Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SPAM na forum

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) nerwus62
    to może tak przy okazji mam pytanie:
    po ilu czerwonych kartkach zaczynają się wakacje od forum?
    bo mam w naruszeniach jedną, ale już wygasła (Profile Infraction), to po ilu tych Profilach odpoczywał bym od forum
    chciałbym wiedzieć żebym na przyszłość się wystrzegał

Po trzech aktywnych naruszeniach następuje blokada dostępu do forum. Te, które wygasną oczywiście nie są brane pod uwagę przy nakładaniu kolejnych. W zależności od naruszenia, jest możliwości przyznania jednego naruszenia, ale np od razu na 3 punkty.

Jest możliwośc również upomnienia w postaci żółtej kartki, taki zabieg nie powoduje dodania do waszego profilu aktywnego punktu naruszenia a jedynie pełni funkcje ostrzeżenia.

Komentarz

• napisał(a) Michał_n Zobacz post
      Po trzech aktywnych naruszeniach następuje blokada dostępu do forum. Te, które wygasną oczywiście nie są brane pod uwagę przy nakładaniu kolejnych. W zależności od naruszenia, jest możliwości przyznania jednego naruszenia, ale np od razu na 3 punkty.

Jest możliwośc również upomnienia w postaci żółtej kartki, taki zabieg nie powoduje dodania do waszego profilu aktywnego punktu naruszenia a jedynie pełni funkcje ostrzeżenia.
      a gdzie można złożyc doniesienie o nieprawidłowej pracy przedstawiciela platformy n?Prócz kolegów i kolezanek w BOK?

Komentarz

• napisał(a) nsattv Zobacz post
        a gdzie można złożyc doniesienie o nieprawidłowej pracy przedstawiciela platformy n?Prócz kolegów i kolezanek w BOK?
        W przypadku chęci zgłoszenia takiego doniesienia ma ono charakter skargi, więc nie wiążę się z roszczeniami. Takie zgłoszenie, możesz zlecić bezpośrednio na infolinii lub za pomocą adresu e-mail/pisemnie.

Komentarz

• napisał(a) Michał_n Zobacz post
          W przypadku chęci zgłoszenia takiego doniesienia ma ono charakter skargi, więc nie wiążę się z roszczeniami. Takie zgłoszenie, możesz zlecić bezpośrednio na infolinii lub za pomocą adresu e-mail/pisemnie.
          chciałem pominąć Waszych kolegów którzy nic nie zrobią....to chyba oczywiste?

Komentarz

• @nsattv zapewniam Cię, że każdy z nas wykonuje pracę zgodnie z przyjętymi procedurami. Michał odpowiedzial rzeczowo na Twoje pytanie: W przypadku chęci zgłoszenia takiego doniesienia ma ono charakter skargi, więc nie wiążę się z roszczeniami. Takie zgłoszenie, możesz zlecić bezpośrednio na infolinii lub za pomocą adresu e-mail/pisemnie.
            Ze swojej strony dodam, że skarga to nasza wewnętrzna procedura. Nie zostaniesz więc poinformowany o jej wyniku. Jeżeli argumentacja użyta w takim zgłoszeniu jest zasadna o konsekwencjach informowany jest pracownik.

Komentarz

O to zapytaj Aninianina czy Bolero, oni to robili.

Komentarz

• napisał(a) monika_n Zobacz post
                @nsattv zapewniam Cię, że każdy z nas wykonuje pracę zgodnie z przyjętymi procedurami. Michał odpowiedzial rzeczowo na Twoje pytanie: W przypadku chęci zgłoszenia takiego doniesienia ma ono charakter skargi, więc nie wiążę się z roszczeniami. Takie zgłoszenie, możesz zlecić bezpośrednio na infolinii lub za pomocą adresu e-mail/pisemnie.
                Ze swojej strony dodam, że skarga to nasza wewnętrzna procedura. Nie zostaniesz więc poinformowany o jej wyniku. Jeżeli argumentacja użyta w takim zgłoszeniu jest zasadna o konsekwencjach informowany jest pracownik.
                Więc po co mam ją wysyłać skoro ona nawet w waszych pecetach w koszu nie zagości na dłużej niż 30 sekund?
                I to jest wlaśnie podejscie do klienta.....cóż to jest Polska....

Komentarz

• A co w przypadku kiedy dostaję kartkę za niby naruszenie, które nie jest zakazane regulaminem ??

napisał(a) sudoku Zobacz post
                  O to zapytaj Aninianina czy Bolero, oni to robili.
                  Amd30 to nawet na mnie pisał do C+ więc wprawę mają ;)

Komentarz

ale co sie goraczkujesz to jest otwarte forum na ktorym jestes anonimowy
                    skladanie skarg w tym temacie to jakas zenula
                    TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• napisał(a) GDA Zobacz post
                      ale co sie goraczkujesz to jest otwarte forum na ktorym jestes anonimowy
                      skladanie skarg w tym temacie to jakas zenula
                      Tzn?To że jestem anonimowy to znaczy że moderator może dać mi kartkę a na pytanie za co odpowiada kolejną i mam zamknąć morde i siedzieć cicho?Tak miałem z Olgą,która w dodatku oskarżyła mnie o szantaż...paranoja jakaś....

Komentarz

Więc po co mam ją wysyłać skoro ona nawet w waszych pecetach w koszu nie zagości na dłużej niż 30 sekund?
                        Działania podejmowane przez przedstawicieli, które mają na celu dbanie o porządek w tym miejscu nie ingerują w dostęp do świadczonych przez Telewizję Nowej Generacji n usług. Dlatego też zgłoszenie skargi ma charakter informacyjny i jest naszą wewnetrzną procedurą do której masz prawo. Zapewniam, że cenimy sobie tego typu uwagi i taka korespondencja nie jest jak zasugerowałeś: kasowana.

Komentarz

• napisał(a) monika_n Zobacz post
                          Działania podejmowane przez przedstawicieli, które mają na celu dbanie o porządek w tym miejscu nie ingerują w dostęp do świadczonych przez Telewizję Nowej Generacji n usług. Dlatego też zgłoszenie skargi ma charakter informacyjny i jest naszą wewnetrzną procedurą do której masz prawo. Zapewniam, że cenimy sobie tego typu uwagi i taka korespondencja nie jest jak zasugerowałeś: kasowana.
                          A co mnie interesuje co Wy sobie cenicie?Ewidentnie nie ma drogi by ktoś Was ukarał za totalną niekompetencję.....robicie tu co Wam sie podoba i jak sie Wam podoba.....prywatny folwark czy jak?

Komentarz

Aninianin wie, jego zapytaj. Nawet dzisiaj pisał o tym. Specjalista od reklamacji odnośnie forum chociaż Neptun/Bolero lepszy

BTW. Też dostałem dziś przed 18 żółtą za wskazanie kolejnego wcielenia bambolea nazwane oftopem... czas sobie odpocząć od forum...

BTW2. n_przedstawiciele, poprawcie to w ustawieniach forum bo wygląda żałośnie...
                            Ostrzerzenie Profilu
                            Ostatni raz edytowany przez Elendil; 2011-10-19, 19:01.
                            Platinium+HBO+Cinemax+Filmbox+MR=109zł do 31.07.14
                            Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO, C+VoD, MR=84,90zł do 31.10.2015
                            Superpremium+H1&2+Filmbox+MR=94,90zł od 1.11.2015

Komentarz

Jakiego klienta? Chyba Tobie pomyliło się bycie użytkownikiem (userem) Forum z byciem Klientem (abonentem) platformy cyfrowej. Forum to nie platforma.

Komentarz

A co mnie interesuje co Wy sobie cenicie?Ewidentnie nie ma drogi by ktoś Was ukarał za totalną niekompetencję.....robicie tu co Wam sie podoba i jak sie Wam podoba.....prywatny folwark czy jak?
                                Oczywiscie ze prywatny, bo to forum telewizji N i wchodzac tutaj akceptujesz regulamin forum i to moderatorzy tu zadza i dziela kartkami. A to ze czasami robia to w nieudolny sposob i nie potrafia zapanowac na balaganem i kolejnymi wcieleniami bambola i innych trolli to juz zupelnie inna sprawa.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+