Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dział zamkniety dla abonentów n

Zwiń
Temat został zamknięty
X
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) GDA Zobacz post
    http://nhdtv.pl/forum/showthread.php?t=12514
    W tym odnośniku to chyba zbierasz zbanowanych,

Komentarz

Leon - to jest właśnie odnośnik do tematu w którym jesteśmy kilku się trafiło to fakt ale łatwo zapoznać się z ich całą "tfurczością" aby utwierdzić się w przekonaniu że banan nie został rozdany na darmo
      TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

Ano, faktycznie, dziwne przecież dzisiaj nic nie piłem. Coś mi trudno zatrybić, a poważnie to jestem za, jak najbardziej. Nawet za tym aby zastąpić "user" wpisem "abonent"

Do pozostałych, nie bądźcie bierni, fpisujcie miasta "za".

Komentarz

Popieram
          Comfort+ EXTRA+ Multi+ 6xC+ 3xHBO 79.99 do 30.11.2018

Komentarz

Oj długo to trwało - jestem zawiedziony że dopiero teraz się przyczepiłeś

ależ przecież ja idę za modą,
            Teddy i jego apel jest moim wzorcem, dlatego też odważyłem się po wielu godzinach skupienia czy mam prawo i wypada mi równać się z kolegą, ale jednak postanowiłem - wybaczysz? mogę?

jednakże ubolewam że nie mam stosownych obrazków do tego
            Wcale się nie czepiam...
            Takie przypadkowe skojarzenie...
            ,, Owoc żywota Twojego
            je ZUS. ''

Komentarz

Jakby co to polecam moją sygnaturę, może znajdą się inni ;)

chyba że wcześniej Izold skończy zabawę
              Raczej nie skończy "zabawy" dla niego było by pewne ułatwienie bo wiedział by z kim tak na prawdę ma do czynienia

napisał(a) nlpfan Zobacz post
              ........

Zamknięcie forum to jedyny sposób by forum było czysto i wyłącznie propagandowe. Jak za komuny wszyscy za i nikt przeciw.
              Ale to jest podwórko n'ki i co się na nim dziś dzieje nie wpływa pozytywnie na wizerunek platformy

napisał(a) antekpolicmajster Zobacz post
              Wcale się nie czepiam...
              Takie przypadkowe skojarzenie...
              Tak myślałem kiedy padnie porównanie do lobbingu @Teddego

Miałem pewne przemyślenia co do tego wątku, bo bezcelowe jest pisanie tylko na forum (właśnie przypadek zbierania głosów w sprawie HHD) więc może oficjalna petycja do TNG początkowo w formie e mail a jeśli to nie da rezultatu to list otwarty do zarządu (oczywiście biorę to wszystko na siebie i podpisuję się pod tym z imienia i nazwiska łącznie z nr abonenta ) ale chciał bym poznać Wasze zdanie i czy można było by powołać się na ten temat w petycji

Komentarz

Popieram! (pomysł zamkniętego działu)
                BLACK EYED PEAS

Komentarz

napisał(a) Leon Zobacz post
                  Załuj, a Królowa jest.
                  ją i tak każdy zna
                  Platinium+HBO+Cinemax+Filmbox+MR=109zł do 31.07.14
                  Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO, C+VoD, MR=84,90zł do 31.10.2015
                  Superpremium+H1&2+Filmbox+MR=94,90zł od 1.11.2015

Komentarz

napisał(a) RBB Zobacz post
                    Popieram! (pomysł zamkniętego działu)
                    A o czym byś pisał w tym zamkniętym dziale i jaki to miałoby sens ? Co jest tak tajnego , że trzeba by zamknąć tą część - co to za dział miałby być ukryty ?
                    Pakiet : nba.com + nfl.com

Komentarz

Przeczytaj ten temat w całości bo ma wrażenie że nic nie rozumiesz, i nie wiesz przed czym/kim chcemy chronić to forum
                      TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

Popieram.

Komentarz

Za...ale
                          Z aktualnym zdjęciem usera , zero awatarów i głupich nicków...z imienia i nazwiska jak na normalnym portalu społecznościowym , chociaż by ,,Goldenline''...
                          A możesz napisać jak to ma być sprawdzane czy zdjęcie jest aktualne czy nie? Po za tym są na pewno userzy, którzy mają umowę np. na teścia, matkę lub inne osoby z rodziny (i nawet nazwisko jest inne nie mówiąc o imieniu). Kto to ma sprawdzać aby zweryfikować czy user jest abonentem n-ki czy nie? W moim przypadku ja tylko płacę za abonament (umowa jest na moją kobietę - inne imię, nazwisko, adres stały - jedynie adres do korespondencji mamy taki sam).

Komentarz

Za...ale
                            Z aktualnym zdjęciem usera
                            napisał(a) Yagger Zobacz post
                            A możesz napisać jak to ma być sprawdzane czy zdjęcie jest aktualne czy nie? .
                            To bardzo proste do sprawdzenia, jest tylko jedno ale, abonenci ze wsi mają mieć 2 zdjęcia, w tym jedno na koniu.

Komentarz

napisał(a) Yagger Zobacz post
                              ........... Kto to ma sprawdzać aby zweryfikować czy user jest abonentem n-ki czy nie? W moim przypadku ja tylko płacę za abonament (umowa jest na moją kobietę - inne imię, nazwisko, adres stały - jedynie adres do korespondencji mamy taki sam).
                              Zespół moderatorów ma dostęp do bazy danych abonentów. Podając nr abonenta i po wstępnej weryfikacji danych np. nr tel. kontaktowego, abonent dostaje wejście do całości forum czyli może swobodnie wypowiadać się w tematach.

Komentarz

napisał(a) Leon Zobacz post
                                To bardzo proste do sprawdzenia, jest tylko jedno ale, abonenci ze wsi mają mieć 2 zdjęcia, w tym jedno na koniu.
                                @Leon prosił bym o potraktowanie sprawy poważnie no chyba, że są abonenci którym pasuje opluwanie przez "innych"

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+