prosty przyklad:

Kolejne wcielenie Bambolo - spotlight - po rejestracji jego na forum uwagi w postach dotyczace tego ze to klon byly skrzetnie usuwane, a w miedzy czasie ow troll wyplodzil kilkadziesiat postow bez ladu i skladu zasmiecajac wiele topikow, i dopiero wtedy zostal zbanowany. Wiec jak widac mody powinny chyba zmienic priorytety dzialan i zajac sie usuwaniem trolli z forum a nie karaniem tych ktorzy ich wskazuja, bo poki co zaczyna to wygladac jak jakas farsa...

Komentarz

• napisał(a) danielqs Zobacz post
                Prosty przyklad:

Kolejne wcielenie Bambolo - spotlight - po rejestracji jego na forum uwagi w postach dotyczace tego ze to klon byly skrzetnie usuwane, a w miedzy czasie ow troll wyplodzil kilkadziesiat postow bez ladu i skladu zasmiecajac wiele topikow, i dopiero wtedy zostal zbanowany. Wiec jak widac mody powinny chyba zmienic priorytety dzialan i zajac sie usuwaniem trolli z forum a nie karaniem tych ktorzy ich wskazuja, bo poki co zaczyna to wygladac jak jakas farsa...
                Dokłądnie,ale jak widać nie mogą znieść(moderatorzy) tego iż ktoś ich robotę czyni łatwiejszą i wolą sobie ją utrudniać...

Komentarz

Prosty przyklad:

Okazuje się, że jego trzeba raportować lub zgłaszać modom na PW, a nie pisać o nim na forum. Niektórzy dostali ostrzeżenia.

Komentarz

Okazuje się, że jego trzeba raportować lub zgłaszać modom na PW, a nie pisać o nim na forum. Niektórzy dostali ostrzeżenia.
                    Nie wiedzialem ze w regulaminie jest wzmianka o tym ze banowac kogos mozna tylko na podstawie raportu na PW. Poza tym jak juz dawali te ostrzezenia to czemu nie zareagowali i nie zbanowali trolla tylko pozwolili mu dalej smiecic, mimo oczywistego wielokrotnego konta? Tak jak mowilem...kwestia priorytetow.

Komentarz

• Żeby było jasne: Moje skargi wysyłałem jako abonent podpisany z imienia i nazwiska na nkontakt @n.pl, złożyłem chyba z 4 pod rząd, odrzucali, pisałem odwołania, grożąc zerwaniem umów i podaniem do sadu. Wszystko dotyczyło prywatnej wojny, jaka toczył ze mną pewien historyczny admin, banując mnie co chwila, złośliwie blokując konta. Pozytywnie rozpatrzono je dopiero po kilku miesiącach, kiedy były nieaktualne, i dziwnym trafem w tym samym czasie moje konto przez 10 dni zaczęło świrować i nie mogłem pisać, a modzi nie mogli nic poradzić
                      Jedynym śladem po tym zdarzeniu jest w moim profilu odwrócone upomnienie za 3 punkty.
                      Nie robiłem z tego z pieniactwa, ale dlatego, że w tym okresie nie miałem innego wyjścia. Chciałem tu pisać w spokoju, tylko i aż tyle.
                      Je ne suis pas d'accord avec ce que vous dites, mais je me battrai jusqu'au bout pour que vous puissiez le dire.

Komentarz

• napisał(a) Aninianin Zobacz post
                        Żeby było jasne: Moje skargi wysyłałem jako abonent podpisany z imienia i nazwiska na nkontakt @n.pl, złożyłem chyba z 4 pod rząd, odrzucali, pisałem odwołania, grożąc zerwaniem umów i podaniem do sadu. Wszystko dotyczyło prywatnej wojny, jaka toczył ze mną pewien historyczny admin, banując mnie co chwila, złośliwie blokując konta. Pozytywnie rozpatrzono je dopiero po kilku miesiącach, kiedy były nieaktualne, i dziwnym trafem w tym samym czasie moje konto przez 10 dni zaczęło świrować i nie mogłem pisać, a modzi nie mogli nic poradzić
                        Jedynym śladem po tym zdarzeniu jest w moim profilu odwrócone upomnienie za 3 punkty.
                        Nie robiłem z tego z pieniactwa, ale dlatego, że w tym okresie nie miałem innego wyjścia. Chciałem tu pisać w spokoju, tylko i aż tyle.
                        To tak jakby donieść Monice na Michała...szkoda czasu......cóż może nowy właściciel zrobi z nimi porządek....

Komentarz

• napisał(a) Aninianin Zobacz post
                          Żeby było jasne: Moje skargi wysyłałem jako abonent podpisany z imienia i nazwiska na nkontakt @n.pl, złożyłem chyba z 4 pod rząd, odrzucali, pisałem odwołania, grożąc zerwaniem umów i podaniem do sadu. Wszystko dotyczyło prywatnej wojny, jaka toczył ze mną pewien historyczny admin, banując mnie co chwila, złośliwie blokując konta. Pozytywnie rozpatrzono je dopiero po kilku miesiącach, kiedy były nieaktualne, i dziwnym trafem w tym samym czasie moje konto przez 10 dni zaczęło świrować i nie mogłem pisać, a modzi nie mogli nic poradzić
                          Zerwanie umowy i grozenie sadem na podstawie bana na forum

To jest hicior do zlotych mysli jak nic )

Komentarz

Zerwanie umowy i grozenie sadem na podstawie bana na forum

To jest hicior do zlotych mysli jak nic )
                            Widać w n-ce myślą inaczej bo dostałem oficjalne przeprosiny od wysoko postawionej osoby, i to pisemne poleconym.
                            Je ne suis pas d'accord avec ce que vous dites, mais je me battrai jusqu'au bout pour que vous puissiez le dire.

Komentarz

Już widzę oczami wyobraźni ten ogrom raportów na hasło "bambol" do przedstawicieli N-ki, przedstawiciele drżyjcie przed lasem raportów
                              Pozdrawiam.

Komentarz

• napisał(a) nsattv Zobacz post
                                To tak jakby donieść Monice na Michała...szkoda czasu......cóż może nowy właściciel zrobi z nimi porządek....
                                Chyba w Ciebie dzisiaj jak to, niektórzy mówią "diabeł wstąpił". Chcesz by zaczęli na ciebie nazywać "kapusta".
                                napisał(a) Pilot Zobacz post
                                Już widzę oczami wyobraźni ten ogrom raportów na hasło "bambol" do przedstawicieli N-ki, przedstawiciele drżyjcie przed lasem raportów
                                Nam jest łatwiej bambolaka wyłapać niż im.
                                Ostatni raz edytowany przez olo46; 2011-10-19, 19:25.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+