Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

UPC Tv Trwam

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• stonka
    założył(a) wątek UPC Tv Trwam

UPC Tv Trwam

Posiadam analogową kablówkę UPC , czy orientuje się ktoś czy w związku z tym iż wycofują Tv Trwam można zerwać z nimi umowę ??

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Temat nie dotyczy TNG n.

Leave a comment:

• netN
    replied
    napisał(a) stonka Zobacz post
    Na maila wystarczy ? Kobieta z infolinii powiedziala ze mam wyslac na maila info.upc@upc.com.pl Zaznaczylem ze maja odeslac mi potwoerdzenie dostarczenia , Na pewno wyatrczy czy wrzucic do upc ??
    W tych sprawach najważniejsze jest to co pisze regulamin i umowa.
    W nich masz napisane jakie formy wypowiedzenia usług są dopuszczone.

Leave a comment:

• zorkadar
    replied
    napisał(a) GDA Zobacz post

z powodu zaprzestania nadawania przez UPC telewizji dyrektora R. ludzie lawinowo wypowiadają umowy z tą kablówką i czym prędzej biegną do najbliższej parafii zakupić dekoder TV Trwam
    No mi akurat wisiało czy tv trwam jest czy nie, mialem dosc upc skorzystalem z okazji i zrezygnowałem i wziołem N.

Leave a comment:

• stonka
    replied
    Na maila wystarczy ? Kobieta z infolinii powiedziala ze mam wyslac na maila info.upc@upc.com.pl Zaznaczylem ze maja odeslac mi potwoerdzenie dostarczenia , Na pewno wyatrczy czy wrzucic do upc ??

Leave a comment:

• netN
    replied
    Ok, czyli nie ma sprawy.

Leave a comment:

• stonka
    replied
    mialem na umowie rabat 50 % na TV, natomiast za neta 100% stawki

Leave a comment:

• netN
    replied
    Zapłacisz za Internet więcej ponieważ promocja jest tylko wtedy jak korzystasz z dwóch usług łącznie. Po wymówieniu TV będziesz płacił za Internet wg cennika.

Leave a comment:

• stonka
    replied
    Mam jeszcze w umowie zawarty internet w zwiazku z czym moge zrezygnowac z tylko telewizji ... Napisalem ze :Rezygnuję z oferty telewizyjnej UPC , tj. z Pakietu Pełnego Telewizji z powodu wycofania z oferty programowej Telewizji Trwam . Zastąpienie jej Kanałem Religia TV jest dla mnie niesatysfakcjonujące ... Moze tak byc ??

Leave a comment:

• _michal
    replied
    napisał(a) Teddy001 Zobacz post
    @Elendil
    Szkoda, że przesiadasz się na c+.
    Szkoda, ale z drugiej strony przyda się trzeźwe spojrzenie na ofertę konkurencji na przeciw piewcom C+, którzy dyskredytują ofertę "n"ki bez zdania racji.

Jeśli n nie chce tracić abonentów, to nie tylko powinna, ale musi zmienić się w tych kierunkach. Inaczej coraz więcej znajomych z forum zmieniać będzie platformę.
    Czekamy na zmiany, czekamy.
    Może magiczna liczba 500tys. abonentów będzie impulsem do oczekiwanych zmian (przede wszystkim jakość kanałów i oferta pakietu KNŚ).

Leave a comment:

• Elendil
    replied
    Gdzieś napisałem (chyba w noworocznych życzeniach), że mam zamiar wrócić do enki najpóźniej na następnego sylwestra. Inna sprawa, że wieczorem (teraz nie mam czasu w pracy na rozpisywanie się na forum) spodziewajcie się tematu nt mojego eksperymentu z C+, gdzie podam kilka przemyśleń i ostateczną decyzję jako podjąłem...

PS. Dodam tylko, że podróżeTV mogą być powodem rozwiązania umów nie tylko z enką

Leave a comment:

• Teddy1
    replied
    @Elendil
    Szkoda, że przesiadasz się na c+. Szkoda w sensie forumowym, ponieważ zawsze walczyłeś (i mam nadzieję że tak zostanie) o dobre imię n.

Oczekujemy, że nie znikniesz z forum. Co więcej, poddasz surowej ocenie obie platformy, mając możliwość porównania ofert i jakości.

Ja pozostaję póki co optymistą i ufam, że wrócisz do n, gdy zajdą następujące zmiany:
    - pojawią się w n dwa nowe dobre kinowe kanały HD;
    - poprawiony zostanie bitrate kanałów HD i SD;
    - uzupełniona zostanie oferta K-N-Ś, co najmniej o History Channel HD, a być może o National Geographic HD, NatGeo Wild, Viasaty;
    - w VOD będą wreszcie udostępniane filmy w prawdziwej jakości HD, z dźwiękiem 5.1;
    - poprawione zostaną niedomagania softu nbox.

Czyli może się to stać najdalej za rok?
    Czy raczej nigdy?

Jeśli n nie chce tracić abonentów, to nie tylko powinna, ale musi zmienić się w tych kierunkach. Inaczej coraz więcej znajomych z forum zmieniać będzie platformę.

Leave a comment:

• GDA
    replied
    Świat się kończy ...

z powodu zakończenia mega-hitowej stacji Podróże TV ludzie lawionowo zaczęli wypowiadać umowy z "eN",

z powodu zaprzestania nadawania przez UPC telewizji dyrektora R. ludzie lawinowo wypowiadają umowy z tą kablówką i czym prędzej biegną do najbliższej parafii zakupić dekoder TV Trwam

Leave a comment:

• Elendil
    replied
    W związku ze zmianą oferty programowej rozwiązuję umowę nr .... z dn....

Styknie. Jak Ci sie chce szukać to w temacie "podróżeTV kończą nadawanie" jest moje wypowiedzenie do enki.

Leave a comment:

• stonka
    replied
    Wziąłem en i czekałem na okazje w UPC A jak napisać takie wypowiedzenie umowy ??

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+