Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pomysły dotyczące rozwoju oferty TNK SD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) Aifam Zobacz post
    A widziałeś video relacje ? bo piszesz że tylko przeczytałeś raport . To że jest temat nic nie znaczy . W jakim kierunku chcesz żeby się rozwijała ? i pewnie za 10zł mc ? . Kup sobie TNK HD ja tak zrobiłem i nie żałuje jak nie chcesz kupować tnk hd to nie narzekaj na SD
    Ja to samo nie będę doładowywał teraz mam premium i oglądam tylko MGM HD czasami FilmBox HD i nic więcej... od czasu do czasu EuroSport ale mogę to robić w wersji SD . Szkoda mi z pakietu premium jedynie MGM HD lubię oglądać te filmy... . Kanały zwierzęce mnie nie kręcą a przyrodniczo dokumentalne średnio mnie jarają więc w znak protestu nie kupuje pakietu premium zostaje przy domowym HD .
    Mówisz ,że nie załujesz zakupu TNK HD ale i tak nie masz tam co oglądać.Dziwne
    TNK HD - ADB 2850ST
    LG 42LH4000

Komentarz

Ja nie żałuje kupna tylko domagam się dołaczenia nowych kanałów TNK HD miała być rozwijana co zresztą widać w raporcie że chcąmieć 100tys użytkowników w 2012r ale z obecną ofertą tego nie wróżę im .
      Nie polecam zakupu Telewizja na Kartę HD powód - : 0 nowych kanałów 2 zabrali cena pakietu ta sama !! , 0 kontaktu z Cyfrowym Domem , brak podstawowego kanału ogólnopolskiego Polsat !

Komentarz

A widziałeś video relacje ? bo piszesz że tylko przeczytałeś raport . To że jest temat nic nie znaczy . W jakim kierunku chcesz żeby się rozwijała ? i pewnie za 10zł mc ? . Kup sobie TNK HD ja tak zrobiłem i nie żałuje jak nie chcesz kupować tnk hd to nie narzekaj na SD
        Sam się odnosiłeś do raportu więc go przeczytałem. Relację również oglądałem i nie było w niej o zakończeniu projektu TNK SD (chyba że coś przeoczyłem ) Twoje piepszenie o nierozwijaniu projektu jest bez sensu skoro według raportu oferta SD przynosi zyski.

Ja nie mam potrzeby by kupować sobie wersję HD jeśli mam opłaconą na 24miesiące wersję SD.

tylko domagam się dołaczenia nowych kanałów TNK HD
        No widzisz ja TYLKO DOMAGAM SIĘ DOŁĄCZENIA KANAŁÓW DO OFERTY SD.

jak nie chcesz kupować tnk hd to nie narzekaj na SD
        A to już abonenci SD nie mają głosu TAK ? Idź do tematu o wersji HD i tam się uzewnętrzniaj.

Komentarz

Sam się odnosiłeś do raportu więc go przeczytałem. Relację również oglądałem i nie było w niej o zakończeniu projektu TNK SD (chyba że coś przeoczyłem ) Twoje piepszenie o nierozwijaniu projektu jest bez sensu skoro według raportu oferta SD przynosi zyski.
          Wyraźnie napisałem przeczytaj raport obejrzyj relacje i co widziałeś coś o rozwoju TNK SD ?? . To że tyle osób kupiło wersje SD z tego połowa tylko aktywne konto to nie jest aż taki sukces . Tym bardziej ARPU TNK SD to 11,4zł z ok 400tys użytkowników to groszowe sprawy a z TNK HD mają 21zł a użytkowników jest 31tys . I nie wiem co Ty chcesz więcej kanałów za 10zł mc abonament RTV to koszt 17zł jak nie więcej za kanały TVP ciesz się z tego co masz .

a nie mam potrzeby by kupować sobie wersję HD jeśli mam opłaconą na 24miesiące wersję SD.
          I co z tego? ja miałem SD doładowaną na 2lata i sprzedałem jakoś na allegro do kosztu dekodera doliczyłem doładowanie . Więc skoro doładowałeś 24mc to za 10zł mc nie spodziewaj się lepszej oferty .

No widzisz ja TYLKO DOMAGAM SIĘ DOŁĄCZENIA KANAŁÓW DO OFERTY SD.
          Człowieku ja od września 2010r ładuje konto po 40zł więc mogę wymagać bo abonament w N jest większy o 8zł i jest full pakiet . Suche fakty

2 lata opłat TNK HD po 40zł = 960 zł
          2 lata opłat TNK SD po 10zł = 240 zł

Więc z czym do ludzi ?? z kogo Cyfrowy Dom więcej może ściągnąć kasę . Więc moje żądania ludzi którzy mają tnk hd są uzasadnione Wasze nie . Wy co najwyżej możecie dostać TVP Seriale i nic więcej .

A to już abonenci SD nie mają głosu TAK ? Idź do tematu o wersji HD i tam się uzewnętrzniaj.
          Mają tylko zrozum za 10zł mc nic więcej nie będzie wyżej chyba napisałem czemu . Ja zrozumiałem dałem sobie spokój i kupiłem TNK HD .
          Ostatni raz edytowany przez Aifam; 2011-02-25, 10:39.
          Nie polecam zakupu Telewizja na Kartę HD powód - : 0 nowych kanałów 2 zabrali cena pakietu ta sama !! , 0 kontaktu z Cyfrowym Domem , brak podstawowego kanału ogólnopolskiego Polsat !

Komentarz

.........

Człowieku ja od września 2010r ładuje konto po 40zł więc mogę wymagać bo abonament w N jest większy o 8zł i jest full pakiet . Suche fakty

2 lata opłat TNK HD po 40zł = 960 zł
            2 lata opłat TNK SD po 10zł = 240 zł

Więc z czym do ludzi ?? z kogo Cyfrowy Dom więcej może ściągnąć kasę . Więc moje żądania ludzi którzy mają tnk hd są uzasadnione Wasze nie . Wy co najwyżej możecie dostać TVP Seriale i nic więcej .

Mają tylko zrozum za 10zł mc nic więcej nie będzie wyżej chyba napisałem czemu . Ja zrozumiałem dałem sobie spokój i kupiłem TNK HD .

Chyba przesadzasz z tymi prostymi tekstami. Ja doładowuję konto od początku istnienia wersji SD i nie mam zamiaru przechodzić na HD. To co mam i oferuje TNK mi wystarczy (TV w sypialni).

Jeśli już coś wyliczasz to policz sobie ile dla Cyfrowego Domu kosztuje jeden kanał dla abonenta SD i HD i zobaczysz z czego jest więcej kasy.

Ps. Z tymi tekstami to na podwórko a nie na forum operatora telewizji satelitarnej.

Komentarz

napisał(a) MaroKR Zobacz post
              Chyba przesadzasz z tymi prostymi tekstami. Ja doładowuję konto od początku istnienia wersji SD i nie mam zamiaru przechodzić na HD. To co mam i oferuje TNK mi wystarczy (TV w sypialni).

Jeśli już coś wyliczasz to policz sobie ile dla Cyfrowego Domu kosztuje jeden kanał dla abonenta SD i HD i zobaczysz z czego jest więcej kasy.

Ps. Z tymi tekstami to na podwórko a nie na forum operatora telewizji satelitarnej.
              Ja też miałem od początku istnienia TNK SD to że nie chcesz Twoje sprawa nie moja . Skoro wystarczy w sypialni to po co chcesz więcej? myślisz że dadzą Wam AXN ? EuroSport? . Co to za przeliczenie ? Z tego co wiem to kanały HD są te same co w N więc nie czaje po co miałbym liczyć jak chcesz to policz ponad 800tys podzielić na te kanały HD . Nie masz żadnych argumentów oprócz tych dziwnych .

Komentarz

Aifam bzdury pisze -proszę go nie słuchac !
                W tym roku do TNK dołączą 2 kanały

Komentarz

napisał(a) kelkeszą Zobacz post
                  Aifam bzdury pisze -proszę go nie słuchac !
                  W tym roku do TNK dołączą 2 kanały
                  TNK chyba HD a nie SD . Skoro dojdą to jakie i kiedy? no chyba że TVP Seriale to ok xD

edit

tak dołączą 1kwietnia i wzrośnie doładowanie żeby było 10zł mc trzeba za 3lata z góry zapłacić

Komentarz

Ja też miałem od początku istnienia TNK SD to że nie chcesz Twoje sprawa nie moja . Skoro wystarczy w sypialni to po co chcesz więcej? myślisz że dadzą Wam AXN ? EuroSport? . Co to za przeliczenie ? Z tego co wiem to kanały HD są te same co w N więc nie czaje po co miałbym liczyć jak chcesz to policz ponad 800tys podzielić na te kanały HD . Nie masz żadnych argumentów oprócz tych dziwnych .
                    Czy ty czytasz co się do Ciebie pisze ?

Co z tego, że z TNK HD operator ma 25zł z jednego abonenta ale kontent który mu oferuje jest wart więcej i ma mniejszy zysk. Wersja SD to 20zł z abonenta gdzie te dwie dychy za 12 kanałów to większy zysk. Zresztą porównaj sobie oferty TNK HD za 19.90 zł a wersją SD.
                    Zresztą co będę tobie tłumaczył ty i tak wiesz lepiej.

Argumentów nie rozwijania oferty SD ty nie masz wcale ( obliczenia błędne, powołanie się na raport również) Pozbyłeś się wersji SD więc się nie produkuj i pisz tam gdzie jest twoje miejsce.

Komentarz

napisał(a) MaroKR Zobacz post
                      Czy ty czytasz co się do Ciebie pisze ?

Co z tego, że z TNK HD operator ma 25zł z jednego abonenta ale kontent który mu oferuje jest wart więcej i ma mniejszy zysk. Wersja SD to 20zł z abonenta gdzie te dwie dychy za 12 kanałów to większy zysk. Zresztą porównaj sobie oferty TNK HD za 19.90 zł a wersją SD.
                      Zresztą co będę tobie tłumaczył ty i tak wiesz lepiej.

Argumentów nie rozwijania oferty SD ty nie masz wcale ( obliczenia błędne, powołanie się na raport również) Pozbyłeś się wersji SD więc się nie produkuj i pisz tam gdzie jest twoje miejsce.
                      21 zł nie 25 . Jakie 20zł z abonenta ? dobrze pamiętam że każdy doładował za dwa lata z góry więc 10zł mc a nie 20 i do tej pory można to robić więc nie pisz mi o 20zł mc skoro sam płacisz 10zł . A jakie masz Ty argumenty żeby rozwijać ją? po co ładować w nią kasę skoro do 2016 ważna jest oferta do tej daty nikt nie będzie oglądał kanałów w SD i co może będziesz chciał i pisał na forum żeby Ci z tego powodu tuner dali HD ? oczywiście za darmo .Skoro niby płacisz 20zł mc to sprzedaj i płac za tnk hd więcej kanałów będziesz mieć za 250zł możesz miec tuner po abonamencie 3mc full pakietu spokojnie starczy jak sprzedasz SD z doładowaniem .

Komentarz

A jakim problemem byłoby stworzyć dodatkowy pakiet np. Premium SD i pozwolić go doładowywać zarówno użytkownikom TNK HD jak i TNK SD za dodatkową opłatą? W pakiecie 6 - 8 kanałów których nie ma w pakietach podstawowych. Dla użytkowników TNK HD pakiet doładowywany niezależnie od pakietu Premium HD.

Komentarz

21 zł nie 25 . Jakie 20zł z abonenta ? dobrze pamiętam że każdy doładował za dwa lata z góry więc 10zł mc a nie 20 i do tej pory można to robić więc nie pisz mi o 20zł mc skoro sam płacisz 10zł . A jakie masz Ty argumenty żeby rozwijać ją? po co ładować w nią kasę skoro do 2016 ważna jest oferta do tej daty nikt nie będzie oglądał kanałów w SD i co może będziesz chciał i pisał na forum żeby Ci z tego powodu tuner dali HD ? oczywiście za darmo .Skoro niby płacisz 20zł mc to sprzedaj i płac za tnk hd więcej kanałów będziesz mieć za 250zł możesz miec tuner po abonamencie 3mc full pakietu spokojnie starczy jak sprzedasz SD z doładowaniem .
                          Widzę że Twoja edukacja zakończyła się na poziomie podstawówki Kłaniają się podstawy ekonomii. Zysk oblicza się z przychodów abonenta równoważy się z kosztami oferty. Policz sobie to na spokojnie w rozliczeniu 2 letnim i zobaczysz która platforma SD czy HD przynosi większy zysk z klienta pod kątem oferty programowej.

A Twoje argumenty są po prostu śmieszne chociażby te o ważności oferty. Nic nie stoi na przeszkodzie zrównanie ofert pod kątem kanałów SD a w momencie zakończenia oferty, płynne przejęcie abonentów do wersji HD. Nie proponując nic dla abonentów SD (wersji która mimo wszystko jeszcze jest bardziej zyskowna niż wersja HD.) istnieje ryzyko straty abonentów co będzie bardziej obrazowane w momencie zakończenia wersji SD. Nie myślisz nic przyszłościowo i z twoim podejściem do klienta szybko byś zbankrutował.

napisał(a) radja27 Zobacz post
                          A jakim problemem byłoby stworzyć dodatkowy pakiet np. Premium SD i pozwolić go doładowywać zarówno użytkownikom TNK HD jak i TNK SD za dodatkową opłatą? W pakiecie 6 - 8 kanałów których nie ma w pakietach podstawowych. Dla użytkowników TNK HD pakiet doładowywany niezależnie od pakietu Premium HD.
                          Wszystko jest do zrobienia ale myślę że w pierwszej kolejności powinny być zrównane programowo oferty pod kątem kanałów SD.

Komentarz

A Twoje argumenty są po prostu śmieszne chociażby te o ważności oferty. Nic nie stoi na przeszkodzie zrównanie ofert pod kątem kanałów SD a w momencie zakończenia oferty, płynne przejęcie abonentów do wersji HD. Nie proponując nic dla abonentów SD (wersji która mimo wszystko jeszcze jest bardziej zyskowna niż wersja HD.) istnieje ryzyko straty abonentów co będzie bardziej obrazowane w momencie zakończenia wersji SD. Nie myślisz nic przyszłościowo i z twoim podejściem do klienta szybko byś zbankrutował.
                            Bo dla 10zł mc będa trzymać kanały SD specjalnie dla Was lol z tego co wiem to N chce mieć coraz wiecej kanałów HD nie kisić SD . Płynne przejscie abonentów do wersji HD płynne tzn co? chcesz za darmo tuner? . 800tys użytkowników z czego nie cale 50% aktywnych po 10zł mc łał szał . W TNK HD każdy konto ma aktywne min za 20zł . Ale Ty wiesz lepiej lol . Ale ja nic nie wiem zycze Wam nowych kanałów ustopię mniej inteligentniejszemu człowiekowi moj ostatni post .

Komentarz

Bo dla 10zł mc będa trzymać kanały SD specjalnie dla Was lol z tego co wiem to N chce mieć coraz wiecej kanałów HD nie kisić SD . Płynne przejscie abonentów do wersji HD płynne tzn co? chcesz za darmo tuner? . 800tys użytkowników z czego nie cale 50% aktywnych po 10zł mc łał szał . W TNK HD każdy konto ma aktywne min za 20zł . Ale Ty wiesz lepiej lol . Ale ja nic nie wiem zycze Wam nowych kanałów ustopię mniej inteligentniejszemu człowiekowi moj ostatni post .
                              Tak jak pisałem poziom ekonomi zakończył się na podstawówce.

10zł to po pierwsze abo przy opłacie za 24miesiace. Miesięcznie jest to 20zł. Porównując ilość oferowanych kanałów obu wersji z jakiej jest większy przychód? Z oferowanych 12 kanałów SD za które dostają od 10 do 20zł miesięcznie czy za 27 kanałów w cenie 19,90zł (w tym 2 kanały HD)?

Dla Ciebie lepiej stracić 800tyś abonentów i nie zrobić z nimi nic brawo.

Czy ja pisałem o nowym tunerze za darmo ? Np. W momencie akcesu przejścia dać jakiś upust abonamentowy albo upust na zakup tunera. Pamiętaj o jednym nic gorszego dla platformy nie ma niż strata abonentów a w tym wypadku istnieje duże prawdopodobieństwo, że abonenci mogą się odwrócić i pójść do konkurencji tym bardziej że nic ich przy tej ofercie nie trzyma.

Kanały SD będą do zakończenia ich nadawania więc dla czego nie oferować ich klientom a marketingowo pomału ściągać ich do wersji HD do puki jest jeszcze czym ściągać ? Ale dla Ciebie to trudne i niewyobrażalne pojęcia ...

Komentarz

Wielu abonentów zakupiło TNK SD z powodu słabej jakości sygnału analogowej TV naziemnej, w niektórych rejonach naszego kraju odbiór tv naziemnej jest praktycznie niemożliwy, więc TNK SD przez wielu abo. jest traktowana jako TV cyfrowa naziemna i odbierają to co TNK SD oferuje bez opłat (i tu wielkie uznanie dla ITI za pomysł i jego realizację). Jeżeli w ofercie TNK SD pojawi się EUROSPORT to zakupię sobie zestawik TNK SD jako multirom (do tv 26" na HD szkoda pieniędzy). Moim zdaniem ITI powinno dbać o wszystkich swoich abo., każdy ma inne potrzeby i możliwości finansowe na ich realizację. Apeluję o zaprzestanie dyskusji a wyższości abo. FULL nad abo.TNK SD czy TNK HD - to nie ma żadnego sensu.
                                LG32 LCD HD - ITI2850ST
                                PC_mon.21" - ITI2850ST
                                ant. 90cm (HB_Astra)
                                TNK HD - Premium HD, DVB-T
                                TNK HD - Domowy HD, DVB-T

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+