Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jak nagrac film ze samsunga smart tv

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Jak nagrac film ze samsunga smart tv

Witam,

Nie wiem czy znalazlem sie we wlasciwym dziale, ale proszę o pomoc, otoz kupilem sobie samsunga smart tv nie pamietam jaki model ale jeżeli to wazne to poszuka pozniej ;d . No i nie nie wiem jak nagrac sobie film na moj dysk zewnetrzny. Na poczatku sformatowalem oraz przeprowadzilem test wydajnosci, wszystko poszlo Okej . I dalej nie wiem co robic, w instrukcji nic nie znalazlem , nie mam pojecia jakie wykonac nastepujace kroki. Prosze o pomoc

Pozdrawiam

napisał(a) Korthiel Zobacz post
    Witam,

Nie wiem czy znalazlem sie we wlasciwym dziale, ale proszę o pomoc, otoz kupilem sobie samsunga smart tv nie pamietam jaki model ale jeżeli to wazne to poszuka pozniej ;d . No i nie nie wiem jak nagrac sobie film na moj dysk zewnetrzny. Na poczatku sformatowalem oraz przeprowadzilem test wydajnosci, wszystko poszlo Okej . I dalej nie wiem co robic, w instrukcji nic nie znalazlem , nie mam pojecia jakie wykonac nastepujace kroki. Prosze o pomoc

Pozdrawiam
    A z jakiego źródła chciałbyś ten film nagrać?
    Jeśli z wyjścia HDMI dekoder nc+, to zapomnij. Twój telewizor nie udostępnia takiej możliwości.
    USW4001NCP, 5720SX, 2850ST

Komentarz

Pracuję...
    X
    nc+