Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SPAM na forum

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) GDA Zobacz post
    I nic z tego nie wynika Olgo,

1 konto na forum = 1 abonent

wówczas skończyliby się żartownisie typu bambolo, niewybredne teksty w reputacji etc
    Przecież to nie żartowniś tylko koszmarny sen psychiatry. Widziałeś w jego postach choć raz coś żartobliwego.

Komentarz

• napisał(a) sudoku Zobacz post
      Czy macie możliwość dokonania identyfikacji osoby dokonującej wpisu w reputacji?
      A co Ci to da?Wyłącz ją i już....

Komentarz

• napisał(a) nsattv Zobacz post
        A co Ci to da?Wyłącz ją i już....
        Zapytałem z ciekawości tylko. Mi b.... dawno już się nie wpisuje ze swoimi "życzeniami".

Komentarz

• napisał(a) sudoku Zobacz post
          Zapytałem z ciekawości tylko. Mi b.... dawno już się nie wpisuje ze swoimi "życzeniami".
          Póki każdy moze sie tu zalogować i pisać co chce będziemy skazania na niebezpieczny seks bez zabezpieczeń i tyle....

Komentarz

• Zwiększyła czujność, możliwości miała zawsze.

Komentarz

• napisał(a) M4rKo Zobacz post
              Jak dla mnie po prostu boją się Trochę to dziwne bo @Izold się nie pierniczył i tylko jak go nie było to się bestie pojawiali ale tylko na krótko.
              Za Izolda pewne osoby pisaly co chcialy a inni nie mogli napisac niczego. Faktycznie, to byla bezstronna moderacja. Zeby sie ode mnie odczepil musialem to zalatwic oficjalnie przez dzial reklamacji.
              Je ne suis pas d'accord avec ce que vous dites, mais je me battrai jusqu'au bout pour que vous puissiez le dire.

Komentarz

• Post do usunięcia, sytuacja wyjaśniona z Michałem_n,
                Ostatni raz edytowany przez Pilot; 2011-10-19, 18:04.
                Pozdrawiam.

Komentarz

• napisał(a) Pilot Zobacz post
                  Serdeczne podziękowania dla Michała_n, za ostrzeżenie, nie podobają się moje wpisy to żegnam się z tym forum, zobaczymy kto miał rację z kolejnym wcieleniem bambolo
                  Dostalem to samo ....żenada!

Komentarz

• Szanowni Państwo

Zamieszczone przez was wpisy w wątku o kanałach nPremium 1 i 2 nie są na temat. Takie uwagi proszę zgłaszać bezpośrednio na PW lub proszę użyć funkcje raportu. Dziękuje. W celu dalszych wyjaśnień proszę o kontakt PW.

Komentarz

• Nie czyta Pan dokładnie, pozostał jeszcze jeden wpis u góry, w tym samym temacie, kończę OT,
                      Ostatni raz edytowany przez Pilot; 2011-10-19, 18:03. Powód: Wycinam słowo Żegnam, wszystko wyjaśnione.
                      Pozdrawiam.

Komentarz

• Ja też dostałem bana, ciągle mnie wywala z forum?

Komentarz

• napisał(a) Leon Zobacz post
                          Ja też dostałem bana, ciągle mnie wywala z forum?
                          Jak byś dostał bana to nic byś nie mógł napisać . Jesteś przewrażliwiony

Komentarz

• Jak to teraz będzie bez forum.
                            Poważnie, mam jakieś kłopoty z forum, komputerem.

Co oznacza, na górze po prawo tam gdzie się logujemy Nazwa użytkownika a na dole wśród userów już jestem zalogowany.
                            Ostatni raz edytowany przez Leon; 2011-10-19, 17:59.

Komentarz

• Leon. Może przeprowadziłeś się do Gdyni i próbujesz zabawić się w pewnego namolnego.

Komentarz

• napisał(a) nerwus62
                                to może tak przy okazji mam pytanie:
                                po ilu czerwonych kartkach zaczynają się wakacje od forum?
                                bo mam w naruszeniach jedną, ale już wygasła (Profile Infraction), to po ilu tych Profilach odpoczywał bym od forum
                                chciałbym wiedzieć żebym na przyszłość się wystrzegał

Profile Infraction chyba nie ma związku z wygaśnięciem. Ja mam ważną jeszcze 4 dni i też jest Profile Infraction. Na pytanie Ci nie odpowiem bo nie wiem, ale czy kartki wygasłe nie uważane są za niebyłe (jak kara, która uległa zatarciu). Wpływ na banana może mają kartki "aktywne"?

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+