Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

"n" bez Polsatu czuje się bezpieczna

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• "n" bez Polsatu czuje się bezpieczna

Jako, że wszystkie wątki o Polsacie zostały zamknięte, założyłem nowy temat, bo...zresztą poczytajcie sami:
    http://media2.pl/media/69809-telewiz...ezpieczna.html
    Samsung UE46F6650, mediaBOX+, nBox 2850ST/APOLLO - Multiroom, kino Sony DAV-DZ660,

Jak dla mnie po raz kolejny "prężenie mięśni" i wypowiedzi na pokaz, bo skoro Polsat jest z NTC i nie jest TNG potrzebny, to po co tracenie czasu i energii na negocjacje? Po co starać się o coś co potrzebne niby nie jest?
    Członek Loży Szyderców przed jej powstaniem.

"Wieczny" FULL; CLRA/CARBO"

Komentarz

Skoro cenzura zamyka niewygodne watki o Polsacie to pewnie ten tez dlugo nie pozyje
      Zreszta w tym artykule nie dosc, ze nie pisza nic nowego, to czesc tych rewelacji tam zawartych zupelnie mija sie z rzeczywistoscia.
      Zwykla PR-owska papka medialna dla oglupiania mniej kumatych.

Komentarz

napisał(a) slawek.u Zobacz post
        Jako, że wszystkie wątki o Polsacie zostały zamknięte, założyłem nowy temat, bo...zresztą poczytajcie sami:
        http://media2.pl/media/69809-telewiz...ezpieczna.html
        Bo co ? Przeczytałem i co ... ? Przecież ten artykuł nic nowego nie wnosi do tematu.
        Po co powielasz stare informacje i wprowadzasz ponownie zamęt na forum ?

Komentarz

Pewnie gdyby nie zamknieto tamtego watku o Polsacie ten by tu nie powstal ;)

Komentarz

napisał(a) tomsaj Zobacz post
            Bo co ? Przeczytałem i co ... ? Przecież ten artykuł nic nowego nie wnosi do tematu.
            Po co powielasz stare informacje i wprowadzasz ponownie zamęt na forum ?
            no jak nie wnosi jak wnosi!
            nka ma w du.. swoich abonentow
            ciekawe czy pani Katarzyna Szegidewicz wie jaki jest zasieg DVB-t

Komentarz

BTW skoro o tym mowa. W jaki sposób można po zamknięciu sklepu z akcesoriami na n.pl, nabyć sticka? Skoro NTC ma zagwarantować Polsat (zakładając że jest się w zasięgu)? Bo mówią o NTC, a ograniczają dostęp do "narzędzia" które ma to zagwarantować...

Komentarz

napisał(a) hazy Zobacz post
                W jaki sposób można po zamknięciu sklepu z akcesoriami na n.pl, nabyć sticka?
                Ale czasy nastały, że ludzie bez sklepu internetowego już nie umieją sobie poradzić...
                JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

Pytam całkiem poważnie. Czy w APSach są sticki, dla mnie jako klienta który już umowę ma? Bo nie wiem

Komentarz

napisał(a) hazy Zobacz post
                    Pytam całkiem poważnie. Czy w APSach są sticki? Bo nie wiem
                    Są, ale nie wiem czy we wszystkich.
                    JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

można też zamówić na hollex.pl , allegro.pl
                      Panasonic 42ST30E
                      BOX+ New 2851s
                      Comfort + i HBO

Komentarz

napisał(a) stonka Zobacz post
                        można też zamówić na hollex.pl , allegro.pl
                        Te wszystkie wypowiedzi i to mydlenie oczu to tylko środki zastępcze anie ostateczny produkt !!

Komentarz

Dziękuję za odpowiedź BTW trudno uznać allegro za oficjalny kanał dystrybucji.

Przeczytałem jeszcze raz ten artykuł i rzuciło mi się w oczy coś co po raz kolejny świadczy o niekompetencji działu PR w TNG:

My z ofertą platformy "n" czujemy się na rynku bezpieczni. (...) Większość naszych dekoderów jest przystosowana do odbioru telewizji naziemnej, a więc i do odbioru Polsatu. Dlatego umowa pomiędzy Canal+ i Polsatem nas nie emocjonuje - mówi cytowana w miesięczniku Press Katarzyna Szegidewicz, dyrektor ds. rozwoju marki ITI Neovision.
                          Jest to oczywista nieprawda. Żaden dekoder (poza TNK HD) nie jest do tego przystosowany. Jest przystosowany, do zastosowania dodatkowego urządzenia (USB sticka) ale sam w sobie nie jest przystosowany, więc taka wypowiedź jest mijaniem się z prawdą jeżeli nie świadomym kłamstwem. Jest to wprowadzanie w błąd potencjalnego klienta, który po takiej wypowiedzi może dopiero po podpisaniu oferty (w skrajnym wypadku) dowiedzieć się, ze musi dodatkowe 149 zł wyłożyć. Ważne, że samopoczucie nadal im dopisuje....

Komentarz

Zbliża się sezon żniw w telewizji satelitarnej. Zobaczymy, jak się zmieni liczba abonentów po grudniowych promocjach. W ciemno mogę obstawić, że Nce przybędzie kila - kilkanaście tyś. nowych abonentów, a Polsatowi czy Cyfrze w setkach. Nie każdemu, będzie się chciało dla 1 kanału robić instalację antenową i kupować moduł USB za 129, skoro dwaj pozostali gracze, mają go z satki.

Nic tylko pogratulować pewności siebie. Zobaczymy w przyszłym roku, kto ze świątecznego tortu, skorzysta najwięcej.
                            Ostatni raz edytowany przez igal; 2010-10-10, 21:12.
                            Były abo N-ki. Obecnie Pace HD PVR 500GB - Prestiż HD - Multiroom + Philips DSR 6201 HD

Komentarz

napisał(a) igal Zobacz post
                              .......Nic tylko pogratulować pewności siebie. Zobaczymy w przyszłym roku, kto ze świątecznego tortu, skorzysta najwięcej.
                              Jeżeli ktoś skorzysta to na pewno nie z powodu obecności Polsatu tylko z wielu innych powodów. Macie taką "chcicę" na Polsat, że zaczęło się wam wydawać, że jest to kanał tak bardzo ważny i pożądany i, że ma jakieś decydujące znaczenie.

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+