Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pomysły dotyczące rozwoju oferty TNK SD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Co by nie robili i tak widać że TNK SD jest na "wymarciu" a szkoda bo jest dużo osób co nie mają tunerów HD i telewizorów Full HD. I w tych starych abonentów też trzeba inwestować, wrzucić im jakiś kanał nowy co jakiś czas.

Komentarz

napisał(a) bogdanzieba Zobacz post
      Co by nie robili i tak widać że TNK SD jest na "wymarciu" a szkoda bo jest dużo osób co nie mają tunerów HD i telewizorów Full HD. I w tych starych abonentów też trzeba inwestować, wrzucić im jakiś kanał nowy co jakiś czas.
      Małe zainteresowanie tym wątkiem, chyba masz rację co do "wymierania" TNK SD, mogli by wprowadzić TVPSeriale (żaden hicior) i eurosport. Kilkaset tysięcy abonentów wykupioło kartę lub zestaw, chyba warto o Nich zadbać.
      Ostatni raz edytowany przez vlodar7; 2011-01-30, 16:51.
      LG32 LCD HD - ITI2850ST
      PC_mon.21" - ITI2850ST
      ant. 90cm (HB_Astra)
      TNK HD - Premium HD, DVB-T
      TNK HD - Domowy HD, DVB-T

Komentarz

napisał(a) vlodar7 Zobacz post
        Małe zainteresowanie tym wątkiem, chyba masz rację co do "wymierania" TNK SD, mogli by wprowadzić TVPSeriale (żaden hicior) i eurosport. Kilkaset tysięcy abonentów wykupioło kartę lub zestaw, chyba warto o Nich zadbać.
        No nie wiem, wygląda na to że Grupa TVN wyraźnie idzie na ilość abonentów za większą kasę, nie zanosi się na to żeby TNKSD przeżyła dłużej niż do tego 2000 nastego roku jej żywota, jak to gdzieś już ktoś kiedyś napisał to była tylko próba na przyjęcie prepaid telewizji i rozeznanie rynku. Mam wrażenie że TNK SD czeka tylko na zakończenie emisji.
        Było BZZB/BLUE
        Przegrałem walkę o CLRA/CARBO + 2850ST/APOLLO w MR jak wchodził w życie.
        Teraz wróciłem z MR standard. Jako nowy okazało się że mogę mieć lepiej.
        Niestety nie na dlugo

Komentarz

Lepiej "wydoić" z kasy abonentów z pakietów droższych bo za 40 zł miesięcznie niż "doić" abonentów za 10 zł miesięcznie.

Komentarz

Panie Tomaszu skoro otworzył pan ten wątek na forum,może byłby pan tak łaskawy poinformować ludzi na temat planów TNK SD.Ukróciło by to polemiki na forach internetowych.Wiadomo że szczegółów pan nie może podać ale chociaż kilka informacji potwierdzających lub zaprzeczających różnym spekulacjom na ten temat,na pewno wielu użytkowników będzie wdzięczna.

1-Czy są w planach nowe kanały i pakiety jeśli tak to może jakiś przybliżony termin?
            2-Czy prawdą jest że Cyfrowy Dom chce połączyć Tnk sd z HD
            3- Ogólnie czy w tym roku są planowane jakieś zmiany w ofercie SD

Wystarczą odpowiedzi na te pytania a na pewno zaspokoi to ciekawość wielu użytków oferty Tnk sd pozdrawiam.

Komentarz

napisał(a) robert197648 Zobacz post
              Panie Tomaszu skoro otworzył pan ten wątek na forum,może byłby pan tak łaskawy poinformować ludzi na temat planów TNK SD.Ukróciło by to polemiki na forach internetowych.Wiadomo że szczegółów pan nie może podać ale chociaż kilka informacji potwierdzających lub zaprzeczających różnym spekulacjom na ten temat,na pewno wielu użytkowników będzie wdzięczna.

1-Czy są w planach nowe kanały i pakiety jeśli tak to może jakiś przybliżony termin?
              2-Czy prawdą jest że Cyfrowy Dom chce połączyć Tnk sd z HD
              3- Ogólnie czy w tym roku są planowane jakieś zmiany w ofercie SD

Wystarczą odpowiedzi na te pytania a na pewno zaspokoi to ciekawość wielu użytków oferty Tnk sd pozdrawiam.
              Pytania do Pana Tomasza to w innym dziale .

1 Skoro w TNK HD nie ma nowości to i tym bardziej u Was nie będzie TNK HD jest dla cyfrowego domu ważniejsze .
              2Jak ma połączyć ? skoro tu jest inny tuner i tu ciekawe gdzie to wyczytałeś lol
              3 raczej nie chyba że podwyżka xD

Sumując chcesz więcej kanałów ? kup TNK HD nie chcesz zostań przy TNK SD
              Nie polecam zakupu Telewizja na Kartę HD powód - : 0 nowych kanałów 2 zabrali cena pakietu ta sama !! , 0 kontaktu z Cyfrowym Domem , brak podstawowego kanału ogólnopolskiego Polsat !

Komentarz

Ludzie ale to jest celowe działanie ITI aby nie inwestować w TNK SD, nie dodawać kanałów i ludzie mimowolnie kupują TNK HD. Tak zwany Marketingowy chwyt. Z gościa co ma TNK HD można więcej kasy wyciągnąć niż z kogoś z TNK SD.

Komentarz

No już bez przesady z tą kasą. Abonament miesięczny w Tnk nie kosztuje nawet 2 paczek papierosów. Jakie dojenie? Niby w którym miejscu, gdzie jest tak drogo?

Doładowanie telefonu raz w miesiącu to koszt 30zł. Nikt nie płacze, że jest drogo choć ceny telekomunikacyjne mamy jedne z najdroższych w Europie.

Płaczecie jakbyście mieli co najmniej Full Pakiet w n-ce. Pomyślcie trochę.
                  Oskara dla tego czegoś na n

Komentarz

Widzę, że oferta TNK SD w ostatnim okresie mocno została zaniedbana.

W płatnym pakiecie widział bym TVP Seriale, Comedy Central, coś z muzycznych np VH1 i dla dzieci BabyTV. Oferta była pionierska na starcie ale została mocno zaniedbana i przydała by się też reklama bo ostatnio o TNK SD cisza w mediach.

Komentarz

no niestety w tnk sd nic już więcej nie zobaczysz...

Komentarz

napisał(a) MaroKR Zobacz post
                        Widzę, że oferta TNK SD w ostatnim okresie mocno została zaniedbana.

W płatnym pakiecie widział bym TVP Seriale, Comedy Central, coś z muzycznych np VH1 i dla dzieci BabyTV. Oferta była pionierska na starcie ale została mocno zaniedbana i przydała by się też reklama bo ostatnio o TNK SD cisza w mediach.
                        Przecież już oficjalnie wiadomo że oferta TNK SD nie będzie rozwijana ma już swoich klientów i więcej nie będzie . Przyszłosć to TNK HD
                        Nie polecam zakupu Telewizja na Kartę HD powód - : 0 nowych kanałów 2 zabrali cena pakietu ta sama !! , 0 kontaktu z Cyfrowym Domem , brak podstawowego kanału ogólnopolskiego Polsat !

Komentarz

napisał(a) Aifam Zobacz post
                          Przecież już oficjalnie wiadomo że oferta TNK SD nie będzie rozwijana ma już swoich klientów i więcej nie będzie . Przyszłosć to TNK HD
                          To pokaż mi te oficjalne info bo chyba przeoczyłem

Komentarz

To pokaż mi te oficjalne info bo chyba przeoczyłem
                            Przeczytaj ten coroczny raport i była relacja gdzie mowa jest że oferta SD nie będzie rozwijana za to TNK HD w 2012 roku będzie miało zbliżoną ofertę do N .

Komentarz

napisał(a) Aifam Zobacz post
                              Przeczytaj ten coroczny raport i była relacja gdzie mowa jest że oferta SD nie będzie rozwijana za to TNK HD w 2012 roku będzie miało zbliżoną ofertę do N .
                              Przeczytałem i nie mogę się doczytać tego, że oferta TNK SD nie będzie dalej rozwijana. Gdyby tak było p. Berezowski raczej nie zakładał by tematu o rozwoju oferty TNK SD.

Komentarz

Przeczytałem i nie mogę się doczytać tego, że oferta TNK SD nie będzie dalej rozwijana. Gdyby tak było p. Berezowski raczej nie zakładał by tematu o rozwoju oferty TNK SD.
                                A widziałeś video relacje ? bo piszesz że tylko przeczytałeś raport . To że jest temat nic nie znaczy . W jakim kierunku chcesz żeby się rozwijała ? i pewnie za 10zł mc ? . Kup sobie TNK HD ja tak zrobiłem i nie żałuje jak nie chcesz kupować tnk hd to nie narzekaj na SD

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+