Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dział zamkniety dla abonentów n

Zwiń
Temat został zamknięty
X
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) Jarosław K. Zobacz post
    Nie wiem, napisałeś jakieś niezrozumiałe zdanie, które zinterpretowałem po swojemu.

Czy moja wypowiedź była nie na temat? Przecież napisałem, dlaczego wg mnie tworzenie takiego działu nie ma większego sensu.
    Jakoś w Twojej wcześniejszej wypowiedzi nie widać odpowiedzi na pytanie z tematu Czy temat tyczy się działu zamkniętego czy pracowników innych platform ? widać że czytanie i myślenie nie jest Twoją mocną stroną ale za to w pisaniu bez sensu i wyłapywaniu pojedynczych słów wyrwanych z kontekstu to jesteś mistrzem

Trzymaj się tematu a jeśli nie masz nic do powiedzenia w nim to się nie wypowiadaj

Komentarz

napisał(a) Maro1977 Zobacz post
      ..............Trzymaj się tematu a jeśli nie masz nic do powiedzenia w nim to się nie wypowiadaj
      Logika rozumowania to chyba raczej nie jest Twoją mocną stroną ,a nie Jarosława K.
      Jego tamten post rozumieć trzeba dosłownie tak jak on napisał ,ja od razu tak zrozumiałem. Pracownicy C+ czy CP mogą być abonentami "n" i tworzenie zamkniętego działu ograniczonego tylko do abonentów traci w tej sytuacji sens.
      Chyba rozumiesz ,że Ci z konkurencji ,formalnie abonenci ,a w rzeczywistości to "niby abonenci" ,którzy mają wykonać sobie tylko znane cele.

Komentarz

napisał(a) olo46 Zobacz post
        Logika rozumowania to chyba raczej nie jest Twoją mocną stroną ,a nie Jarosława K.
        Jego tamten post rozumieć trzeba dosłownie tak jak on napisał ,ja od razu tak zrozumiałem. Pracownicy C+ czy CP mogą być abonentami "n" i tworzenie zamkniętego działu ograniczonego tylko do abonentów traci w tej sytuacji sens.
        Chyba rozumiesz ,że Ci z konkurencji ,formalnie abonenci ,a w rzeczywistości to "niby abonenci" ,którzy mają wykonać sobie tylko znane cele.
        Twoje zdanie już poznałem wcześniej !!! Po co zachodzisz z tematu pierwszego postu ?? Po to by tylko zaognić sytuację ??
        A komu by przeszkadzało że konkurencja ma tam dostęp ?? Sam dział zamknięty miał by służyć abonentom n bym móc w "spokoju" ubiegać się o swoje i mieć pierwszeństwo w załatwieniu pewnych spraw. My nie jesteśmy od tego by ustawiać n co ma robić od tego mają swoich wyszkolonych ludzi i za to im płacą.

Komentarz

Twoje zdanie już poznałem wcześniej !!! Po co zachodzisz z tematu pierwszego postu ?? Po to by tylko zaognić sytuację ??
          A komu by przeszkadzało że konkurencja ma tam dostęp ?? Sam dział zamknięty miał by służyć abonentom n bym móc w "spokoju" ubiegać się o swoje i mieć pierwszeństwo w załatwieniu pewnych spraw. My nie jesteśmy od tego by ustawiać n co ma robić od tego mają swoich wyszkolonych ludzi i za to im płacą.
          Ja nie jestem ani za ,ani przeciw tworzeniu oddzielnego działu. Jak powstanie to będzie i na pewno z niego skorzystam ,ale argumenty za i argumenty przeciw należy rozważać.

Komentarz

napisał(a) olo46 Zobacz post
            Ja nie jestem ani za ,ani przeciw tworzeniu oddzielnego działu. Jak powstanie to będzie i na pewno z niego skorzystam ,ale argumenty za i argumenty przeciw należy rozważać.
            No i można tak było od razu Dziękuję za posta

Komentarz

Ja mam propozycję trochę zmodyfikowaną z czterema "pod-działami" - wg. schematu:

a) dla abonentów "niespokrewnionych" z n-ką (czyli "zwykłych abonentów" n-ki)
              b) dla abonentów "spokrewnionych" z n-ką (dla pracowników n-ki piszących na forum nieoficjalnie)
              c) dla abonentów "spokrewnionych" z innymi platformami ((dla pracowników innych platform piszących na forum)
              d) dla pani x i pana x
              Ostatni raz edytowany przez major_2008; 2009-06-04, 22:04.

Komentarz

napisał(a) major_2008 Zobacz post
                Ja mam propozycję trochę zmodyfikowaną z czterema "pod-działami" - wg. schematu:

a) dla abonentów "niespokrewnionych" z n-ką (czyli "zwykłych abonentów" n-ki)
                b) dla abonentów "spokrewnionych" z n-ką (dla pracowników n-ki piszących na forum nieoficjalnie)
                c) dla abonentów "spokrewnionych" z innymi platformami ((dla pracowników innych platform piszących na forum)
                d) dla pani x i pana x
                A powiedz mi czemu miał by służyć taki podział ??

Ja zaproponowałem dział dla wszystkich abonentów nie zależnie czy jest to przedstawiciel C+ czy CP z dostępem na hasło czyli nr abonenta przypisany do konta przez administrację po sprawdzeniu czy taka osoba jest klientem n.
                Ostatni raz edytowany przez M4rKo; 2009-06-05, 08:53.

Komentarz

A powiedz mi czemu miał by służyć taki podział ??

Ja zaproponowałem dział dla wszystkich abonentów nie zależnie czy jest to przedstawiciel C+ czy CP z dostępem na hasło czyli nr abonenta przypisany do konta przez administrację po sprawdzeniu czy taka osoba jest klientem n.
                  Niczemu - tak jak założenie działu jaki proponujesz.

W poście #1 napisałeś - "W chwili obecnej z forum ciężko wyłowić prawdziwe bolączki "prawdziwych" abonentów". Napewno nie pomoże to w niczym (ci piewcy peanów pochwalnych napewno są obonentami a ci "nie abonenci" i tak sami znikają z forum po napisaniu często jednego lub góra kilku postów). Kto ma decydować co jest tą "prawdziwą bolączką abonenta"?, bo chyba nie podwładni tych co twierdzili że problem z softem z 16.04 dotyczy jedynie ~200 osób.

Weryfikacja piszących na forum to moim zdaniem jedna wielka bzdura. A może ci co chcą się zalogować na forum niech piszą podania (oczywiście + życiorys).
                  Ostatni raz edytowany przez major_2008; 2009-06-05, 11:31.

Komentarz

Weryfikacja piszących na forum to moim zdaniem jedna wielka bzdura. A może ci co chcą się zalogować na forum niech piszą podania (oczywiście + życiorys).
                    Oczywiście jeszcze 3 zdjęcia, jak ze wsi to jedno na koniu.

Komentarz

Niczemu - tak jak założenie działu jaki proponujesz.

................ Na pewno nie pomoże to w niczym .................Kto ma decydować co jest tą "prawdziwą bolączką abonenta"?
                      Widzę że niezły wizjoner z Ciebie i potrafisz przewidzieć przyszłość. Nie chcesz to nikt nie będzie Cię zmuszał do rejestrowania się w zamkniętym.

Jeszcze raz powtarzam dział ma służyć abonentom by w pierwszej kolejności móc załatwić problemy. Co do decyzji - to kto w tej chwili decyduje ?? Chyba moderator

Pewnie najlepiej zamknąć się w domu przez kompem i negować wszystkie pomysły a przy tym obrażać innych ludzi

Ps. Sorki ale poprawiłem twój błąd ort. w cytowanym prze zemnie poście

Komentarz

napisał(a) enkowicz Zobacz post
                        Oczywiście jeszcze 3 zdjęcia, jak ze wsi to jedno na koniu.
                        Moje gratulacje za wypowiedź zgodną z tematem

Komentarz

Jeszcze raz powtarzam dział ma służyć abonentom by w pierwszej kolejności móc załatwić problemy. Co do decyzji - to kto w tej chwili decyduje ?? Chyba moderator
                          Forum nie służy do załatwiania spraw abo n-ki, do tego służy BOK, to że Tristan i Izolda pomagają to jest tylko ich dobra wola.
                          A więc cała Twoja teoria o tworzeniu zamkniętych działów jest jak najbardziej o d...ę rozbić.

Komentarz

napisał(a) enkowicz Zobacz post
                            Forum nie służy do załatwiania spraw abo n-ki, do tego służy BOK, to że Tristan i Izolda pomagają to jest tylko ich dobra wola.
                            Raczej zła wola, bo zamiast wywalać śmieci zmuszają innych do czytania pierdół.
                            JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

To zależy od interpretacji.

Komentarz

Do --> Maro1977 - Widzę, że jesteś "dużo mądrzejszy" od innych (jak na 10 dni na tym forum), wpadłeś na coś czego nie zauważyli inni którzy są tu od ponad 2-ch lat. Nadal moim zdaniem pomysł z zakładaniem "specjalnego działu" to jedna wielka głupota. A nie lepszy bylby np. "sąd lustracyjny"?

PS: Na czerwono (jeżeli to jest błąd ortograficzny a nie np. zbyt lekkie naciśnięcie klawisza) powinno być tylko "na pewno" (reszta napisana jest prawidłowo, korektorze - chyba że wg. ciebie cały zwrot który przytoczyłęś jest błędem ortograficznym).

Rozumiem, że każdy może palnąć jakąś głupotę - ale wiiększą głupotą jest tej głupoty bronić za wszelką cenę.
                                Ostatni raz edytowany przez major_2008; 2009-06-05, 12:23.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+