Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

5800SX - za 199zł na własonść - problemy z serwisem

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• 5800SX - za 199zł na własonść - problemy z serwisem

Mam do Przedstawicieli nc+ pytanie:

Dlaczego dekdoery ADB 5800SX kupione na własność trzeba wysłać do serwisu SKYMAX POLSKA, a nie mogą być wymieniane w APS-ach?

Z oferty pre-paid zmigorwałem na ofertę "Świat HD - dekdoer na własność".

Następnie zmigorwałem do nc+ (Canal+Platinum).

Dekder mi się zepsuł. W CC pionformowano mnie , że tylko wysyłka do serwisu na własny koszt. W APS - brak możliwości wymiany - komunikat o tym, że dekoder własnościowy.

Dlaczego Ci, którzy zakupili dekdoery ADB, a są ABONENTAMI nc+, muszą ponościć dodatkowe koszta ??? Dodam, ze od 05.05. jestem pozbawiony możliwości odbioru oferty ! Do tej pory nawet nie otrzyłem e-maila z potwierdzeniem dostarczenia dekodera do serwisu.

DODAM, ZE GDY BYŁM ABONENTEM CYFRY+, KAZDY DEKODER (NAWET WŁASNOŚCIOWY) MOŻNA BYŁO WYMIENIĆ W KAŻDYM APS-ie !!!

05.05. przez formularz kontaktowy złorzyłem u Was również rekalamcję finansową. Tu również brak odzewu- nawet o tym, że została przyjęta.

Dlaczego nc+ ignoruje abonenta ????

Kupiłeś dekoder, więc to Ty go wysyłasz do serwisu. Dlatego nie rozumiem fenomenu kupowania dekoderów na własność
    COMFORT+
    Multi+
    EXTRA+
    HBO
    Premium Sport &Film
    CANAL+ VOD
    netVOD+ konto podstawowe
    NC+ GO internet
    Multiroom Premium

1-12: 49.90, 13-24: 99.90

Komentarz

Może być dla Ciebie korzystniej reklamować dekoder na podstawie Niezgodności z umową w punkcie gdzie go kupiłeś. Jest to niezależne od gwarancji - wymagającej wysyłki do serwisu.
      W N od 2006
      Było U+Superfilm/68
      Było nC+ silver, 6C+,HBO/69,
      Extra, HBO, HBOGO, C+,C+Film1i2 > 8*C+/74,90 do 29.02.2016
      Zaczyna być taniej i słoneczniej...

Komentarz

Kupiłem przez net-a. Ale 6 miesięcy chodził o.k.
        Używam tylko własnosciowe dekodery - tak już sobie przyjąłem.
        Po umowie , nie trzeba odsyłać, a i czasem lepszą ofertę dostać.

Przykłady:
        nc+: aktyw. 0zł, abo. 99zł (dla nowych aktyw. 149zł, abo 119zł)
        [ciach]
        Obie oferty z uruchomionych pre-paid-ów.

Przed chwilą dostałem sms, że nc+ rekalmację zarejestrowało. Chociaż to.

O dekoderze nadal wieści z serwisu nie ma .
        Dobrze, że mam też CP.
        Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2013-05-09, 16:14. Powód: frag. postu promujący konkurencje

Komentarz

Oj żeby moje reklamacje były tak szybko załatwiane jak edycje moich postów, to byłbym bardzo zadowolony !

Ze swojej strony dodam, że dziś przez formularz kontaktowy poszła kolejna reklamacja. Taka reklamacja reklamacji .

Komentarz

napisał(a) marcin_ketrzyn Zobacz post
            Dlatego nie rozumiem fenomenu kupowania dekoderów na własność
            Kiedyś ktoś mnie przekonywał, że jest to lepsze wyjście, nie pamiętam dokładnie ale chodziło chyba o skanowanie satelity. Chciał więcej tych arabskich programów nałapać. Ja jednak upierałem się przy swoim, tym bardziej, że 2 razy wymieniałem, uszkodzony, żadnej finansowej straty, od ręki i do dzisiaj działa.

Komentarz

napisał(a) marcin7650 Zobacz post
              Taka reklamacja reklamacji .
              nie no powiedz że żartujesz?

kupiłeś sprzet który ma gwarancje i musisz go odesłac do serwisu
              TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

napisał(a) marcin_ketrzyn Zobacz post
                nie rozumiem fenomenu kupowania dekoderów na własność
                Jest taka zaleta, że jak się np. dekoder zaleje szampanem, ktoś go niechcący postrzeli z broni palnej, albo spodoba się akurat wizytującej nasze progi cygance, to jesteś stratny tyle ile dekoder był wart (cena zakupu) a nie kilka razy tyle (kwota wymieniona w cenniku).

I to tylko jedna z zalet a jest ich więcej

Komentarz

@marcin7650

takie są warunki serwisowania sprzętu. Jeżeli byłby on udostępniany na wypożyczenie i byłby naszą własnością, to wówczas istniałaby możliwość serwisowania w dowolnym punkcie serwisowym.

jeżeli zgłosiłeś w tej sprawie reklamacje, to z pewnością otrzmasz odpowiedź i wyjaśnienie. Mam nadzieję, ze uda się znaleźć satysfakcjonujące wyjście z sytuacji.

Wątek zamykam a w razie dodatkowych pytań, zapraszam na nasz adres e-mail.

Komentarz

Pracuję...
                  X
                  nc+