Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

ESPN America

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• ESPN America

W wątku tym zachęcamy do dyskusji na temat programu ESPN America.

Co mozna powiedziec? Jedyna dobra wiadomosc dzisiejszego dnia rodem z horroru, ze kanal nadal zostaje

Komentarz

Nie na długo. Kanał i tak kończy nadawanie w okolicach lipca.

Dodatkowo:

Kanał świadczony zgodnie z Regulaminem, rozdział V, ust.1

Regulamin:

Rozdział V. Usługi
      1. W okresach testowych i promocyjnych, Abonentowi mogą zostać udostępnione, bez Opłat, dodatkowe nieobjęte Umową usługi. Udostępnienie, jak i wycofanie takich usług nie wymaga poinformowania ani uzyskania zgody Abonenta i nie stanowi zmiany Umowy.

Komentarz

ESPN America nie jest gwarantowany podobnie jak Eurosporty i z 15 innych kanałów czyli one też wypadną za "dwa tygodnie"?

To że ESPN America kończy nadawać w UK nie musi oznaczać reszta Europy, Afryki i Bliskiego Wschodu się z tym kanałem pożegna z końcem lipca...
        Artykuł BT sugeruje że ESPN America tylko 'proponuje' wyciszenie tego kanału więc nie popadałbym w paranoje...

Komentarz

no kanał może będzie , ale wciąż nie ma HD
          Ostatni raz edytowany przez nlpfan; 2013-03-23, 14:37.
          Pakiet : nba.com + nfl.com

Komentarz

W Niemczech już się przygotowali na wyłączenie ESPN America i uruchamiają SportAmerica HD. U nas oczywiście nc+ nic nie robi.

Komentarz

napisał(a) Pawel85 Zobacz post
              U nas oczywiście nc+ nic nie robi.
              A po co?

Kanał świadczony zgodnie z Regulaminem, rozdział V, ust.1

i możesz płakać do woli
              TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

Akurat w przypadku tego kanału nie dziwię się że dali go jako niegwarantowany bo wiadomo było że idzie do odstrzału. To samo zrobili teraz w UPC z kanałami ESPN.

Szkoda tylko że w przeciwieństwie do Niemiec, u nas nie powstanie nowy kanał, który zapełniłby lukę po ESPN America.

Komentarz

To samo zrobili teraz w UPC z kanałami ESPN.
                  mylisz się - to nie jest to samo, bo wszedzie możesz wypowiedzieć umowe z tego powodu
                  w cence plus NIE

czujesz tą subtelną różnicę ?

Komentarz

napisał(a) GDA Zobacz post
                    mylisz się - to nie jest to samo, bo wszedzie możesz wypowiedzieć umowe z tego powodu
                    w cence plus NIE

czujesz tą subtelną różnicę ?
                    No to piszę przecież, że UPC też już zrobiło z kanałów ESPN kanały niegwarantowane (jeśli podpiszesz z nimi umowę np. dzisiaj albo jutro to już nie wypowiesz umowy jak je wyłączą) i zapowiedziało ich wyłączenie.

NC+ w chwili wprowadzania nowej oferty wiedziało już że ESPN America idzie do likwidacji więc tutaj akurat się nie dziwię że dali go już od początku jako niegwarantowany.

Komentarz

próbujesz zaklinać rzeczywistość

UPC nie ma takiego kruczka prawnego jak "kanały niegwarantowane" - ale oczywiscie że nowi klienci są informowani że kanał nie jest oferowany i to jest uczciowość w stosunku do klienta

cenka plus nie mając pewności czy kanały się ostaną - wymysliła sobie regulamin na to i to jest poniżej krytyki - te działanie

Komentarz

napisał(a) GDA Zobacz post
                        próbujesz zaklinać rzeczywistość

UPC nie ma takiego kruczka prawnego jak "kanały niegwarantowane" - ale oczywiscie że nowi klienci są informowani że kanał nie jest oferowany i to jest uczciowość w stosunku do klienta
                        Nie, to ty próbujesz teraz zaklinać rzeczywistość. To że w UPC nie ma terminu "kanał niegwarantowany" nie zmienia to faktu że właśnie na takiej zasadzie teraz oferowany jest tam ESPN America jeśli np. dzisiaj podpiszesz z nimi umowę. Jeden kij jak to zwą.

cenka plus nie mając pewności czy kanały się ostaną - wymysliła sobie regulamin na to i to jest poniżej krytyki - te działanie
                        Akurat w przypadku ESPN America nie dziwię się że postawili sprawę jasno od początku. Było wiadomo już wtedy że kanał ten zniknie z Polski.

A kanały niegwarantowane to nie tylko domena nc+. Były już w Nce, były w Cyfrze, są w CePie, po prostu nc+ pojechało po bandzie i prawie połowa kanałów z podstawowych pakietów jest niegwarantowana.

Komentarz

Były już w Nce
                          prosze cie - podaj prosze przykład i paragraf z RŚU !

a skoro cenka wiedziała że ESPN wycofuje to mogła go nie dodawać do oferty jak wiele kanałów których nie dodali z tego powodu

to naciąganie klientów na rzekomo bogatą ofertą kanałową i ok bo kazdy tak się chwali ze ma wszystko ale po wycofaniu kanału zmuszanie do opłacania wciąz tego samego abonamentu jest BEZCZELNOŚCIĄ i nie boję sie użyć tego słowa!

Komentarz

A dlaczego mieliby go nie dodawać do oferty? Bardzo dobrze że dodali, bo można było na nim jeszcze obejrzeć sporo wartościowych transmisji.

Przypominam że początkowo w info na dekoderach podawali że ESPN America zostanie wycofany razem m.in. z WiP czy Sportklubem. Na szczęście go zostawili zapewne do końca jego dni w naszym kraju.

A że dali go jako niegwarantowany? Akurat w tym przypadku w 100% to rozumiem.

Komentarz

Ty o niebie ja o chlebie :-P
                              nie dogadamy się, dla mnie ten sposób "pozyskiwania" klientów jest niedopuszczalny i koniec kropka

umawiam się z operatorem na zestaw kanałów i płacę za niego, zabierają mi kanał to z jakiej racji mam dalej płacić tyle samo za coś co zostało zmienione?

EOT

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+