Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dział zamkniety dla abonentów n

Zwiń
Temat został zamknięty
X
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Jakby co to polecam moją sygnaturę, może znajdą się inni ;)

chyba że wcześniej Izold skończy zabawę
    TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

napisał(a) GDA Zobacz post
      Jakby co to polecam moją sygnaturę, może znajdą się inni ;)

chyba że wcześniej Izold skończy zabawę
      Chcesz pozbawić forum komediowych momentów i egzotyki typu: "ciekawe co na to UOKiK", "płacę i wymagam", "oszuści i złodzieje", "nic nie dają, a chcą tylko kasę wyrwać", "zorganizujmy jakiś zbiorowy protest", "żądam itp.", "...to krok obowiązkowy". Przecież bez tego pozostał by już tylko kabaret w telewizji.

Komentarz

Jestem na TAK.
        Philips 32PW9551/12 CRT, + od 25.04.2010 plazma Samsung PS50B 551 (650)
        turbo rekorder - opcja full (to już było...)
        CLRA/CARBO
        nMultiroom (premium)
        od 21 marca 2013 nc+
        All inclusive

Komentarz

Również jestem za, i nie widzę problemu stworzenia takiego działu.

Wystarczyło by, utworzyć osobną rangę userów (tak jak moderatorzy, admini, itp), a później tylko wstrzymać dostęp do wybranych działów, i przyznawać go tylko tej randze, ranga była by przyznawana po zweryfikowaniu danych abonenta przez Izolda lub Maćka.
          Kibicuję N , ale niektóre problemy są naprawdę wkurzające.
          Naprawcie przesuwanie kanałów w turbo...

Komentarz

Jestem za !!!

Komentarz

Za...ale
              Z aktualnym zdjęciem usera , zero awatarów i głupich nicków...z imienia i nazwiska jak na normalnym portalu społecznościowym , chociaż by ,,Goldenline''...
              ,, Owoc żywota Twojego
              je ZUS. ''

Komentarz

Mi dalej by starczyła ikonka przy userze "abonent", wystarczy w ICA dołożyć pole login na forum. Wpiszę w swoim koncie w ICA, że mam login keretey i od tej pory na forum przy mnie była by ikonka abonent... Ale nie zamykało by to forum dla innych w żaden sposób.
                W N od 2006
                Było U+Superfilm/68
                Było nC+ silver, 6C+,HBO/69,
                Extra, HBO, HBOGO, C+,C+Film1i2 > 8*C+/74,90 do 29.02.2016
                Zaczyna być taniej i słoneczniej...

Komentarz

napisał(a) antekpolicmajster Zobacz post
                  Za...ale
                  Z aktualnym zdjęciem usera , zero awatarów i głupich nicków...z imienia i nazwiska jak na normalnym portalu społecznościowym , chociaż by ,,Goldenline''...
                  To Ty chyba chcesz aby nka stworzyła nowy portal społecznościowy a nie forum dla abonentów. Może jeszcze oprócz nazwiska i zdjęcia będzie wymagane podanie miejsca zamieszkania, aktualnego pracodawcę czy ukończone szkoły??
                  Chyba jedynie wystarczyłaby informacja o statusie abonenta.
                  CLRA/CARBO+2850ST/APOLLO multiroom

Komentarz

Z aktualnym zdjęciem usera ,..z imienia i nazwiska
                    ogłupłeś? dlatego mnie nie ma na tych wszystkich fesjbukach itp, jakbyś podpisywał imiennie dokumenty i wysyłał do ludzi to byś na tak głupi pomysł nie wpadł
                    Platinium+HBO+Cinemax+Filmbox+MR=109zł do 31.07.14
                    Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO, C+VoD, MR=84,90zł do 31.10.2015
                    Superpremium+H1&2+Filmbox+MR=94,90zł od 1.11.2015

Komentarz

A ja proponuję jeszcze dołączyć informacje , kto ile godzin TV ogląda , bo mam wrażenie , że są tu tacy, którzy płacą za Fulla i nie mają czasu na nic poza forum.

A tak na poważnie to po co forum, dla abonentów - wówczas nie przeczytalibyście co ludzie na prawdę myślą o Nce , lepszym pomysłem na poprawę wizerunku forum byłyby konkursy z nagrodami od Nki .
                      ZwóćCIE owagę na fakt, że większość postów krytykujących Nkę ląduje i tak w koszu , tak jak ostatni temat o fatalnej obsłudze klienta.

Zamknięcie forum to jedyny sposób by forum było czysto i wyłącznie propagandowe. Jak za komuny wszyscy za i nikt przeciw.
                      Pakiet : nba.com + nfl.com

Komentarz

napisał(a) Elendil Zobacz post
                        ogłupłeś? dlatego mnie nie ma na tych wszystkich fesjbukach itp,
                        Załuj, a Królowa jest.

Komentarz

napisał(a) nlpfan Zobacz post
                          Zamknięcie forum to jedyny sposób by forum było czysto i wyłącznie propagandowe. Jak za komuny wszyscy za i nikt przeciw.
                          Jesteś w błędzie

nie zamkniecie forum, tylko możliwość pisania abonentom - bo teraz jaką masz pewność że z drugiej strony jest abonent piszący o jakimś problemie który jest jedynie jego wymysłem, a cała zabawa polega na podkręcaniu atmosfery?

btw: ja tam nie widzę aby posty krytykujące były usuwane - jest tego tysiące, ale oczywiście jeżeli ktoś zamiast przedstawić problem merytorycznie wylewa żółć na forum to jestem jak najbardziej aby takie rzeczy kasować - forum nie powinno służyć do wyżalania się i odreagowywania

Komentarz

Chodzi o to aby nie było:
                            Mam na imię Marek i mam 16 lat.

Komentarz

Koalicja na rzecz FORUM WYŁĄCZNIE DLA ABONENTÓW ?!

Ale apel o dodanie HHD wyśmiałeś...w czym jesteś lepszy ?
                              ,, Owoc żywota Twojego
                              je ZUS. ''

Komentarz

Ale apel o dodanie HHD wyśmiałeś...w czym jesteś lepszy ?
                                Oj długo to trwało - jestem zawiedziony że dopiero teraz się przyczepiłeś

ależ przecież ja idę za modą,
                                Teddy i jego apel jest moim wzorcem, dlatego też odważyłem się po wielu godzinach skupienia czy mam prawo i wypada mi równać się z kolegą, ale jednak postanowiłem - wybaczysz? mogę?

jednakże ubolewam że nie mam stosownych obrazków do tego

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+