Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dział zamkniety dla abonentów n

Zwiń
Temat został zamknięty
X
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) amd30 Zobacz post
    ze nie bedzie wtedy zadnych podstawionych przez operatora userow , ktorzy maja za zadanie reagowac na kazde slowo krytyki.
    No masz ci los - kolega się dobrze czuje ?

niektórzy pod wpływem naszej polityki widzą wszędzie spisek i medialny atak
    TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• aktualnie dobrze dziekuje
      ale swoje wiem
      Je ne suis pas d'accord avec ce que vous dites, mais je me battrai jusqu'au bout pour que vous puissiez le dire.

Komentarz

• Wiesz tylko tyle ile jesteś w stanie sobie wyimaginować

koniec OT
        TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• napisał(a) GDA Zobacz post

''naszej polityki''?
          co przez to rozumiesz?
          @amd30 wyraził tylko swoją opinie, a ty go pacyfikujesz swoim głupim pytaniem
          sam w sygnaturze dopisałeś ''kliknij i wyraź swoją opinię''
          ten zamknięty dział jeszcze nie powstał a już zaczyna się ''rozstawianie po kątach''
          jedni mogą pisać wszystko, bo są świadomi ''naszej polityki'' a drudzy, ci gorsi, mogą tylko czytać i ewentualnie przytakiwać?
          to taka ma być polityka tego ''zamkniętego działu''?
          pięknie, tylko pogratulować

napisał(a) GDA Zobacz post
          Wiesz tylko tyle ile jesteś w stanie sobie wyimaginować

koniec OT
          ty dokładnie tyle samo

koniec OT

Komentarz

• napisał(a) GDA Zobacz post
            Kolega GDA udaje "świętego naiwnego". Pozostawienie forum bez nadzoru i obstawienia sympatykami byłoby dużą nieostrożnością.

Piszę o forach niektórych instytucji . Ale sądzę, że tym bardziej firmy komercyjne muszą wyjątkoweo dbać i pilnować ruch na forum, gdy forum narażone jest również na ataki konkurencji. Tak samo jest na tym forum - w mojej opinii. To akurat jest dobrze opisane w wątku o atakach konkurencji wymierzonych w forum n (oraz w artykule z Gazety Wyborczej).

Nie doszukiwałbym się tu na forum podstawionych przez operatora osób (chociaż - powtórzę - tak się robi na forach). Są tu na pewno pracownicy n, którzy również wyrazają swoje opinie, mają do tego prawo, również anonimowo.

Jednak największym problemem są ci, którzy udają, że są powiązani z n. Chcą sobie dodać w ten sposób wartości, piszą jakby e-n-ka była sektą, gdzie nie wolno o centymetr inaczej napisać. Gdzie wszystko co n powie jest świętością i jest nadinterpretowane. Gdzie nie może być słowa odstępstwa - wg nich - od jedynie słusznych dogmatów (np. res na pilocie czy inna funkcja).
            I oni psują najwięcej krwi - swoją "niemądrością" i próżnością.

----------------------------------
            A co do tytułu - uważam, że powinno być forum ściśle dla abonentów - ale niedostępne i niewidoczne dla nie-abonentów.

Koniec OT
            W platformie n od listopada 2007. Tak taniej i dobrej tv sat w Polsce już nie będzie.

Komentarz

• Ja mam mieszane uczucia com do takiego tematu. Z jednej strony fakt gówniarzy i trolli byłoby mnie i można by rozmawiać z sensem. Z drugiej jednak, tworzy się kółko wzajemnej adoracji. Poza tym może się okazać, że Ci Trolle to rzeczywiście abo n, którzy mają problemy. Poza tym przypisanie konta do umowy skutkuje tym, że n wie dokładnie który klient "stwarza problemy" tj awanturuje się czy coś W skrajnym przypadku (o który oczywiście nikogo nie posądzam tylko teoretyzując) może to powodować gorsze oferty przedłużeniowe etc. To jest więc broń obusieczna I ja zostaje neutralny do pomysłu.
              Członek Loży Szyderców przed jej powstaniem.

"Wieczny" FULL; CLRA/CARBO"

Komentarz

• hazy, durnych kłótni byłoby mniej to raz.
                Dwa jeżeli by były to przynajmniej wiadomo, że problem na prawdę występuje a nie bierze się z pomysłu awanturników.
                Trzy, są sposoby na anonimową rejestrację nawet tylko dla abonentów.
                Na myśl przychodzi mi choćby stary sposób weryfikacji.
                Udostępniany byłby tekst tylko abonentom (każdemu taki sam) i przy rejestracji proszeni byśmy byli o wprowadzenie znaków z danej strony, wiersza, słowa.
                Teksty te byłyby zmieniane co jakiś czas aby zminimalizować możliwość wycieku.
                Zawsze i wszędzie znajdzie się sposób na ominięcie każdego sposobu ale to znaczyłoby tylko o poważnym podejściu konkurencji, a trolle zostałyby wyeliminowane.
                EXTRA + HBO + Cinemax + 8xCanal+ - 64,93zł do 31.07.2015

Komentarz

• Ale po co wydziwiać

mamy teraz takie konta jak mamy przyjdzie dodatkowa funkcja weryfikacja - wpisujemy numer klienta i hasło i jesteśmy zweryfikowani i koniec.

Komentarz

• kaeres ja tego nie neguje, ale jak pisałem widzę też złe strony tego rozwiązania Co do weryfikacji nie ma co kombinować, wystarczy modom na priva słać np numer abo+hasło cyfrowe i oni przydzielają dostęp do danego podforum i tyle. Fakt jednak, że dla nich jest to dość dużo roboty i ciężko pilnować komu się umowy np kończą aby odebrać mu prawa.

Komentarz

• napisał(a) connor Zobacz post
                      Ale po co wydziwiać

mamy teraz takie konta jak mamy przyjdzie dodatkowa funkcja weryfikacja - wpisujemy numer klienta i hasło i jesteśmy zweryfikowani i koniec.
                      Też myślę, że to najlepszy sposób.

Co do gorszych promocji dla abo źle piszących na forum o n, to według mnie to jest absurd. I tak wiele osób pisze jakie są aktualne oferty przedłużeniowe i po prostu jak ktoś będzie dostawał gorszą od innych to sobie rozwiąże umowę. A zawsze lepiej mieć krytykującego abonenta niż go nie mieć.
                      To co dobre już n(ie) wróci

Komentarz

• napisał(a) hazy Zobacz post
                        ......... i ciężko pilnować komu się umowy np kończą aby odebrać mu prawa.
                        To jest istotne bo często właśnie ci co ze znanych tylko sobie powodów zakończyli umowy stają się nieobiektywni i zieją jadem co nie truno potem zauważyć na forum Satkuriera czy Media2. Niech sobie dalej zieją, ale na otwartej części forum TNG by było widać, że nie są abonentami.

Komentarz

• napisał(a) maciek199022 Zobacz post
                          Co do gorszych promocji dla abo źle piszących na forum o n, to według mnie to jest absurd. I tak wiele osób pisze jakie są aktualne oferty przedłużeniowe i po prostu jak ktoś będzie dostawał gorszą od innych to sobie rozwiąże umowę. A zawsze lepiej mieć krytykującego abonenta niż go nie mieć.
                          Ależ ja napisałem, że jest to skrajny przypadek i tylko teoretyczny bo też w niego nie wierzę. Jednakże, sposobów wirtualnego "dokopania" komuś chociażby z czystej złośliwości jest kilka chociażby odwleczenia wysłania mu odświeżenia uprawień w myśl zasady "niech poczeka, skoro jest taki mądry" itd.

Komentarz

• Niepoważny jesteś.
                            To co dobre już n(ie) wróci

Komentarz

• napisał(a) maciek199022 Zobacz post
                              Niepoważny jesteś.
                              Dlaczego niepoważny? Piszesz jakbyś nie znał typowej złośliwości Polaków.

Komentarz

• A nie można po prostu w profilu dać pól "Numer abonenta" oraz "Umowa do"? Nie robimy zamkniętej części, w każdym momencie można sprawdzić co to za użytkownik. Modzi nie mają pracy z autentyfikacją jedynie co jakiś czas na wyrywki weryfikują konta np. prosząc na priva o przesłanie im hasła do podanej umowy itd. Jeżeli odmówi lub okaże się nieprawdziwy numer to ban zagwarantowany w regulaminie. Jeżeli ktoś nie podaje w profilu numeru umowy to automatycznie skazuje się na posądzanie o nie bycie abo i bycie użytkownikiem drugiej kategorii i traktowanie jego wpisów jako "niepewnych". Poza tym nie wiem czy vBulletin to umożliwia ale może dałoby się robić podforum dla ludzi z tym polem wypełnionym i problem z głowy.
                                Ostatni raz edytowany przez hazy; 2010-11-12, 11:35.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+