Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dział zamkniety dla abonentów n

Zwiń
Temat został zamknięty
X
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Dział zamkniety dla abonentów n

Ja powtórzę się jeszcze raz:

czy na forum nie można było by utworzyć zamkniętego działu tylko dla abonentów z dostępem na nr klienta a sam dostęp zweryfikowany przez administrację forum (potwierdzenie w systemie abonenckim)

W chwili obecnej z forum ciężko wyłowić prawdziwe bolączki "prawdziwych" abonentów

Z tego co widać forum stoi na vBulletin i są takie możliwości

Jakie jest stanowisko Administracji forum i użytkowników.

Tylko proszę bez obory
    215
    Tak
    89.30%
    192
    Nie
    10.70%
    23
    Ostatni raz edytowany przez M4rKo; 2010-11-10, 10:21.

Popieram !
    "Dlatego dwoje uszu i jeden język dano, iżby mniej mówiono, a więcej słuchano... "

Komentarz

Popieram w całej rozciągłości !

Komentarz

wojowaliśmy o takie rozwiązanie od dawna i bez rezultatu
        może teraz administracja forum pójdzie po rozum do głowy i wreszcie wprowadzi
        ITI 2850 ST

Komentarz

Całkowicie popieram, bo naprawdę te "bolączki" niektórych są niekiedy żenujące.
          Pozdrawiam tych prawdziwych abonentów N-ki.

Komentarz

napisał(a) Maro1977 Zobacz post
            Tylko proszę bez obory SOLORZ ma CYFRA da
            A co to, pracownicy Cyfry+ lub Cyfrowego Polsatu nie mogą mieć kupionego abonamentu n?
            JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

napisał(a) teklan Zobacz post
              Całkowicie popieram, bo naprawdę te "bolączki" niektórych są niekiedy żenujące.
              Pozdrawiam tych prawdziwych abonentów N-ki.
              Żenujące posty pisane są zarówno przez abonentów jak i nieabonentów i tak samo byłoby po zamknięciu części forum. Dodatkowo liczni pieniacze krzyczeli by ,że
              dział zamknięty należy do "towarzystwa wzajemnej adoracji" i jest mało wiarygodny.
              Powinno pozostać tak jak jest ,a prostakom ,chamom i innym podobnym nie powinno się podrzucać "żeru" czyli nie prowadzić z nimi dyskusji "bo ich i tak musi być na górze".

Komentarz

napisał(a) Jarosław K. Zobacz post
                A co to, pracownicy Cyfry+ lub Cyfrowego Polsatu nie mogą mieć kupionego abonamentu n?
                A szanowny Pan jest pracownikiem Cyfry+ czy Cyfrowego Polsatu ? Czy tez może napisał Pan swojego posta z czystej przekory?

Komentarz

tak jak gazety każdego dnia kupują wydawnictwa konkurencji, tak jak w Polsacie News oglada się TVN24 (i odwrotnie), tak jak pracownicy firm tytoniowych zapisują się jako konusmenci marek konkurencji, tak niektórzy pracownicy konkurencji mają zaabonowaną "n"kę.
                  Po co? po to, żeby śledzić, co takiego konkurencja oferuje swoim abonentom, w jaki sposób ich "obsługuje", w jaki sposób informuje o nowościach, czym ich nakłoniła do swojej oferty, co konkurencja ma do zakomunikowania (to w przypadku mediów informacyjnych), itd.
                  To doskonałe i niedrogie źródło informacji.

Tak samo możemy być niemal pewni, że na forach dyskusyjnych w mniejszym, czy większym stopniu udzielają się pracownicy różnych platform cyfrowych, którzy w bardziej lub mniej wyrafinowany sposób próbują przekonać, że oferta ich firmy jest najciekawsza (oczywiście absolutnie nie ujawniając się z tym).

Komentarz

To, to my wiemy, napisz coś więcej o firmach tytoniowych.

Komentarz

skoro wiecie, to po co te pytania?
                      wygląda na to, że jednak pawel p. nie wiedział.

Komentarz

Uśmiechnij się, teraz już wie

Komentarz

napisał(a) _michal Zobacz post
                          skoro wiecie, to po co te pytania?
                          wygląda na to, że jednak pawel p. nie wiedział.
                          Nie o to pytałem koledzy.
                          Czego nie wiedziałem, to i nadal nie wiem! Pozdrawiam.
                          Ostatni raz edytowany przez pawel p.; 2009-06-04, 20:11.

Komentarz

napisał(a) Jarosław K. Zobacz post
                            A czy ja napisałem coś o pracownikach CP i C+ ?? Prosiłem by nie robić z tematu "obory" i odpowiadać "za" lub "przeciw"

Komentarz

napisał(a) Maro1977 Zobacz post
                              A czy ja napisałem coś o pracownikach CP i C+ ?? Prosiłem by nie robić z tematu "obory" i odpowiadać "za" lub "przeciw"
                              Nie wiem, napisałeś jakieś niezrozumiałe zdanie, które zinterpretowałem po swojemu.

Czy moja wypowiedź była nie na temat? Przecież napisałem, dlaczego wg mnie tworzenie takiego działu nie ma większego sensu.
                              JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+