Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dział zamkniety dla abonentów n

Zwiń
Temat został zamknięty
X
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Napoczątku popierałem, ale wpadłem na troche lepszy (chyba) pomysł. Internetowa wersja książki skarg i zażaleń rodem z PRL. Wyglądałoby to tak że np. w strefie abonenta po zalogowaniu do Nbok byłaby opcja umożliwiająca przesłanie uwag/propozycji/zażaleń. To jest moja propozycja .

Obawiam się tylko że byłaby to kolejne zbędne nico dla pracowników N, chętniej poznałbym adres e-mail do prezesa Sojki ;)
    Ostatni raz edytowany przez DonMariano; 2009-06-05, 17:42.
    "Dlatego dwoje uszu i jeden język dano, iżby mniej mówiono, a więcej słuchano... "

Komentarz

napisał(a) DonMariano Zobacz post
      Napoczątku popierałem, ale wpadłem na troche lepszy (chyba) pomysł. Internetowa wersja książki skarg i zażaleń rodem z PRL. Wyglądałoby to tak że np. w strefie abonenta po zalogowaniu do Nbok byłaby opcja umożliwiająca przesłanie uwag/propozycji/zażaleń. To jest moja propozycja .

Obawiam się tylko że byłaby to kolejne zbędne nico dla pracowników N, chętniej poznałbym adres e-mail do prezesa Sojki ;)
      Aż tak tęsknisz za komuną aby do tego wracać? Według ciebie to było dobre? Zapomniałeś chyba (lub nie wiesz) że wszędzie były dwie ksiązki (jedna do wpisywania skarg przez klientów, druga z samymi pochwałami dla kontroli).
      Ostatni raz edytowany przez Melissa; 2009-06-06, 18:55.

Komentarz

napisał(a) Elendil Zobacz post
        Zamknięte forum to nienajlepszy pomysł. Jesli już miało by być jakieś identyfikowanie to dla chętnych przy rejestracji powinna być opcja wpisania nr umowy. Wtedy przy nicku pojawiałby się dopisek 'abonent' albo coś w tym stylu.
        Też jest to jakieś rozwiązanie może warto było by o coś takiego się wystarać u administracji.

Ja widzę że forum jest zdominowane przez samych przeciwników nowych rozwiązań niech i tak będzie. Nikt nikogo nie zmusza tutaj do niczego. A myślicie że na tym forum nie ma działów zamkniętych - są tylko nie widoczne dla users
        Ostatni raz edytowany przez Tristan; 2009-06-09, 15:16. Powód: częściowy brak związku z tematem

Komentarz

Czas odkurzyć stare tematy i ponownie zapytać się Was co sądzicie o tym by na forum istniał co najmniej dział zamknięty tylko dla abonentów TNG ?

Zdanie @GDA znam z jego stopki

Komentarz

popieram, ostatnio czytać się tego nie dało.
            Extra+ - 49,90 i History Hd, H2 - 2,99

Forumowa loża szyderców

Komentarz

Ja jestem za ale myślę, że w zachowaniu porządku pomógłby też status "Abonent" przy nicku i podawanie nr umowy przy rejestracji.
              Platinium+HBO+Cinemax+Filmbox+MR=109zł do 31.07.14
              Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO, C+VoD, MR=84,90zł do 31.10.2015
              Superpremium+H1&2+Filmbox+MR=94,90zł od 1.11.2015

Komentarz

Ja jestem za ale myślę, że w zachowaniu porządku pomógłby też status "Abonent" przy nicku i podawanie nr umowy przy rejestracji.
                Dzięki @Elendil myślę, że każde dobre rozwiązanie jeśli będzie tylko skuteczne trzeba wziąć pod uwagę.

Jedno jest pewne nie ma szans na "moderatorów" spoza "firmy"

Komentarz

ale nie odsiało by to gówniarstwa, dalej gimnazjaliści by się logowali i trollowali. Jedynie abonenci musieli by się poprawić.
                  Extra+ - 49,90 i History Hd, H2 - 2,99

Forumowa loża szyderców

Komentarz

napisał(a) yankees649 Zobacz post
                    ..........Jedynie abonenci musieli by się poprawić.
                    Tylko ci, którzy zachowują się niepoprawnie, ale o to byłoby niełatwo. Nie zmienisz natury człowieka.

Komentarz

napisał(a) MaroKR Zobacz post
                      Czas odkurzyć stare tematy i ponownie zapytać się Was co sądzicie o tym by na forum istniał co najmniej dział zamknięty tylko dla abonentów TNG ?

Zdanie @GDA znam z jego stopki
                      @MaroKR w całej rozciągłości popieram Twój projekt ( i oby nie pozostał tylko w tej fazie ), bo jest tożsamy z ( niezrealizowanym z nieznanych przyczyn ) pomysłem @GDA, więc może teraz się uda .
                      z weryfikacją Mojej skromnej osoby, jak AKTUALNEGO abo, nie będzie problemów ( vide mod )

Komentarz

napisał(a) yankees649 Zobacz post
                        ale nie odsiało by to gówniarstwa,
                        automat do ignorowania nieabonentów i problem z głowy
                        Platinium+HBO+Cinemax+Filmbox+MR=109zł do 31.07.14
                        Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO, C+VoD, MR=84,90zł do 31.10.2015
                        Superpremium+H1&2+Filmbox+MR=94,90zł od 1.11.2015

Komentarz

No to pozwolę wypowiedzieć swoje zdanie które już niejednokrotnie pisałem

najważniejsza rzecz - NIE CHODZI O ZAMYKANIE I CENZUROWANIE FORUM ! abyśmy się rozumieli

forum dla abonentów powinno oznaczać tylko tyle że jedynie abonenci mogą się wypowiadać w tematach związanych z ofertą - bo kto jak nie abonent może dobrze ją znać i mieć problemy

natomiast cała reszta może czytać forum bez obostrzeń ale nie może się wypowiadać w tematach o których nie ma zielonego pojęcia

oczywiście wskazanym jest dział otwarty gdzie każdy user może zadać pytanie i dyskutować ale musi on być w szczególności moderowany

tylko i wyłacznie tym sposobem pozbędziemy się masy dzieciarni, wielokrotnych nicków i spamerstwa
                          niektóre dyskusje na forum są już na takim niskim poziomie że najwytrwalsi wymiękają

nie stańmy się takim trollowiskiem jak media2

dziękuję za uwagę i wcale się nie obraże jak post poleci do kosza
                          TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

I tego należało by się trzymać. Niektórych postów nie da się czytać, od razu widać, że to jacyś przyszywani "n-kowicze". W pełni popieram!!!

Komentarz

i na pewno w ''zamkniętym Forum'', (inna nazwa mile widziana ), na 100% mniej boleśnie ''trawi'' się ostrzeżenia i ewentualne cavendish'e , niż te zarobione w niepotrzebnej pyskówce, podpuszczony przez ''miszcza'' który dopiero zamierza za dwa lata zostać abo a tak w sumie nie on tylko jego wujek i na Forum sonduje nastroje aktualnych abo

Komentarz

popieram, jest za duży bałagan,

powinni zweryfikować konta z numerem abonenta, reszta out.....

oczywiście bez logowania dalej będą mogli czytać
                                Ostatni raz edytowany przez pferd; 2010-11-10, 12:26.
                                turboBOX+
                                BOX+new
                                multiroom premium WIFI

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+