Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Fox Kids - powróci w tym roku!?

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Fox Kids - powróci w tym roku!?

Chyba każdy z was pamięta dziecięco - młodzieżowy kanał Fox Kids, ostatnio postanowiłem się troszkę zagłębić w ten temat i dotarłem do bardzo ciekawych informacji.

Mianowicie w planach jest powrót tego kanału i to najprawdopodobniej pod koniec tego roku (oczywiście nie w Polsce), nowi właściciele ponoć wykupili już prawa do nazwy, loga i kilku starych i lubianych kreskówek i seriali.

Ja osobiście trzymam kciuki za powrót tego kanału gdyż poziom obecnych kreskówek sięga dnia..

Jak tylko coś nowego znajdę to będę was o tym informował
    Samsung LE46B651 + Mini HD 2000 + Familijny HD + Sport HD + Extra HD

Świat wg Ludwiczka

Komentarz

Przydał by się FOX Kids po zdjęciu Cartoon Network nie ma nic sensownego do oglądania w dziale dla dzieci. W końcu nie tylko dzieci lubią kreskówki.
      Uwolnić listę kanałów w N-boxie

Komentarz

Spider-Man z 1994-1998
        Pokemon
        Transformers Armada
        Yu-Gi-Oh!

Niestety, dzieckiem będąc, byłem zdany tylko na Polsat, bo kablówki nie miałem. Fajnie by było zobaczyć ten kanał z klasycznymi kreskówkami i nowszymi, ale broń Boże, bez tych aktorskich seriali "komediowych"...

Komentarz

napisał(a) abidabi Zobacz post
          Przydał by się FOX Kids po zdjęciu Cartoon Network nie ma nic sensownego do oglądania w dziale dla dzieci. W końcu nie tylko dzieci lubią kreskówki.
          Co fakt to fakt szkoda że Boomernga wyłączyli chodź coraz mniej tam klasyki a coraz więcej Cartonito
          31.12.2015 NC+ DGCB/8x Canal+/3x HBO - NBOX BSKA - Obrotnica zasięg pozycji satelitarnych od 42' East do 30' West - SKY UK - SKY DE - CanalSat France

Komentarz

napisał(a) abidabi Zobacz post
            Ale Fox Kids przecież już od dawna nie isteniej. Fox Kids zmienił się w Jetix, a potem Jetix został przejęty przez Disneya i stacja zmieniła nazwę na Disney XD.

Komentarz

napisał(a) pattro Zobacz post
              Chyba każdy z was pamięta dziecięco - młodzieżowy kanał Fox Kids, ostatnio postanowiłem się troszkę zagłębić w ten temat i dotarłem do bardzo ciekawych informacji.

Mianowicie w planach jest powrót tego kanału i to najprawdopodobniej pod koniec tego roku (oczywiście nie w Polsce), nowi właściciele ponoć wykupili już prawa do nazwy, loga i kilku starych i lubianych kreskówek i seriali.

Ja osobiście trzymam kciuki za powrót tego kanału gdyż poziom obecnych kreskówek sięga dnia..

Jak tylko coś nowego znajdę to będę was o tym informował
              Podaj linka

Komentarz

napisał(a) Bloo Zobacz post
                Ale Fox Kids przecież już od dawna nie isteniej. Fox Kids zmienił się w Jetix, a potem Jetix został przejęty przez Disneya i stacja zmieniła nazwę na Disney XD.
                Pomyliłeś kolejność. Zmiana nazwy Fox Kids na Jetix, była następstwem przejęcia przez Disneya.

Komentarz

FOX kids tam kiedyś były najlepsze bajki i te logo, bajka.
                  To był najlepszy program z bajkami w Polsce. Był jeszcze CN, ale Fox Kids bił go na głowę. Chociaz sam CN zły nie był.

Komentarz

Ciekawe czy będzie w polsce [ciach] i w cyfrowej naziemnej fejne były bajki na fox kids wychowałem się na nim bo cn też był fajny ale fox kids bił go na głowe
                    Ostatni raz edytowany przez Monika_nc+; 2012-08-21, 16:18. Powód: to forum Platformy n

Komentarz

Dokładnie w dziale dziecięcym teraz taka nyndza że nia ma co dzieciom puścić.

i tu mówię o takich 10-12 lat co ich już bajki z Mini-mini i 5 innych podobnych kanałów nie zadowolą,

Disney Channel straszna nędza, tęcze można puścić.

Jeszcze Nicoloodion trzyma trochę poziom Pingwiny z madagaskaru nawet sam obejrzę. Ale oprócz tego puszczają jakieś iCarly czy Victoria znaczy zwycięstwo co dla młodszego pokolenia jest mało atrakcyjne.

Ehhh
                      Fox Kids i Cartoon NEtwork - Spider-Man z 1994-1998, Stary Xmen, Świat Według ludwiczka, Gęsia skórka dużo tego było

I te fantastyczne wstawki na torach Fox Kids jak ktoś pamięta.

Komentarz

Odkopuje stary temat, ale wcześniej ktoś zadał pytanie o linka. Otóż jest link http://en.wikipedia.org/wiki/Fox_Kids
                        W tabeli po prawej stronie w wikipedii jest napisane, że w Finlandii FoX KiDS
                        jest obecne od 2012 do teraz.
                        Oto link do strony
                        http://www.foxtv.fi/fox-kids

Żeby tak do Polski wrócił
                        NC+
                        Dekoder mediaBOX+
                        Pakiet CANAL+ PLATINUM

Komentarz

napisał(a) uzyszkodnik Zobacz post
                          Świat wg Ludwiczka
                          To była porządna kreskówka.

Komentarz

mam nadzieję, że się uda. Trzymam kciuki

Komentarz

To fakt. FoxKids swego czasu robił furorę. Moje dzieciaki go uwielbiały, a i czasem też. szkoda, że został przejęty.

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+