Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SPAM na forum

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) M4rKo Zobacz post
    O ile mnie pamięć nie myli to każde uaktualnienie kosztuje nie ważne czy silnika czy skórki. To nie jest prywatne forum a decyzja o uaktualnieniu musi zostać zatwierdzona przez odpowiednie osoby.
    Nie jest tak do końca, jeżeli masz wykupioną licencję owned na daną wersję softu to upgrade do wyższej wersji jest za darmo.

Komentarz

• napisał(a) Vandit Zobacz post
      Nie jest tak do końca, jeżeli masz wykupioną licencję owned na daną wersję softu to upgrade do wyższej wersji jest za darmo.
      Jeśli było by tak jak piszesz to dawno forum zostało by zaktualizowane tym bardziej, że niektórzy modowie mają uprawnienia adm.

Komentarz

• napisał(a) M4rKo Zobacz post
        Jeśli było by tak jak piszesz to dawno forum zostało by zaktualizowane tym bardziej, że niektórzy modowie mają uprawnienia adm.
        Ale ja przecież nie piszę konkretnie o tym forum, tylko ogólnie o sofcie vBulletin. Nie moja w tym rzecz, żeby myśleć za administratorów Nki co mają zrobić i jaką mają licencję. Jakbym ja był administratorem tego forum to nie byłoby w ogóle tego tematu o spamie od tego trzeba zacząć.

Komentarz

• Witam,
          napisał(a) Vandit Zobacz post
          Wersja vBulletin na którym jest osadzone forum to: 3.6.4, więc jest to dość stary soft, najnowsza wersja z serii 3 to 3.8.7. Nie wnikam na jaką wersję softu Telewizja N ma wykupioną licencję. Wersja vBulletin 4 to już całkiem inna bajka.
          Zanim napisałem ten post, sprawdziłem dokumentację vBulletin i od wersji 3.6.0 jest link aktywacyjny konta użytkownika. Wystarczy tylko tę opcję włączyć dla nowych użytkowników.

Pozdrawiam,
          Piotrek
          --------------------
          od 29.12.2009: 4K UltraBox+ / Box+ / VIP+Max

Komentarz

• Niestety zabezpieczenie w postaci linka potwierdzającego aktywację nie zdaje rezultatu.

Komentarz

• kiedy będą nareszcie moderatorzy?!

freeway czyt. bambolo wysyła mi obraźliwe PW, później wyłącza PW że nie można mu odpisać
              niech tego nie robi bo denerwuje mnie wyskakujące okienko z wiadomością

to że mnie obraża to na mnie nic nie robi w końcu to troll

niech go w końcu zbanują, bo zaczyna się to robić nudne...

Komentarz

• to zgłoś to na policję!
                nikt przecież nie może ci grozić!

pytanko do moderatora:
                dlaczego freeway nie został zbanowany jeszcze?
                dlaczego tolerujecie jego zachowanie?

Komentarz

• napisał(a) connor
                  ja się zastanawiam dlaczego jeszcze ten koleś nie został zbanowany

moderatorzy się go boją?
                  a może taki mają przykaz od przełożonych?

Przecież moderacja była/jest obecna i gdyby cokolwiek było niezgodnego z regulaminem w jego wpisach, już witałby się z "Drogą Mleczną"

Komentarz

• Ponawiam pytanie kiedy freeway val bambolo zostanie zbanowany?

Kolejne PW od niego są naprawdę denerwujące.

Dlaczego nie reagujecie?!

Ludzie obudźcie się!!

Komentarz

• Nie będzie - kasowane są moje posty i innych które zwracają uwagę na przykład trollowania, zamiast zbanować małolata
                      TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• napisał(a) GDA Zobacz post
                        Nie będzie - kasowane są moje posty i innych które zwracają uwagę na przykład trollowania, zamiast zbanować małolata
                        Dokładnie...czego już za cholerę nie rozumiem..

Komentarz

• Tyle, że to wy go atakujecie więcej niż on was - tak to wygląda.

Zastanawiam się kto tu jest katem, a kto robi z siebie ofiarę.
                          Pakiet : nba.com + nfl.com

Komentarz

• Po czym poznać trolla?

freeway
                            Wszystkich postów: 103 (10.87 postów na dzień)
                            TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• napisał(a) nlpfan Zobacz post
                              ...
                              to nie jest kwestia atakowania bo już się nauczył, że wrzuty na ogólnym to błyskawiczny banan i wypisuje w reputacji i pm a bzdetów jakie tworzy na forum zaśmiecając je bardziej niż te chińskie spamery co rano....
                              Platinium+HBO+Cinemax+Filmbox+MR=109zł do 31.07.14
                              Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO, C+VoD, MR=84,90zł do 31.10.2015
                              Superpremium+H1&2+Filmbox+MR=94,90zł od 1.11.2015

Komentarz

• Ale atakując jego jeszcze bardziej nakręcacie , go do tego by atakował was jak byście zmienili reakcje i zaczęli go akceptować to przestałby się nakręcać do walki z wami.

Aby powstała wojna obie strony muszą być zaangażowane. Jak byście zrezygnowali z walki uzyskalibyście lepsze efekty.
                                Pakiet : nba.com + nfl.com

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+