Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wymiana dekodera a brak zawartości pudełka

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Wymiana dekodera a brak zawartości pudełka

Witam wszystkich,
    tydzień temu zmigrawałem z N do NC+. (W N byłem prawie 5 lat) W wigilię wyłączyłem dokoder z prądu i tyle z TV miałem. Ciągle testing 11, nie pomagają resety, wielogodzine odłączenie od prądu itd.
    Chcę oddać dekoder do serwisu (po prostu go wymienić).
    Mam dekoder, kable, pilot i pudełko. Ale to wszystko. Nie mam dokumentacji od dekodera i wkładki z pudełka. Czy będzie z tego powodu jakiś problem?

napisał(a) Matt Damnati Zobacz post
    Witam wszystkich,
    tydzień temu zmigrawałem z N do NC+. (W N byłem prawie 5 lat) W wigilię wyłączyłem dokoder z prądu i tyle z TV miałem. Ciągle testing 11, nie pomagają resety, wielogodzine odłączenie od prądu itd.
    Mam dekoder, kable, pilot i pudełko. Ale to wszystko. Nie mam dokumentacji od dekodera i wkładki z pudełka. Czy będzie z tego powodu jakiś problem?
    Nie będzie.
    Do 31.07.2013r. WPT+HBO+nPremium
    W końcu zrozumiałem ofertę i od 01.08.2013r.:
    Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

napisał(a) Matt Damnati Zobacz post
      Witam wszystkich,
      Jak musisz zwrócić to pudełko nie musi być, nie ma obowiążku trzymania kartonu, instrukcji.

Komentarz

napisał(a) Kibo no hikari Zobacz post
        Nie będzie.
        Wątek zamykam.

Komentarz

Pracuję...
        X
        nc+