Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

History HD

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• History HD

kogoś tam poniosło z tym HD

Od momentu ujednolicenia ramówki wersji HD z SD, ujednoliceniu uległa też szata graficzna i logo. Jesli dla ciebie brak literek HD w logo oznacza że kanał nie jest HD to "gratuluję" .

Komentarz

A odwrotnie też to działa, kanał z literkami HD zawsze jest jakości HD?

Komentarz

Naprawdę udajesz czy serio nie widzisz że założyciel wątku myśli że skoro nie ma literek HD przy logo to kanał nie jest nadawany w rozdzielczości HD?

Komentarz

@Spiro "Sundance Chanel" też nie ma znaczka HD w logo a ...... jest kanałem HD

Komentarz

napisał(a) kingofsouth Zobacz post
            @Spiro "Sundance Chanel" też nie ma znaczka HD w logo a ...... jest kanałem HD
            "kanał" Sundance Chanel jest całkowicie pomyłką i nie ma nic wspólnego z muzyką więc go nie oglądam szkoda wydawać na to 1,99 zł

napisał(a) Pawel85 Zobacz post
            Naprawdę udajesz czy serio nie widzisz że założyciel wątku myśli że skoro nie ma literek HD przy logo to kanał nie jest nadawany w rozdzielczości HD?
            nie mądrz się tam bo nie o logo mi chodzi chodź to jedna z rzeczy, ale same materiały nie są nadawane w HD więc wprowadzą w błąd... choćby program Starożytni kosmici jest z 2011 roku, ale jego jakość wygląda na Xvid'a z rozdzielczością 720 x 300 i widać jego słabą jakość.

Komentarz

Sundance Chanel nie jest kanalem muzycznym dla jasnosci prezentuje on ambitne kino nie produkcje made in Holywood.Pozdro i sorki za male OT bo to watek o History HD kanale ktory historie ma tylko.w nazwie niestety bo fajnie sie kiedys zapowiadal mialem go w N i naprawde nie warto go abonowac jedyny warty ogladania jest film o Wikingach.
              Ostatni raz edytowany przez tiesto_77; 2014-01-14, 19:51.
              Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

.......................................
                Ostatni raz edytowany przez kostek88; 2014-07-02, 16:56.
                .

Komentarz

napisał(a) kostek88 Zobacz post
                  nie rób bajzlu.
                  dwa wątki o History HD już istnieją a ty zakładasz trzeci bo ci jakość nie pasuje.
                  pisz do nadawcy i z głowy.

do kosza !
                  po co spamujesz jak nie masz nic do powiedzenia ?

przyjdzie moderator i przeniesie wątek i tyle w temacie.

Komentarz

napisał(a) spiro Zobacz post
                    "kanał" Sundance Chanel jest całkowicie pomyłką i nie ma nic wspólnego z muzyką więc go nie oglądam szkoda wydawać na to 1,99 zł
                    Hmm chyba się mylisz kolego ......-)

i raczej nie kosztuje on 1.99 pln....
                    Koniec tematu
                    Ostatni raz edytowany przez kingofsouth; 2014-01-14, 19:58.

Komentarz

napisał(a) kingofsouth Zobacz post
                      Hmm chyba się mylisz kolego ......-)

i raczej nie kosztuje on 1.99 pln....
                      Koniec tematu
                      History 2 zł, a
                      sundance 3 zł
                      bez grosików
                      tak przynajmniej mówiła konsultantka na infolinii ncplus jak to aktywowałem.

Komentarz

Wątek powielony.

Komentarz

Witam gdzieś czytałem że History i H2 ma być odkodowane przez miesiąc jedna u mnie nadal brak uprawnień

Komentarz

napisał(a) czarny_23 Zobacz post
                            Witam gdzieś czytałem że History i H2 ma być odkodowane przez miesiąc jedna u mnie nadal brak uprawnień

Kanały są odkodowane dla wszystkich Abonentów platformy nc+. Stacje nie będą zatem dostępne np. osób korzystających jeszcze z promocji n i Cyfry+ oraz dla Klientów pre-paid. Proszę więc o info z jakiej oferty korzystasz?

Komentarz

Pracuję...
                            X
                            nc+