Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Borussia - Bayern

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) Kipcior Zobacz post
    Hahaha, no to dodałeś do pieca. Umieć przyznać rację komuś czy tez przyznać się do błedu to też duża umiejętność. Jak widać jeszcze jej nie posiadłeś
    Po prostu, nie mam teraz czasu, mam ważniejsze sprawy do załatwienia. Ale ty jak zwykle wiesz swoje i twoja racja jest twojsza, wcale mnie to nie dziwi.

Dobranoc, żegnam. Szkoda czasu na dyskusje z takimi osobnikami.

edit: żeby nie było, tak na szybko statystyki z reprezentacji:
    W dużej mierze za taką sytuację odpowiada Robert Lewandowski, który sam oddał 28 ze 129 strzałów i strzelił tylko trzy bramki, w tym dwie z rzutu karnego. Wymówką nie może być mała liczba okazji, bo w całych eliminacjach więcej strzałów miało tylko czterech (!) zawodników: Edin Dżeko (dziesięć goli), Helder Postiga (sześć goli), Cristiano Ronaldo (cztery gole - ani jeden z karnego) oraz Aleksandr Kierżakow (pięć goli).

Postanowiłem też sprawdzić, jak wypadł Polak na tle innych zawodników, którzy oddali w tych eliminacjach przynajmniej dziesięć celnych strzałów na bramkę (Polak wcelował w bramkę 14 razy). Takich zawodników było 43 i gorszą skuteczność celnych strzałów miało tylko ośmiu z nich. Większą liczbę niecelnych strzałów miało tylko sześciu. Tylko sześciu też potrzebowało więcej prób strzeleckich do zdobycia gola.
    W tabeli kolejno: Kraj, liczba goli, liczba celnych strzałów, liczba celnych strzałów potrzebnych do zdobycia gola, liczba niecelnych strzałów, liczba wszystkich strzałów, liczba strzałów potrzebnych do zdobycia gola, co ile strzałów piłka leciała w światło bramki

edit 2: może wieczorem będę miał czas dorzucić coś jeszcze, ale nie wiem czy nie wybiorę przyjemniejszego sposobu spędzenia wieczoru niż dyskusja z kontem na forum internetowym.
    Ostatni raz edytowany przez Pawel85; 2013-11-25, 11:35.

Komentarz

napisał(a) Pawel85 Zobacz post
      ...
      Dobranoc,..i.
      Dobranoc w południe Pewno z przyzwyczajenia
      Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

napisał(a) dizmar Zobacz post
        Dobranoc w południe Pewno z przyzwyczajenia
        Zawsze jest dobry czas na .

Komentarz

napisał(a) Pawel85 Zobacz post
          Po prostu, nie mam teraz czasu, mam ważniejsze sprawy do załatwienia. Ale ty jak zwykle wiesz swoje i twoja racja jest twojsza, wcale mnie to nie dziwi.

Dobranoc, żegnam. Szkoda czasu na dyskusje z takimi osobnikami.
          Po prostu zabrakło Ci argumentów i nie potrafisz wyjsć z klasą z dyskusji. Statystyki podane przeze mnie nie były robione przeze mnie, tylko przez spacjalistów, których jak widac Ty nie uznajesz, o ile nie mowią w ten sam deseń co Ty. To zresztą nie tylko Twój problem ale całej ... no dobra, nie będę tu wchodził na politykę

A brakiem czasu tu się nie zasłaniaj bo jak widać czas, żeby pisać na forum masz, ale już żeby przeczytać artykuł przeczący twojej opinii już nie. Zresztą dopóki nie podałem tego linka to jakoś miałeś czas pisać swoję przemyślenia, ale w obliczu pewnych faktów nagle czas Ci się skończył . A może przeczytałeś, ale nie wiesz co odpowiedzieć. Tak czy inaczej jak już rozpoczynasz dyskusję kolego to prowadź ją do końca i merytorycznie.

Komentarz

Oj nieładnie kolego. Najpierw piszesz, że nie masz czasu i się obrażasz, a potem jednak okazuje się, że czas masz, bo znalazłeś coś co świadczy za Tobą

Komentarz

Jak myślicie kto wygra Ligę Mistrzów? wątpię czy uda się to powtórzyć Bayernowi, wydaje mi się że się potkną prędzej czy później.

Komentarz

napisał(a) kamistomasz@op.pl Zobacz post
                Jak myślicie kto wygra Ligę Mistrzów? wątpię czy uda się to powtórzyć Bayernowi, wydaje mi się że się potkną prędzej czy później.
                Legia Warszawa, jak na razie pucharach gra na czysto .... tylko nie w tę stronę

Komentarz

napisał(a) Kipcior Zobacz post
                  Legia Warszawa, jak na razie pucharach gra na czysto .... tylko nie w tę stronę
                  Hhaha co racja to racja ;]

Komentarz

Wątek zamykam.
                    Do rozmowy na temat Bundesligi, zapraszam tutaj: http://forum.ncplus.pl/forum/showthread.php?t=63856.

Komentarz

Pracuję...
                    X
                    nc+